Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tři roky po loupeži v kasinu Terryho Benedicta se gangster objeví ve vile Dannyho Oceana a jeho ženy Tess. Chce zpět svých sto šedesát milionů dolarů, a tak se celá parta musí znovu sejít. V Amsterodamu se nechají najmout na loupež vzácného dokumentu z trezoru dokonale zabezpečeného domu podivínského milionáře van der Woudea. Přestože se to zdá nemožné, parta nakonec díky Rustymu najde způsob, jak trezor otevřít. Zjistí však, že ho už před nimi vyloupil Noční lišák. Na místě činu nechal vzkaz, že to byl on, kdo Dannyho partu udal Benedictovi. K loupeži je povolána expertka Isabel Lahiriová, která byla kdysi Rustyho milenkou. Brzy pozná, kdo se do domu vloupal. Varuje Rustyho, který řekne ostatním nejen o svém vztahu s ní, ale také, že je dcerou slavného lupiče LeMarca, který před lety zmizel a u něhož se kdysi učil. Dannyho parťáci odhalí, že Lišák je další LeMarcův žák Francois Toulour. Sejde se s Dannym a nabídne mu soutěž o nejlepšího lupiče. Cílem má být vzácný francouzský klenot, který bude nakrátko vystaven v Římě. Pokud ho Danny se svými parťáky ukradne dřív než on, Toulour za ně zaplatí dluh Benedictovi. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (587)

Psema 

všechny recenze uživatele

Rozsáhlejší zápletka, která je oproti uzavřené a konzistentnější jedničce v mnoha ohledech roztahanější a neuvěřitelnější. To však neznamená, že by byla výrazně nudnější či nezajímavější. Soderbergh dokazuje, že si umí poradit s grandiózním obsazením a pořádá milý evropský dýchánek plný kamarádského poplácávání po zádech a pomrkávání na ty, kteří Dannymu bezmezně věří. Můžete mě bít, můžete se smát, ale já téhle partě sedmdesátku prostě dám. ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Byl jednou jeden Ocean a ten byl tak impozantní, že dokázal spáchat i takovou loupež, jaká by nikdy nikoho jiného snad ani nenapadla. Tedy nikoho mimo Hollywood, samozřejmě. A ten Ocean měl s sebou partu hustejch týpků, kteří taky stejně jako on zrovna chyběli ve škole, když se probíraly "morální zábrany", takže jim nečinilo problém se s ním do těch bláznivých loupežnických kousků pouštět. To jsme se přesvědčili už v jedničce a tady ve dvojce to je obdobné. Nicméně mám trochu pocit, že autor geniálního loupežnického plánu si tentokrát pozval na pomoc s prosíkem o radu i samotného Harryho Pottera a ten mu nakukal pár fikaných kouzel, protože v reálu by takto překombinovaná akce musela umřít už na samém startu. Když se ale divák oprostí od kombinačních kliček a nechá se jen tak "houpat na hladině a unášet proudem", dá se tohle Soderberghovo dílo dokoukat i bez hrozby stržení mozkových závitů. ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Na to jak strašně překombinované to bylo to do sebe všechno moc krásně zapadlo. Celkově však mnohem menší zábava než jednička. Člověk se tolik musí soustředit na děj, že si u tohohle odpočinkového filmu odpočine asi stejně jako při čtvrtletní písemce z matiky. Catherine však zavedenému obsazení dodala pětadvaceti karátový punc. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Jednička nebyla žádný zázrak, ale tohle je ještě horší. Ke staré partě přibyli Catherine-Zeta Jones, Bruce Willis a Julia Roberts, ale nedá se říct, že by s těmito herci přibyla i kvalita. Hlavně se dá směle prohlásit, že tvůrcům došly nápady, a tak se dostavilo křečovité pokračování, které nemá výrazné momenty, ale exceluje hereckým obsazením. ()

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"AND TELL HIM HE DRESSES LIKE A GIGOLO!" -------- Ako sequel k prvému dielu neobstojné, ako samostatný film možno aj áno. Dej stratil na jednoduchosti a svižnosti, po hodine sa začal moc kombinovať, až sa nakoniec ohromne prekombinoval. Herecké obsadenie však aj naďalej zostáva hviezdne, teraz dokonca ešte viac napakované ako v jednotke. Hudobná zložka má svieže tóny, čo sa veľmi hodí. Zeta-Jones vo filme vypadala absolútne úchvatne, ako nikdy. Film u mňa stratil ťah po tom, ako sa začal zamotávať v polovici a až dokonca sa mu vymotať nepodarilo. Hodnotenie na rozhraní 1-2*. ()

Galerie (122)

Zajímavosti (36)

  • Zatímco Bruce Willis hraje sám sebe, Julia Roberts ztvárnila postavu Tess Ocean, předstírající za pomoci polštáře těhotnou Julii Roberts - ačkoliv byla herečka v té době skutečně těhotná. (HappySmile)
  • Prsten, který nosí postava Brada Pitta Rusty Ryan, je replikou prstenu, který Pitt kdysi koupil své tehdejší přítelkyni Jennifer Aniston. (POMO)
  • Natáčení probíhalo v USA, Nizozemsku, Francii a Itálii. (ČSFD)

Související novinky

Debbie a její parťačky jsou rekordní

Debbie a její parťačky jsou rekordní

11.06.2018

Zlodějský spin-off Dannyho parťáků se Sandrou Bullock (Gravitace) a Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) v hlavních rolích od začátku neměl úplně snadnou pozici. Nejsou to koneckonců ani dva roky, co… (více)

Matt Damon je Marco Polo

Matt Damon je Marco Polo

04.05.2005

Scenárista Kráľovstva nebeského William Monahan sa púšťa do písania scenára k pripravovanému dobrodružnému filmu MARCO POLO, ktorý bude vychádzať z Polovej autobiografickej knihy Travels ("Cesty").… (více)

Nový Soderbergh

Nový Soderbergh

18.03.2005

Ďalším filmom Stevena Soderbergha po komerčne úspešných Dannyho parťákoch 2 bude dráma THE GOOD GERMAN, vychádzajúca z románu Josepha Kanona. Snímka bude rozprávať o americkom novinárovi, ktorý sa… (více)

Stále populární tajní agenti

Stále populární tajní agenti

08.02.2005

Eva Longoria bude patrně jednou z posledních hvězd, které jsou obsazeny do snímku THE SENTINEL. Těmi dalšími nejsou nikdo méně známý než Michael Douglas, Kiefer Sutherland a Kim Basinger. Film… (více)

Reklama

Reklama