Už vidím ta zvednutá obočí...Ale tohle je moje oblíbená hračka. Neubližovat, nešlapat na ni, neházet po mně vajíčka-jedině Fabergé:) ....Geniálně překombinovaná zápletka. Soderbergh roztomile plýtvá nápady, hollywoodský all-stars team se zjevně báječně baví a divák... ten si nějak poradí. A když ne, má smůlu. Pánská jízda šéfovaná velkou trojkou Pitt-Clooney-Damon dává slovnímu spojení herecká chemie nový šmak.(10.5.2007)

Hviezdne osadenstvo s predchodzieho dielu zostáva ale ich presun na Európsky kontinent nevyznel tak nápadito ako by si priali ostali len v tieni vysoko nastolenej zlodejskej latky predošlej časti. Ale zopár vydarených momentiek sa tu aj tak nájde. ║Rozpočet $110miliónovTržby USA $125,544,280Tržby Celosvetovo $362,744,280(12.1.2008)

Na Dannyho parťáky 2 jsem čekal každý den po shlédnutí dílu prvního. Ve druhém dílu se film více než na ostatní zaměřuje na Brada Pitta a překvapivě na novou tvář Catherine Zeta-Jonesovou. Více prostoru než v prvním dílu zde dostává také Matt Damon. Děj tu popisovat nebudu, buď jste si jej přečetli v obsahu, nebo v ostatních komentářích, než jste se dopátrali ke mě;) . Film samozřejmě více pobaví diváka, který neviděl díl první, ale pro ty co první díl viděli, je druhý doslova až ten druhý v pořadí. S filmem strávíte příjemné odpoledne, večer, noc... Ale vracet se k němu asi nebudete.(31.5.2005)

Črtá sa ďalšia trilógia, no dúfam, že s kvalitou to nepojde v trojke tak, ako išla dvojka oproti jednotke. Úplný obrat oproti jedničke. Značný pokles dávky humoru, ktorý mi v mnohých situáciách chýbal ako soľ! Ani scenár nestáll za povšimnutie, lebo niečo podobné tomu scenáru by sa perfektne hodilo do seriózneho zlodejského thrilleru bez humoru. Takže ani tak, ani tak. Škoda aj prekombinovania deja, zvraty tu úplne pohltili vtip. Veľká škoda aj herecého mrhania, aj keď ako pohodovka sa to celkom dá. 70%.(4.10.2006)

• Shaqualyck

Ano, nekouká se na to sice špatně, spíš než o film, jde ale o neúměrně natahovanou reportáž z nějakého hollywoodského večírku. Nepochybuji o tom, že si všichni zúčastnění natáčení maximálně užili, na diváka se tady ale trestuhodně pozapomnělo a to se prostě odpustit nedá. Nemluvě o faktu, že po docela solidním prvním filmu (remake klasiky z roku 1960) se tvůrci naprosto vykašlali na scénář a vypadá to jako by ho "tvořili" během natáčení... A tak Catherine Zeta-Jones přednáší na konferenci Europolu o tom, že největší hrozbou současného světa je jistý Noční Llišák, Bruce Willis hraje Bruce Willise, Julia Roberts zase předstírá, že je Julia Roberts,... to je snad špatný vtip. Každá druhá scéna navíc vypadá, že je tu jen proto, aby se filmem mohla mihnout další celebrita. Vysoká hvězdná koncentrace je tak spíš na obtíž a nezbývá než konstatovat, že tohle se Stevenu Soderberghovi zrovna dvakrát nepovedlo.(3.3.2007)