Reklama

Reklama

Havel

Trailer

Obsahy(1)

Co byste obětovali pro pravdu a lásku? Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou.
Film Havel se odehrává mezi roky 1968 a 1989 a zachycuje dlouhou cestu a proměnu hlavního hrdiny od lehkovážného a úspěšného dramatika šedesátých let, přes bojovníka za lidská práva v letech sedmdesátých až po vůdčí osobnost sametové revoluce a celosvětovou ikonu. Dějiny jsou ale až v druhém plánu, film Havel nabízí především velký, vzrušující a málo známý příběh, jakých není ve světě mnoho. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

herrWorm

herrWorm (hodnocení, recenze)

to jako ty? Nebo to snad má být tvé hodnocení filmu, který jsi neviděl?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

Kaufman

Krakonoš mi taky chutná. V trutnovském pivovaru jsem sice nepřikulovala, ale kdysi jsem tam byla na exkurzi a hvězdou programu byla ochutnávka kvasnicového ležáku - ja! schmeckt gut!!

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

Kaufman

To je dobrá stylovka. :)  Kino Vesmír v Trutnově náhodou znám. Byla jsem tak několik... setkrát 

Já na něj půjdu asi do Lucerny nebo Světozoru, no, ještě se uvidí. Zrovna jsem dočetla pěknej rozhovor s režisérem

Kaufman

Kaufman (hodnocení, recenze)

Kino Vesmír v Trutnově. Ráno mrknu na Hrádeček, odpoledne na pivovar a večer zajdu na Havla. 

 

Nikdy jsem tam nebyl, tohle je ideální příležitost. 

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, prkalil

prkalil

prkalil (hodnocení, recenze)

Nevím jak vy, ale já se těším. Jediná má 'starost' je, že ještě nevím, do kterého kina na Havla půjdu. 

na příspěvěk reagoval Kaufman

gonga

gonga (hodnocení, recenze)

Tak jsem se po nějaké době podíval, zda je zde nějaká zajímavá diskuse o filmu a vidím, že už se zde ventilují jen naprostá vemena typu Pacas, kteří čerpají své znalosti z kosnpiračních webů a ze své zkušenosti lůzrů. Bú, rozprodal nám naší republiku, bú, zlý kapitalismus, búú, za komunistů bylo dobře.... Hrozný sračky.

na příspěvěk reagoval ivamka

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Kaufman

Kaufman (hodnocení, recenze)

Pacas

Takže se potřebujeme. Řekni prosím ještě nějakou story o tom jak ti Havel zničil život. Dík

Pacas

Pacas (hodnocení, recenze)

Kaufman

Máš hodně pošramocený život když ti dělají dobře takové věci asi proto že jsi měl být původně utřený do záclony a tento fakt ti nejspíš poškodil mozek. Mám soucit s postiženými lidmi tak chápu jak těžké to musí pro tebe být. 

na příspěvěk reagoval Kaufman

Pacas

Pacas (hodnocení, recenze)

Nemám zájem hledat výplody potratů stačilo mi těch pár vyblitků.

DwayneJohnson

DwayneJohnson (hodnocení, recenze)

Pacas

S tím prvním by se dalo souhlasit, to opravdu říkal, s tím rozprodáním, to je úplná kokotina, na to neměl jako prezident zase takovej vliv.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Pacas

Pacas (hodnocení, recenze)

honajz

Nemůže říkat nic, teklo mu mléko po držce když se tu ten zrzavej parchant roztahoval a tvrdil že nebude chudoba, nezaměstnanost že se nebudeme cpát do dalšího vojenského paktu a že prý bolševici lhali o něm že prý mu jde jenom o majetky. Těmto dementům nevysvětlíte nic vyrůstali v době kultu jednoho ulhaného hajzla který nechal naší zemi rozprodat.

na příspěvěk reagoval DwayneJohnson, Kaufman

Pacas

Pacas (hodnocení, recenze)

A kult jede dál, Kim Ir-(na)ser(si) může pouze závidět. Ta ulhaná ožralecká sračka díky které tu máme bolševiky do dnes nikoho nezajímá, pouze pomateného jimikokota a další idioty co zažili hovno a o Humanitárním Bombarďákovi ví jenom z televize ČTtop24 kde pějí oslavné písně o tomto pokryteckém parchantu.

Související novinky

Cenu filmových fanoušků si převzal Vít Klusák!

Cenu filmových fanoušků si převzal Vít Klusák!

18.01.2021

Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) dnes oznámila kompletní seznam nominací pro 28. ročník výročních cen Český lev. Celkem 190 akademiků hlasovalo o 87 hraných, dokumentárních, animovaných a… (více)

Centrum Prahy ožije 27. MFF Praha - Febiofest

Centrum Prahy ožije 27. MFF Praha - Febiofest

12.09.2020

MFF Praha - Febiofest již 18.9. 2020 odstartuje 27. ročník. Mění své působiště a jeho novým domovem se stává Cinema City ve Slovanském domě. Promítat se bude také v Ponrepu, Edison FilmHub a nově v… (více)

46. ročník LFŠ odhaluje program

46. ročník LFŠ odhaluje program

11.07.2020

Od pátečního poledne 7. 8. až do středeční noci 12. 8. 2020 nabídne Letní filmová škola plnohodnotný program, vedle historických a současných filmů se dostane i na divadla, koncerty a další… (více)

Reklama

Reklama