Bezstarostný pohodář Nyles (Andy Samberg) se na opulentní kalifornské svatbě kouše nudou. Stejně jako nevázaná a mírně cynická sestra nevěsty Sarah (Cristin Milioti). Když spolu uvíznou v časové smyčce a prožívají ten samý svatební den znovu a znovu, hledají způsoby, jak se zabavit, nebo alespoň nezbláznit. Ať udělají cokoliv, ráno neponesou žádné následky, a tak postupně ztrácejí veškeré zábrany... Chytrá i ztřeštěná letní komedie vás rozesměje nahlas a zároveň vám připomene, že i když zdánlivě na ničem nezáleží, stojí za to zachovat si aspoň trochu lidskosti a lásky. (Aerofilms)

palmovylist

Takový feel good film, který vlastně nepřináší nic extra nového nebo zajímavého, pokud jste viděli jiný film postavený na myšlence znovuprožívání dne. Popravdě jsem čekal, že mě film bude bavit víc, je to spíš romantická komedie než přímo komedie, na kterou jsem u Samberga běžně zvyklý...55% ()

Marcas

Povedená svěží letní komedie, která je se svou 87 minutovou stopáží ideální příležitostí na letní večer s kamarády. Cristin Milioti a Andy Samberg si to dávají a je radost se na ně dívat. Slušných 80%. ()

IZFNP

Chýbalo mi tam to niečo, čo by Palm Springs vytrhlo z lepšieho priemeru. Je to príjemná záležitosť s vcelku fungujúcou ústrednou dvojicou, a kvitujem, že film vo svojej komickej rovine nikdy neskĺzava do trápnosti. A vlastne i tie okolnosti sú tu vcelku originálne. Len je to zároveň trochu... nijaké. ()

Dejf4

Velmi příjemná komedie. Humor mi sedl a především ta atmosféra snímku je úžasná. Dalším plusem je obsazení a časová smyčka ze které je vyždímáno maximum nápadů. Feel good jak se sluší a patří. 7/10 ()

papuchalk

Nečekaně povedená komedie. Kromě tuny situačního humoru musím vypíchnout hlavně kvalitní dialogy a nějaké to filozofování nad životem se tu taky najde. Ale ne takový to umělý pro děti, jak bývá v komediích zvykem, spíš to celkem dokonale trefilo realitu všedních dní. Auvajs ()

PTomA

Tohle je podle vás originální a okázalý? Ha! Asi těžko, v celým filmu jsou asi tak 2 vtipy a jinak si tam dva tragédi vylívají srdíčka. Čekal jsem asi něco jinýho, trochu víc ohýbání žánru a určitě víc humoru, nevyužitej potenciál imo. 4/10 ()

blondboss

Táto letná osviežujúca komédia je jednoducho skvelá. Nie je to tým scenárom, lebo veď časové šmyčky už použil kde-kto. Ide skôr o tú super odľahčenú atmosféru, film sa na nič nehrá a absurdných situácií je tu neúrekom. Ústredná dvojica k sebe perfektne sadla a vyžarovalo z nej kopec pozitívnej energie. Jednoducho, keď chcete mať lepší deň, tento snímok vám to uľahčí. 80 % ()

caMen

Proč mají americký scénáristi potřebu psát postavy, který pořád tak žvaní? Taneční číslo bylo nejvíc. ()

nixonky

Mohla to být fajn oddechovka k zasmání, ale změnilo se v nudnou podívanou založenou na sexualitě a násilí (chudák koza). Bohužel ani Samberg svým výkonem to nedokázal vytáhnout na víc než slabé 2*. Výhrou po skončení sledování je to, že nejsem časové smyčce a nemusíš to vidět znova a znova a znova ()

kockodan

Roganův a Frankův This Is the End, který mi tohleto jako slabý odvar trochu ze začátku připomínalo, mě tedy před 7 lety bavil mnohem víc a mám na něj i lepší vzpomínky. Ano, zde je několik opravdu dobrých vtípků, a myšlenka je zajímavá: jistota pohodové nudy, všednosti a předvídatelnosti, nebo vzrůšo nekontrolovaného opravdového života, který se může zvrtnout jakkoliv a na konci jehož nás čeká smrt, ale každý den je jiný a vzrušující? Bohužel, nějak mě touto hlubokou myšlenkou Siara moc do hloubky nezasáhl, ani nevím proč zrovna by ta jistota nekonečného blissu s milovanou osobou ála Ground Hog day měla být zrovna na svatbě v retreatu uprostřed Palm Springs pouště. Po polovině se navíc slibně rozběhnutý příběh plný zábavy a dobrých hlášek a zvratů bohužel mění ve schmaltzy, sladkobolné hledání lásky, a kecy Aj lav jů mi od původně blazeovaného, pohodového a nad věcí ulítlého Samberga začaly hodně vadit. Tahle rovina o lásce, a že chci být s někým koho miluji navždy a křečovitý obrat do trapného romcomu pro mě do celé věci hodily obrovské kladivo a celý zážitek dobré zábavy mi totáněl zkazily. Klišé o prozření z nudného vztahu s hloupoučkou pipinou, tvrdý rozchod s ní, když si uvědomil, že miluje tu druhou, která je víc cool a mají spolu něco společného, Bože! Tak to vypadalo skvěle a mohlo se to celé ukončit nějakou úplnou haluzí... Bohužel, za odklon od poctivého slapstick s dobrým scénářem a humorem k nudnému romcomu a sladkobolným scénám "musím se dostat k milované která mi odchází a chystá se udělat něco crazy a proto ji musím stůj co stůj zastavit, páč jí musím sdělit, že ji miluju, ale vybouchne mi auto a tak se komicky k ní na poslední chvíli dostanu na mopedu s poušťovým houmlessem", musím dát pouhých 65%. ()

O_Peki

Příjemná, letní, oddychová komedie na několikrát omílané téma. Zde jako romantická komedie, která baví, neprudí a je skutečně vtipná. ()

rigby

Vyčerpané téma časové smyčky opět na scéně. Tentokrát to ale nikam nespěje, scénář je vyloženě slabý. Po počátečním chaosu a snaze o zorientování se v něm už nic nepřichází, jen zcela absurdní závěr, který je jakoby z jiného filmu. A toho humoru tam také moc nebylo. Prostě další americká komedie. 2- ()

jirka25

Jsem asi divnej. Ale má to hrozně odpudivou formu humoru... Vůbec mě to neoslovilo i když napad je dobrej. Je to ale takový bez inteligence. Sanda typu Jackass pro lidi co bezcílně bloudí životem a maj pořád depky. Ztracený existence :-) Ty to možná osloví... Ja budu rači divnej a pustim si něco jinýho... ()

Lijem

Palm Springs je sympatická ulítlá letní time loop zábava. Nijak jsem se nenasmál, ale sympatická dvojice a dobré vtipné nápady ohledně časové smyčky to tahají nahoru. Je to čistá oddechovka, která si na nic nehraje a navíc přinese plno fajn momentů a nápadů se sympatickými postavami a fajn prostředím i dějem. 7,5/10 ()

hony23

Tak upřímně, už jsem viděl lepší filmy, ve kterých někdo uvíznul v časové smyčce a prožíval stále dokola jeden den. Ale ač tohle zrovna nebyla komedie k popukání, špatné to nebylo. ()

andrewXx

Príjemná oddychovka so sympatickou dvojicou (Samberg a Milioti), ktorá síce neurobí dieru do sveta, ale za pozretie rozhodne stojí. ()

Adaaamecek

Téma tohohle filmu jsme již viděli mockrát. Ale tohle je prostě skvělý. Ne že bych se u tohohle snímku válel smíchy, ale rozhodně to neurazilo. Tohle je krásný letní film, který je po koroně veliké spasení. A možná i proto je moje bodové hodnocení vcelku přestřelené. 8/10 ()

RyxiraAmy

Je to jeden z těch filmů, kde většinu dobrých scén uvidíte v traileru, ale stejně jdete do kina, protože (možná naivně) doufáte v něco víc. Palm Sprins ale nic moc navíc nemá. Kdo je zatížený na Andyho Samberga a snadno se rozesměje (jako já), bude spokojený, kdo čekal něco víc... neměl chodit do kina. Bohužel se tvůrci neubránili lehkému vysvětlovacímu klišé, kdyby veškeré fyzikální/spirituální/vesmírné záhady naservírovali se stejnou samozřejmostí jako panáka v baru, filmu by to jenom prospělo. Jinak ale za mě spokojenost, dala bych tři a půl *, ale za Andyho 4*. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

Netflix ovládl nominace na Zlaté glóby

03.02.2021

Dnes odpoledne byl zveřejněn kompletní seznam nominací pro 78. ročník Zlatých glóbů. A stále výrazněji se ukazuje, že streamovací služby v těchto oceněních upevňují svou pozici. Netflix si letos… (více)

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů