• whack

Predstaviteľky Flippera po skončení natáčania ostali odkopnuté a zabudnuté. Niektoré boli predané do vodných cirkusov, kde zomreli, iné zomreli v delfináriách. Kathy, ktorá hrala Flippera najčastejšie, v smútku z nezáujmu spáchala samovraždu. Ako to môžem hodnotiť, keď sú tu takéto obrovské paradoxy?(17.2.2013)

Roztomilý starý seriál s malým chlapcem a jeho kámošem delfínem, v dětství moje pravidelná víkendová droga.(10.6.2009)

Milý Flipper, jako malý jsem vídával na obrazovkách tv... :-)(26.10.2010)

Podobně jako u "Skippyho" mne jímají nostalgické vzpomínky na dětství, na tomhle jsem vyrostl....(25.3.2005)

Kde že jsou léta malin nezralých.Tenhle seriál jsem měl moc rád i hlas pana Švarce který daboval hlavní mužskou postavu Portera Rickse. Seriál je,světe div se barevný ,a nedávno vyšel na DVD,nikoliv ale u nás. Kdybyste nevěřili, tak mrkněte na Youtube. Seriál se točil od r.1964 -do r.1967. Delfín se ve skutečnosti jmenoval Flipper což značí ploutev. Seriál měl 78 dílů a nejsem si jist že u nás běželeli všechny. PRVNÍ SEZONA MÁ 30 EPIZOD,DRUHÁ SEZONA 30 , a TŘETÍ SEZONA MÁ 28 EPIZOD(26.2.2009)

• - Zvuky, ktoré vydáva Flipper, boli v skutočnosti zvukom vtáka Kookaburra. (Raccoon.city)

• - Na scénáři se podílelo 26 různých autorů - nejvíc epizod obstarala Maria Little, z jejíhož pera vzešlo 39 epizod. (Stoka)

• - Keď v roku 1970 zomierala Kathy (ktorá hrala Flippera najčastejšie) trénerovi O’Barrymu v náručí, ten zo dňa na deň opustil svoju robotu a začal sa aktívne venovať ochrane delfínov pred zajatím a lovom. (whack)