Reklama

Reklama

Můj přítel delfín

(seriál)
  • USA Flipper (více)
Dobrodružný / Rodinný
USA, (1964–1967), 35 h 9 min (Minutáž: 23–26 min)

Hrají:

Brian Kelly, Luke Halpin, Tommy Norden, Flipper, Heather MacRae, Julie Sommars, Diana Douglas, Burt Reynolds, Christine Baranski, Richard O´Barry, James Best (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(88)

Obsahy(1)

Ranger Porter Ricks (Brian Kelly) je zodpovědný za živočišný a lidský život v Coral Key Park na Floridě. Příběhy se soustředí na jeho patnáctiletého syna Sandyho (Luke Halpin) a desetiletého Buda (Tommy Norden) a zejména na jeho mazlíčka delfína Flippera. (sator)

Recenze (14)

whack 

všechny recenze uživatele

Predstaviteľky Flippera po skončení natáčania ostali odkopnuté a zabudnuté. Niektoré boli predané do vodných cirkusov, kde zomreli, iné zomreli v delfináriách. Kathy, ktorá hrala Flippera najčastejšie, v smútku z nezáujmu spáchala samovraždu. Ako to môžem hodnotiť, keď sú tu takéto obrovské paradoxy? ()

sator 

všechny recenze uživatele

Kde že jsou léta malin nezralých.Tenhle seriál jsem měl moc rád i hlas pana Švarce který daboval hlavní mužskou postavu Ranger Porter Ricks (Brian Kelly) je zodpovědný za živočišný a lidský život v Coral Key Park na Floridě. Příběhy se soustředí na jeho patnáctiletého syna Sandyho (Luke Halpin) a desetiletého Buda (Tommy Norden) a zejména na svého mazlíčka delfína Flippera. ()

Zodd

všechny recenze uživatele

Že by bylo hodnocení zabarvené kvůli osudu delfína mimo kameru? Hlavně když to srovnám s australským Skippym (ani ne tak průměr jako rozporuplnost právě v tomto případě) ()

Galerie (1)

Zajímavosti (13)

  • Na scénáři se podílelo 26 různých autorů - nejvíc epizod obstarala Maria Little, z jejíhož pera vzešlo 39 epizod. (ČSFD)
  • Z celkových 88 epizod odvysílala Československá televize 26 výběrových (všechny se dochovaly), vybraných zřejmě ze všech 3 sérií a nekopírujících pořadí uvedení v americké televizi. V polovině 90. rozhodla dramaturgie České televize o nakoupení celého seriálu, tudíž i epizod dřív nenadabovaných, takže byl vyroben dabing nový ke všem 88 dílům. (sator)

Reklama

Reklama