poster

Šťastný nový rok

 • Slovensko

  Šťastný nový rok

Romantický / Komedie

Slovensko / Česko, 2019, 93 min

Externí recenze k filmu (4)

 • ČervenýKoberec.cz (Anja Verem) ***

  "Nehledě na to je však Šťastný nový rok poměrně sympatická a oddychová podívaná. Z letošní tuzemské sezónní nabídky jde zcela určitě o jedno z těch lepších děl. Herecké výkony jsou poměrně kvalitní, příběh smysluplný a neurazí, humor přiměřený, soundtrack chytlavý a prostředí Tater kouzelné. Akorát…" (více)

 • Filmpress.sk (Elena Ťapajová)

  "Vianočná romantická komédia Šťastný nový rok je milá, príjemná filmová rozprávka pre dospelých o láske a sile priateľstva. Poteší o to viac, že vznikla na Slovensku a tak trochu je akoby reklamou naň. Neviem, či podporí cestovný ruch. Ale určite si nájde svojich divákov nielen v kinách, ale neskôr…" (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *

  "Film je na komedii vtipný opravdu velmi málo a většinu humoru se navíc křečovitě snaží těžit z těch úplně nejjednodušších možných zdrojů, jakože se třeba někdo opije a nemůže trefit na pokoj, nebo že někdo omylem sní sušenku s marihuanou a pak se všemu směje, nebo že jeden z tatínků zapomene svou…" (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) *

  "Ve vedlejší roli věčně napružené maďarské protivy můžeme vidět Alexandru Borbély, držitelku „evropského Oscara“ za skvělé melodrama O těle a duši, která tu opravdu nemá co dělat. A to platí i pro Jiřího Bartošku a Emíliu Vášáryovou, v jejichž dlouho oddalované důchodcovské romanci je naplno vidět,…" (více)