Reklama

Reklama

Resident Alien

(seriál)
Trailer
Komedie / Drama / Mysteriózní / Sci-Fi
USA, (2021–2023), 25 h 18 min (Minutáž: 44–47 min)

Tvůrci:

Chris Sheridan

Předloha:

Peter Hogan (komiks)

Hudba:

Noah Sorota

Hrají:

Alan Tudyk, Alice Wetterlund, Sara Tomko, Levi Fiehler, Elizabeth Bowen, Mandell Maughan, Gary Farmer, Corey Reynolds, Ben Cotton (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(34)

Obsahy(1)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Videa (1)

Trailer

Recenze (18)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příjemné překvapení. Čekal jsem něco jako byl kdysi Alf, nebo nějakou unyle korektní nekomedii. Přestože vám bude hned jasné, kam bude příběh o emzákovi, který má vyhladit lidstvo, ale uvízne na Zemi směřovat, stejně je první polovina seriálu zábavná a pohled na šklebícího se a hláškujícího Tudyka vás jen tak neomrzí. Druhá polovina seriálu měla být víc sci-fi...za mě to nebylo tak úplně ono a závěr byl vysloveně uspěchaný. Což je škoda, protože v prvních epizodách se vždycky našlo něco vtipného a to dokonce i když šlo o všetečné dětičky. U toho měli tvůrci zůstat. Každopádně jde o nenáročnou, ale příjemnou záležitost, ke které se rád vrátím. ()

LizianShaw 

všechny recenze uživatele

Ano, humor je zde hodně silly, a místy až šíleně stupidní, ale Alan Tudyk to umí prodat tak perfektně alienózním způsobem, že jsem se fakt hodněkrát zasmál, a dostkrát i nenuceně. I přes Tudykovo parádní grimasy je mojí oblíbenou postavou ''The Big Black'' jehož černošský způsob vyjadřování je přesně to, co dnešní doba potřebuje. 85% ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tudyk si opravdu našel svého Monka a Resident Alien se nedá upřít určité charisma,ale jak moc mě to bavilo zkraje,tím víc sem se nudil ke konci.Jakoby celé sérii postupně docházel dech a začala přešlapovat na místě.Jako sci-fi jednohubka líznutá komedií každopádně funguje dobře a na druhou sérii se podívám...70% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,LIDI JSOU NEBEZPEČNÍ. NÁŠ DRUH TO VĚDĚL ODJAKŽIVA.…“ /// Moc jsem od toho nečekal, takže nakonec musím konstatovat, že pocity jsou veskrze pozitivní. Třeba i díky trikům. Infiltrovanej emzák může díky sociálně emočnímu chování někomu připadat jako kokot. Nebo jako srandista. Stejně jako díra, ve který se to odehrává (a která je proslulá tím, že zde obětovalo život 59 horníků, aby zachránili jednoho). Ano – takže absurdní humor (ať už si pod tím představíte cokoliv). Příběh se zajímavě vyvíjí… bohužel postupně i často prudí. Prostě taková kravina o emzákovi, kterej pozná, že i na Zemi může bejt něco pozitivního. Třeba pizza. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou komiksovou sérii od autorů Petera Hogana a Stevea Parkhouse, neznám. 2.) Když vyhubím lidstvo, budu doma za hrdinu. /// Thx za titule ,,kamyll“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ * ///  2. SÉRIE  „JE ZŘEJMÉ, ŽE JSI NESPLNIL POSLÁNÍ…“   Ze začátku se dost řešej píčoviny a ty „mimozemský“ věci jsou na druhý koleji. V hlavní roli není mimozemšťan, ale obyvatelé městečka Patience. Navíc tady není ani moc ftipu, spíš je to takový … na pohodu. Harry řeší svoji lidkost… a trochu se to začne rozjíždět na konci. Přibejvá vzrušení i ftipu a … kurva to ještě není celý….   /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Připadám si moc lidskej.    /// Thx za titule „msiticjoe“. ()

vyfuk 

všechny recenze uživatele

I když bych seriál nehodnotil nijak extra negativně, evidentně mi v něm chyběla nějaká  jiskra. Nějaké díly jsem viděl hned, nějaké  po měsících a nějaké vůbec. Na seriál  jsem úplně časem zapomněl, což dokazuje bez něj žít dokážu, aniž bych zjistil jak dopadne. Není to špatná věc. Ale můj čas je na ne nejlepší věci dost omezený. ()

Galerie (386)

Zajímavosti (1)

  • V této epizodě hostuje Nathan Fillion, který namluvil chobotnici v restauračním akváriu, se kterou má Harry (Alan Tudyk) telepatický rozhovor. Fillion hrál s Tudykem v seriálu Firefly (od r. 2002) a filmu Serenity (2005). (Martrix)

Reklama

Reklama