Reklama

Reklama

Delfín Flip

(TV seriál)
  • USA Flipper (více)
Rodinný / Drama / Dobrodružný
USA / Austrálie, 1995, 88x45 min

Tvůrci:

Jack Cowden
(další profese)

Obsahy(1)

Dobrodružný seriál sa odohráva sa v inštutúte Bal Harbor na Floride, kde sa vedci zaoberajú výskumom správania sa morských cicavcov, najmä delfínov. Ide o dobrodružnejšie a veľkorysejšie poňaté pokračovanie úspešného klasického televízneho seriálu a dvoch celovečerných filmov, ktorého najväčšou prednosťou je vtip a napätie, doplnené nádhernými zábermi delfínových kúskov a krásnej prírody. Chlapec a jeho maznáčik delfín to je spojenie, ktoré nikdy nemôže sklamať divákov, veď ktoré dieťa by nechcelo mať priateľa delfína? Pôvodný televízny seriál Flipper vznikal v rokoch 1964 - 1968 a dnes je už slávnou klasikou. Neskôr vznikli celovečerné filmy Delfín Flip (Flipper) a Nové dobrodružstvá delfína Flipa (Flipper´s New Adventure), v ktorých bol najlepším kamarádem Sandyho Rickse dvojmetrový delfín Skokan (Flipper). Na základe ich obrovského úspechu vznikol aj televízny revival ďalšia televízna séria Flipper v období 1995 - 2000. Pôvodný hrdina Bud Ricks sa tu premenoval na Keitha Ricksa a hrá ho BRIAN WIMMER a COLLEEN FLYNNOVÁ hrá Pam Blondellovú, výskumníčku a Keithovu spolupracovníčku. Obaja sa zaslúžili, že séria z prostredia vedeckého výskumu delfínov je zaujímavá a vtipná pre deti rovnako ako pre dospelých. Pam má dve deti Mikea (PAYTON HAAS) a Maya (JESSICA ALBAOVÁ). (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (69)

astraal odpad!

všechny recenze uživatele

Nechápu, jak se může něco jmenovat po něčem, co se v seriálu skoro neukáže. Probíhá to asi tak: na začátku si někdo hraje s Flipem v moři...pak najednou zloduch udělá cosi u vody nebo na vodě (pochopitelně v dosahu delfína viz dále) - u toho flip není přítomen, maximálně zloducha pozoruje...lidští přátelé Flipa následně řeší zloduchův čin....zloduch po zásahu lidských přátel, nebo pouhou nešikovností spadne do moře a upadne do bezvědomí...lidští přátelé ho hledají...nemohou ho najít...gumové cosi co připomíná hlavu delfína navlečenou na ruku ukáže pod vodou na skoro mrtvého zloducha...problém vyřešen, zloduch potrestán....nakonec přijde veselý okamžik, Flip vyskočí z vody a udělá salto...lidští přátelé se zasmějí...titulky. A pořád dokola. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Každé sobotní ráno jsem na to koukal a bavilo mě to, tak nevím proč bych to takto neohodnotil i když je to jeden z nejhorších seriálů tady na čsfd. Každopádně to takové rozhodně je, jenom jsem si na to všecko zvyknul. Tak nějak bych to zhodnotil. Ta druhá věc je, že ten Delfín je všeuměl a občas dokáže dost neskutečný věci a to rozčiluje, asi jako celý seriál (4/10) ()

KIKA123456 

všechny recenze uživatele

Keď som bola malá, pozerala som tento seriál pravidelne a bavilo ma to, hoc samozrejme ak by som to videla po prvý krát v tomto veku, asi by moje hodnotenie bolo o poznanie nižšie, ale deti takéto veci v tých časoch inak vnímali, neboli sme ešte tak zvyknutí na americké seriály a ich rôznorodosť, ako vtedy. Každopádne zastávam názor, že je vždy lepšie nechať pozerať svoje dieťa takýto seriál, než podaktoré príšernosti, ktoré sledujú v dnešných časoch. ()

zdepapepa odpad!

všechny recenze uživatele

Hydrofilové budou mít nejspíš orgie, příznivci Jessicy Alby nápodobně. Mě z nich ale vynechte, něco tak nezábavného se jen tak nevidí. Jestli je to dáno tím, že se sice rád čochtám ve vodě, ale zvířátka v ní mě nějak extra nezajímají (pokud teda nejsou na mém talíři) a ostatní "vodní" lidi jsem schvaloval naposled v Pobřežní hlídce, to nechám na vás. Bohužel ani seriálové vztahy nejsou nic, co by mě přikovalo k obrazovce. Škoda, snad se někdy v budoucnu objeví nějaký pořádní marinádní seriál. ()

Galerie (3)

Zajímavosti (1)

  • První tři epizody jsou natočeny v Pigeon Key na americké Floridě, poté se natáčení přesunulo do Gold Coast v australském Queenslandu. (Terva)

Reklama

Reklama