poster

Havel

Drama / Životopisný

Česko, 2020, 100 min

Diskuze k filmu (402)

<< novější 20 19 18 17 15 11 6 1
  • 2.7.2020  11:59
  gonga
  (hodnocení, komentáře)

  Tak jsem se po nějaké době podíval, zda je zde nějaká zajímavá diskuse o filmu a vidím, že už se zde ventilují jen naprostá vemena typu Pacas, kteří čerpají své znalosti z kosnpiračních webů a ze své zkušenosti lůzrů. Bú, rozprodal nám naší republiku, bú, zlý kapitalismus, búú, za komunistů bylo dobře.... Hrozný sračky.

  • 29.6.2020  23:12
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  Pacas: Umíš argumentovat jako sám velký Marcus Tullius Cicero ! Pičasi.

  • 28.6.2020  18:42
  Kaufman
  (hodnocení, komentáře)

  Pacas: Takže se potřebujeme. Řekni prosím ještě nějakou story o tom jak ti Havel zničil život. Dík

  • 28.6.2020  17:11
  Pacas
  (hodnocení, komentáře)

  Kaufman: Máš hodně pošramocený život když ti dělají dobře takové věci asi proto že jsi měl být původně utřený do záclony a tento fakt ti nejspíš poškodil mozek. Mám soucit s postiženými lidmi tak chápu jak těžké to musí pro tebe být. 

  na příspěvěk reagoval Kaufman
  • 28.6.2020  17:08
  Pacas
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Nemám zájem hledat výplody potratů stačilo mi těch pár vyblitků.

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 28.6.2020  15:32
  Kaufman
  (hodnocení, komentáře)
  • 28.6.2020  12:23
  Kaufman
  (hodnocení, komentáře)

  Pacas: Kňů:-D

   

  Piš dál o svém ubohém životě. dělá mi to dobře. 

  na příspěvěk reagoval Pacas
  • 28.6.2020  10:19
  DwayneJohnson
  (hodnocení, komentáře)

  Pacas: S tím prvním by se dalo souhlasit, to opravdu říkal, s tím rozprodáním, to je úplná kokotina, na to neměl jako prezident zase takovej vliv.

  • 28.6.2020  10:15
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  Pacas: O tom humanitárním bombardování jsem tu psal již níže. Stačí hledat Pičasi.

  na příspěvěk reagoval Pacas
  • 28.6.2020  10:13
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  honajz: Tak předpokládám, že neproběhla jen jedna schůzka a že V.H. nebyl jediný kdo z OF komunikoval s čelními komunisty. Dyť oni furt ještě drželi svoji moc ve svých pařátech a od válu se jim moc nechtělo. ČSSR byla jednou z posledních bašt komunistů v rozpadajícím se východním bloku a řekněme si na rovinu, že to komanči rozpustili až za pět dvanáct, protože měli celou dobu strach, že budou viset po ulicích. Měli ? Neměli ? A kdo by je tam věšel ? Vy ? Vaše rodina ? Jak by jste se pak díval na svoje sousedy, kdyby jste je viděl lynčovat člověka ohněm ? A čemu by to pomohlo ? Zase by se dnes říkalo - to tenkrát při revoluci v 89. byla hrůza. Co by jste chtěl ? Aby tu vznikla obdoba sovětské Čeky a rozpoutala mezi lidmi teror ? Já osobně dávám přednost výrazu " Sametová revoluce ". A soudy ? Jak chcte určit vinu jedince v totalitním systému ? Jak odsoudíte člověka, který někoho udával, aby ochránil svoji rodinu ? Taky byl problém s archívy STB, které byly z velké části vyselektovány a  spáleny / mimochodem Poláci, jednu z prvních věcí co udělali, poslali lidi aby chránili archívy STB /, takže mnoho jmen agentů a jmen obětí a jejich příběhů zmizelo spolu s odvátým kouřem. A zase kdo by je soudil ? Celý soudní systém byl - komunistický. by ti soudci museli odsoudit i sebe. Nene, dobře to udělal ten Vašek Havlů. Chytře to udělal.

   

  • 28.6.2020  09:54
  Pacas
  (hodnocení, komentáře)

  honajz: Nemůže říkat nic, teklo mu mléko po držce když se tu ten zrzavej parchant roztahoval a tvrdil že nebude chudoba, nezaměstnanost že se nebudeme cpát do dalšího vojenského paktu a že prý bolševici lhali o něm že prý mu jde jenom o majetky. Těmto dementům nevysvětlíte nic vyrůstali v době kultu jednoho ulhaného hajzla který nechal naší zemi rozprodat.

  na příspěvěk reagoval DwayneJohnson , Kaufman
  • 28.6.2020  01:41
  Pacas
  (hodnocení, komentáře)

  A kult jede dál, Kim Ir-(na)ser(si) může pouze závidět. Ta ulhaná ožralecká sračka díky které tu máme bolševiky do dnes nikoho nezajímá, pouze pomateného jimikokota a další idioty co zažili hovno a o Humanitárním Bombarďákovi ví jenom z televize ČTtop24 kde pějí oslavné písně o tomto pokryteckém parchantu.

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 27.6.2020  23:53
  honajz
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Co říkáte na to, že Havel měl pečlivě utajenou schůzku s komunistou Čalfou, a že po této schůzce Havel udělal tlustou čáru za minulostí, nechal se komunisty jednohlasně zvolit za prezidenta a žádnému komunistovi nebyl zkřiven ani vlas na hlavě, neproběhly žádné soudy a bývalí pohlaváři dál mohli podnikat?

  na příspěvěk reagoval Pacas , jimikokta
  • 27.6.2020  13:26
  Wacoslav1
  (hodnocení, komentáře)

  Nuda.

  • 27.6.2020  13:01
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: No ono to není zas až tak divný, když se na to podíváš jeho očima. On to svoje myšlení vysvětluje v tom videu na utube, který to někdo postoval. Citace : " ... tak se k němu mám chovat jako k prašivýmu ? Tak to je potom prašivá celá naše ekonomika ... ". Si musíte lidi uvědomit, že to byl post-totalitní stát. Prakticky všichni v tom státě byli / v předchozích 40 letech / donuceni se systémem spolupracovat. Někdo víc, někdo míň. Ta volba / jak moc / nebyla na nich. Byla úměrná tomu, jak moc výhodná by ta spolupráce byla pro systém / komanče /. Takže když to padlo, tak nebylo možný všechny namočený odstavit, protože nebyl nikdo, kdo by tu jejich práci mohl po nich kompetentně převzít. Jak nahradíš třeba mistra se 40letou praxí ? Kým ? A co ho pošleš dělat ? Tam prostě nebyla jiná cesta, než zkusit na minulost zapomenout a pokračovat dál. A jak to selektovat dál ? Tenhle udával sám za sebe, tak tomu to prodám, protože nebyl stébák ? Byl by jsi spokojenější, kdyby to prodal někomu jinýmu a ten by to až pak prodal tomu agentovi ? Pak by jste zase říkali, že to prodal přes prostředníka. Snažil se to udělat veřejně, neschovávat se, obhájit si svoje právo volného trhu. Šel příkladem, jak by se měli lidé v nové době chovat - zapomenout a přizpůsobit se novým pořádkům. Dyť celý tento systém je založen na svobodě volnýho trhu, jenž je definován mírou nabídky a poptávky. Za to má u mě zase o bod navíc. Díky pane Havle za Vaší práci. R.I.P.

  na příspěvěk reagoval honajz
  • 27.6.2020  12:12
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Říkej si co chceš, mně je vcelku u prdele, komu co prodal. Já jen poukazuju na to, že prodat svůj majetek bývalýmu agentovi StB je prostě s Havlovou minulostí divný. Já mu to nezazlívám, jen mě nebaví, jak se z něj dělá nedoktnutelnej kult. Byl to prostě normální člověk, co měl svoje přednosti a slabosti.

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 27.6.2020  11:57
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: A přesto je v ČR alkoholiků jak hub po dešti a všichni jim vesele prodávají chlast dál. Jak proti tomu bojuješ ? Co proti tomu děláš ? Kdyby V.H. vlastnil lihovar, tak by to byl taky problém ? Taky by byl kvůli tomu učiněné zlo ? Je rozdíl mezi tim, co je morální a tím co tobě přijde morální a hodí se ti to do karet. Aneb kdo chce psa býti, hůl si vždy najde. Já neříkám, že byl V.H. svatej, jen říkám, že jestli proti němu můžete vytáhnout jen to, že se v soukromí rád napil a jeho amnestii / proti které tehdy nikdo nezakročil /, tak toho moc nemáte. Přemýšlíš jako dítě, který není schopno vidět souvislosti v reálném světle prostředí, v kterém žiješ.

  na příspěvěk reagoval vegetol.mp
  • 27.6.2020  11:33
  vegetol.mp
  (hodnocení, komentáře)

  jimikokta: Co je zákonné a co morální jsou dvě naprosto rozdílný věci. Například prodat alkohol člověku, co s ním má problém, není nezákonné, ale je to nemorální.

  na příspěvěk reagoval jimikokta
  • 27.6.2020  10:34
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: Kde jsi byl ty, nebo tvoji rodiče, když se to dělo a proč jste nezasáhli ? Proč nikdo nezasáhl ? Víš proč ? Protože to neporušovalo žádný zákon a volnej trh ty lopato.

  • 27.6.2020  10:00
  jimikokta
  (hodnocení, komentáře)

  vegetol.mp: V čem přesně byl problém morální ? Jaký zákon byl porušen ? Byl parlamentem projednán a odsouhlasen zákon, který říkal, že bývalí agenti nemohou nakupovat nemovitosti ?

  na příspěvěk reagoval vegetol.mp
  • 27.6.2020  09:36
  DwayneJohnson
  (hodnocení, komentáře)

  BaruM: To bych vůbec neřešil, takových bude menšina a v hodnocení se to pak stejně ztratí.

  • 27.6.2020  09:20
  BaruM
  (hodnocení, komentáře)

  Pokud budou lidí dávat nízké hodn9ceni jen kvůli antisympatiím vůči Havlovi, tak to akorát ukáže kdo je tu hlupák. Hodnotit se má film. Stejně jako když sledujeme film o jiných osobnostech, kladných či negativních.

  na příspěvěk reagoval DwayneJohnson
<< novější 20 19 18 17 15 11 6 1