Existují lidé, kteří riskují všechno, aby odhalili podvod, vraždu, zlo a korupci. Dostávají se do Federálního programu na ochranu svědků a věří, že jsou v bezpečí. A pak někdo, kdo zná jejich tajemství je zradí a nechá na pospas těm, kteří by je rádi viděli mrtvé. V tu chvíli je tu On - Likvidátor - ten, který je chrání a odstraňuje veškeré stopy po totožnosti lidí, jejichž svědectví u soudu ohrožuje jejich životy! (Warner Home Video CZ)

LION-MR.T

Technika,kterou používají zločinci na Arnolda je vysoce špičková,speciální pušky,akční zábava bez jakéhokoliv smyslu. ()

Anderton

Ale čoby sklamanie. Typický akčný film 90tych rokov, ktorý je na tom omnoho lepšie, ako tie konkurenčné s Van Dammeom a už aj Stallonem. Jasné, že je to priemer, že je to dnes naivné a predvídateľné, ale keď to kedysi dávno tak často bežalo v sobotu večer o desiatej v televízii, nejeden násťročný chalan mal radosť. Ja tiež. Výstižnejší názov pre film s AS ťažko vymyslieť. ()

Smok

Dostal som presne to, čo som očakával. Dokonca som miestami navyše postrehol aj náznaky úsmevu a komediálnej tváre tohto mne najsympatickejšieho guvernéra. ()

PetrPan

Návrat Arnolda Schwarzeneggera po stupidních komediích k akčnímu žánru vyšel poměrně slušně, náš superhrdina zde předvádí přesně to, nač jsme u něj byli po léta zvyklí, akce, svaly, adrenalin....nic víc, nic míň ()

Vitason

Takto by vypadal komentář, když bych film viděl a komentoval za střízliva: Likvidátor je velice příjemná béčková záležitost, která si bere to nejlepší z 80. let a zároveň vítá nové trendy. Například digitální triky, které působí sice trochu směšně, ale to naopak posilňuje ten béčkový punc. Arnie odvádí svůj klasický standart. To znamená, že taktika ,,Tvař se drsně." mu vystačí na celý film. Akční scény jsou dobře provedené (scéna s padákem nemá chybu), takže jediné co na nich zamrzí je, že je jich tu celkem málo a navíc jsou trošičku nešikovně dávkované. Za pochvalu rozhodně stojí hudba a záporák James Caan. 3* Takto by vypadal komentář, když bych film viděl a komentoval po požití X piv: LYkviDátor je naprosto superbéčko, kde má Arnold opět svůj úžasný přízvuk a vůbec se s tím nesere. hjuj Pobíhají tu přerostlé ještěrky, které pár pixelů zapomněly doma a snaží se sežrat kočandu, kterou Arnie chrání. 5* Podle hodnocení zjistíte v jakém stavu jsem film viděl :-) ()

klerik

Nabušená arnoldovka s niektorými smiešnymi trikmi. Vynikajúca zábava, ktorú ruší len Arnoldov vypúlený kukuč (v tomto filme sa naozaj snaží :-)) To lepšie čo guvernér ponúkol... ()

SeBig

,,právě jste zmizely"" Arnie udělá cucky z káždého hajzla at už má ruce cokoliv! Tenhle film je MEGA cool béčko se solidním záporákem a bezva hláškama ,,už jsem ti řekl tvé hodnocení? mé hodnoceni? jo..prásk prásk..byls dobrej" :D ,,srazil je vlak" :D ()

Chrustyn

Arnie se po menší pauzičce vrací k akčnímu žánru a návrat je to celkem povedený a občas i výbušný. Není to nejlepší Arnieho film, ale je to slušná akční zábava s povedenými akčními scénami. ()

korbitch22

Scénaristická pocta Arnoldovi,který zde má tak vychytanou techniku zneškodnění nepřítele,až se tají dech.Choreografie soubojů je neskutečná a Arnie tady vypadá velice dobře.Pravdou ovšem zůstává,že je to zbytečně hloupé béčko,které doplácí na slabší vedlejší role.Ovšem jako zpomínková oddychovka s pytlíkem křupek poslouží výborně...slabších 70%. ()

heyda

Árný umí umí...:-)...tohle je poctivej akční snímek, který mě však neuchvátil natolik, abych se donutil jít s hodnocením nad průměr. ()

anais

Když přišel Likvidátor do kina, byl jsem poměrně spokojený. Mému základoškolskému mozku se líbili aligátoři, velké zbraně, Arnieho typicky suché hlášky... Film jsem viděl po nějaké době znovu, a tak nějak to už nebylo ono. Zatímco mnohé starší Schwarzeneggerovi filmy se staly klasikou, televizními evergreeny, srovnatelnou s tv pohádkami o vánocích, Likvidátora tento osud asi nečeká. Je tu sice jasná snaha dát fanouškům vše, po čem jejich Arnieho svaloviny lačná srdce touží, ale moc to nefunguje. Film je takový suchý. Postavy postrádají nějakou hlubší motivaci ke svému chování. A vůbec vztahy mezi nimi jsou maximálně neuvěřitelné. Je tu spousta logických chyb. Samozřejmě nelze od podobného filmu očekávat nic hlubokého, ale Likvidátor prostě není tak prvoplánovitě primitivní jako třeba Komando, které se nesnaží nám bulíkovat vůbec nic, Arnold kosí jednoho za druhým, a divák je spokojený. V Likvidátorovi se trochu víc mluví než střílí. Na druhou stranu tento film dokazuje, ze si Arnold jako jediný svalovec 80. let zachoval určitou úroveň i v další dekádě. Likvidátor tedy není tak špatný, je spíš smutným důkazem, že éra chladných svalovců s dobrým srdcem už skončila. ()

Roman.Ticka

Nevím proč by se Arnold nudil, naopak se předvedl poctivou filmařinou, ať svou kondicí, tak herectvím, a to je co říct. Scénář taky nebyl k zahození a ve společnosti známých akčních tváří doby minulé mu bylo evidentně dobře, tak jako mě. Další z příjemně natočených filmečků o lumpech, které postupně dohoní tvrdá ruka spravedlnosti. Pokud vypadá a chová se jako velký Arnie ve skvělé formě a s upřímným nasazením, pak nutně přichází Zákon s velkým Z, Zet jako Zábava... Neřvi, Dej se vycpat, Hned jsem u tebe, Právě jste zmizeli! ()

MM11

Je to -átor. Tentokrát však ne Terminátor, nýbrž Likvidátor. Co se tíče kvality, tak je vcelku pochopitelné, že starší předchůdce má navrch téměř ve všech ohledech. Likvidátor nás tak možná nepotěší zajímavým příběhem či okouzlující režií, ale divákovi předhodí slušnou dávku akce, ve které Schwarzenegger ještě stále má co ukázat a o to filmu také šlo. Tudíž spokojenost. ()

eraserhead666

Ještě slušný (ve smyslu koukatelnosti) akčňák trpící hlavně na zbytečně přepálenou délku. I když to vlastně nějak moc nenudí, ale je to prostě dlouhé. Arnold je klasika, Vanessa je fajn, i když by mohla dostat prostoru trochu více, Caan si to evidentně užívá, Kilpatrick má zabijácký knírek. Prostě klasika ústupu devadesátkových akčňáků. ()

Bauer

Akční pecka , které nechybí nic aby splnila daný žánr.Arnolda Schwarzeneggera nemusím , ale když je jeho film dobrý , tak to uznám.James Caan mně v roli hajzla překvapil a zvládl to na výbornou.Opravdu jsem se bavil při scéně kdy Arnii vypadl ze letadla , to mně zaujalo.Jinak ostatní akční scény jsou dobře natočené, leč trošičku nesmyslné.Rozhodně to stojí zavidění!! ()

duklak2

Arnold opět v akci. Ne táková pecka jako jeho některé jiné filmy, ale pořád má úroveň. Snímek plný střelby a krve. Zábava, ikdyž to není pravé slovo k použití k tomuto filmu, ale jinak to vyjádřit prostě nedokážu. Já jsem se celkem pobavil a snímek doporučuji všem, kdo má rád akci, napětí, krev a hutnou atmosféru. ()

MáŠa

První polovina zajímavá a dobře fungující i dnes. Druhá už je klasický akčňák, kdy jeden chlápek má štěstí a postřílí kupu nepřátel. Je tu k neuvěření, kolik lidí od policie a tajných služeb je na zlé straně a nepříčí se zabíjení nevinných lidí. ()

Zemřel herec James Caan

Zemřel herec James Caan

07.07.2022

Útočiště v minulosti

Útočiště v minulosti

05.07.2008

Nenachází se pouze ve vzpomínkách vaší senilní babičky. Tohle je myšleno doslova. Akční sci-fi Hiding in Time by se dala zjednodušeně nazvat crossoverem Arnoldova Likvidátora a Jean-Claudova Timecopa… (více)