Delfín Flip (TV seriál)

Flipper

Rodinný / Drama / Dobrodružný

USA / Austrálie, 1995, 88x45 min

• zdepapepa

Hydrofilové budou mít nejspíš orgie, příznivci Jessicy Alby nápodobně. Mě z nich ale vynechte, něco tak nezábavného se jen tak nevidí. Jestli je to dáno tím, že se sice rád čochtám ve vodě, ale zvířátka v ní mě nějak extra nezajímají (pokud teda nejsou na mém talíři) a ostatní "vodní" lidi jsem schvaloval naposled v Pobřežní hlídce, to nechám na vás. Bohužel ani seriálové vztahy nejsou nic, co by mě přikovalo k obrazovce. Škoda, snad se někdy v budoucnu objeví nějaký pořádní marinádní seriál.(8.11.2010)

• Driss

Už jenom fakt, že seriál odstartoval genocidu delfínů, si zaslouží "odpad!" a dál by šlo seriál ignorovat. Jenže to není vše, co "odpadovitého" seriál přináší. Obsahuje totiž naivní debilitu, abnormální infantility, prvky stupidní Pobřežní hlídky, americkou afektovanost a neherce, za které by se stydělo i ochotnické divadlo hrající pouze divadelní rokonstrukci Tak jde čas. Každý, kdo se na seriálu podílel by zasloužil delfínem po hubě.(8.8.2012)

• astraal

Nechápu, jak se může něco jmenovat po něčem, co se v seriálu skoro neukáže. Probíhá to asi tak: na začátku si někdo hraje s Flipem v moři...pak najednou zloduch udělá cosi u vody nebo na vodě (pochopitelně v dosahu delfína viz dále) - u toho flip není přítomen, maximálně zloducha pozoruje...lidští přátelé Flipa následně řeší zloduchův čin....zloduch po zásahu lidských přátel, nebo pouhou nešikovností spadne do moře a upadne do bezvědomí...lidští přátelé ho hledají...nemohou ho najít...gumové cosi co připomíná hlavu delfína navlečenou na ruku ukáže pod vodou na skoro mrtvého zloducha...problém vyřešen, zloduch potrestán....nakonec přijde veselý okamžik, Flip vyskočí z vody a udělá salto...lidští přátelé se zasmějí...titulky. A pořád dokola.(21.2.2009)

• Malarkey

Každé sobotní ráno jsem na to koukal a bavilo mě to, tak nevím proč bych to takto neohodnotil i když je to jeden z nejhorších seriálů tady na čsfd. Každopádně to takové rozhodně je, jenom jsem si na to všecko zvyknul. Tak nějak bych to zhodnotil. Ta druhá věc je, že ten Delfín je všeuměl a občas dokáže dost neskutečný věci a to rozčiluje, asi jako celý seriál (4/10)(28.3.2005)

• KIKA123456

Keď som bola malá, pozerala som tento seriál pravidelne a bavilo ma to, hoc samozrejme ak by som to videla po prvý krát v tomto veku, asi by moje hodnotenie bolo o poznanie nižšie, ale deti takéto veci v tých časoch inak vnímali, neboli sme ešte tak zvyknutí na americké seriály a ich rôznorodosť, ako vtedy. Každopádne zastávam názor, že je vždy lepšie nechať pozerať svoje dieťa takýto seriál, než podaktoré príšernosti, ktoré sledujú v dnešných časoch.(9.7.2017)

• - První tři epizody jsou natočeny v Pigeon Key na americké Floridě, poté se natáčení přesunulo do Gold Coast v australském Queenslandu. (Terva)