Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rex Mundi
  ***

  Prekombinovaným scenárom počínajúc a klišovitými barličkami plnými nelogičností končiac je to o triedu slabšie ako Dannyho jedenástka. Aspoň Julia Roberts hrajúca Juliu Roberts a cameo Bruca Willisa boli príjemným osviežením ťažkopádnejšieho mladšieho brata veleúspešnej pôvodiny. Holt, Dannyho dvanástku postretli klasické neduhy sequelov - narvime tam čo to dá, nech sa divák hlavne nenudí, musí tam byť romantika, krehký drsniak, slizký záporák - kľudne aj dvaja! (veď záporákov nie je nikdy dosť), napätie, akcia, vtipy a zvratov viac ako zvratkov... a dvojka je na svete!(12.12.2007)

 • Phobia
  ***

  Místo elegantního šviháka prvního dílu před diváka vyskotačil žoviální seladon s olezlým knírkem, v křiklavě růžové košili a s hubou plnou průpovídek, co občas zabaví, ale většinou hned letí druhým uchem ven. Moc dlouhé, moc postav (přitom většina z nich dostala málo prostoru), moc přeplácané, moc pozérské. Vincent Cassel vybojoval pro "Dannyho parťáky 2" nějakých 11% nad průměr, ale těžko někdy budu mít chuť si tuto podívanou zopakovat. Jestli se jednička v mých očích natahovala (marně) po metách nejvyšších, pak dvojka klopýtla o vlastní depilované haksny a po prdeli sklouzla o poschodí níž. 61%(17.10.2011)

 • Jinny
  ***

  Film jevící mnohé známky dílka dělaného z radosti a pro radost. Hvězdy se spravedlivě dělí o prostor (paradoxně kromě Zeta Jonesové, která si ukradla nejvíc minut), ale protože by většina z obsazených sami utáhli film, trochu zamrzí, že si ani jednoho z nich neužijete. Nejlepší výkony odvedli Andy Garcia a Vincent Casell připomínající Růžového pantera. Všechny výtky kolem platí, ale rozhodně nejsou smrtící.(22.12.2004)

 • DaViD´82
  ***

  Solidní, byť scénářem i hereckým obsazením poněkud přeplácaný průměr. Pouze hlavní postava má dostatek prostoru něco předvést; ostatní se vždy tak objeví a zase zmizí. A možná se znovu objeví a nebo také ne. Opravdu vydařené scény jsou ty kde si herci dělají legraci sami ze sebe; kupříkladu řešení věku Dannyho alias George Clooneyho či záměna Julie Roberts za Julii Roberts.(17.12.2004)

 • Tsunami_X
  ***

  Nekonzistenční mix stylů, filtrů a hereckých osobností, který chce být tak světaznalým kouskem, že v konečném hodnocení působí spíše jako vidlák snažící se zapadnout mezi společenskou elitu v kostkované košili a odérem z vepřína. Jak se říká, marnost nad marnost a pan Soderbergh by si měl uvědomit, že sice umí mixovat, ale kupit přes sebe obrazy bez silnější pospolitosti a jakéhosi účelu trochu pozbývá smyslu. I při rezignaci na přílišnou a zbytečnou překombinovanost se už dnešní divák rohlíkem opít nenechá a u téhle mozaiky se vlastně jenom silně nudí.(28.9.2005)

 • - Film s rozpočtem $110 milionů vydělal v amerických kinech $126 milionů. Celosvětově pak v kinech vydělal $362 milionů. (POMO)

 • - Během filmování na Sicílii byla pro štáb výrazně posilněna ochranka, protože se v blízkosti natáčecích lokací občas pohybovali členové sicilské mafie. (POMO)

 • - Matt Damon má ve filmu narážku na to, že on i Julia Roberts získali Oscara, zatímco Bruce Willis ne. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace