Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Sledujeme mimozemšťana Harryho (Alan Tudyk), který převzal identitu maloměstského lékaře z Colorada. Harry pomalu začíná zápasit s morálním dilematem své tajné mise na Zemi. (Petrmachovec)

Videa (1)

Recenze (11)

celticek 

všechny recenze uživatele

Tak jo, rychle za čerstva. Masku nemuseli Tudykovi ani vyrábět, ten se pro to narodil. Je to hodně zábavné, nejvíce pobavil suchý až morbidní alienův humor. Souběžně hledím na Gangs of London, řekl bych, že kvalita je podobná. Klasické zklamání na konci - opět to vypadá, že se bude pokračovat. Fajn by to bylo na planetě mimozemšťana. ()

Gig 

všechny recenze uživatele

Slušný komediální seriál o mimozemšťanovi. Začátek mi hrozně připomínal Starmana s Jeffem Bridgesem. Přistál na naší zemi vzal něčí podobu.... Ale tím to neskončilo. Bylo tam pár dalších, a možná i nechtěných narážek - jelen, život apd.... Líbí se mi černý humor a někdy to hraničí se sitcomem. Část mezi lidmi hrajícími si na mimozemšťany byla bombónek. ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Tudyk si opravdu našel svého Monka a Resident Alien se nedá upřít určité charisma,ale jak moc mě to bavilo zkraje,tím víc sem se nudil ke konci.Jakoby celé sérii postupně docházel dech a začala přešlapovat na místě.Jako sci-fi jednohubka líznutá komedií každopádně funguje dobře a na druhou sérii se podívám...70% ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,LIDI JSOU NEBEZPEČNÍ. NÁŠ DRUH TO VĚDĚL ODJAKŽIVA.…“ /// Moc jsem od toho nečekal, takže nakonec musím konstatovat, že pocity jsou veskrze pozitivní. Třeba i díky trikům. Infiltrovanej emzák může díky sociálně emočnímu chování někomu připadat jako kokot. Nebo jako srandista. Stejně jako díra, ve který se to odehrává (a která je proslulá tím, že zde obětovalo život 59 horníků, aby zachránili jednoho). Ano – takže absurdní humor (ať už si pod tím představíte cokoliv). Příběh se zajímavě vyvíjí… bohužel postupně i často prudí. Prostě taková kravina o emzákovi, kterej pozná, že i na Zemi může bejt něco pozitivního. Třeba pizza. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou komiksovou sérii od autorů Petera Hogana a Stevea Parkhouse, neznám. 2.) Když vyhubím lidstvo, budu doma za hrdinu. /// Thx za titule ,,kamyll“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE ne NAPĚTÍ * ()

husokachna 

všechny recenze uživatele

Tak trošku se mi zdá, že někdo opisoval u Barryho. Střídání temnějších a humorných chvil společně s hlavním hrdinou, kterej je tak trochu "sociopat", rozhodně není klaďas ale je sympatickej až na půdu, má s Barrym společné. Ještě víc než v Barrym se tady ale kašle na vnitřní logiku, očividně se rozehrálo něco, co bylo těžký ukočírovat a i kvůli tomu to chvílema působí strašně neučesaně a na sílu. A pokud zůstanu u srovnávání, tak humoru je tady tak o dost méně, případně to nebyl úplně můj šálek kávy. Díky sympatickým postavám, příjemně rozehráté "partii" a zvláštnímu černodivnohumornému (terminus technicus) feelingu, jsem ale vydržel až do konce a asi bych byl v hodnocení shovívavější, kdyby ovšem nepřišel desátý wtf díl, totálně splácanej nesmysl bez logiky, ve kterém bylo potřeba nějak spojit nitky a uzavřít sezónu. Podobnej kvalitativní propad přijít dřív, tak jsem to nedokoukal. Takovej slabší průměr, takže dvě vyfocený vagíny (viz seriál). PS: Tudyk je fajn, ale kde není...? ()

Galerie (40)

Reklama

Reklama