Televize

Zde si můžeš navolit svůj výběr libovolného počtu televizních stanic, ze kterých ti bude ČSFD.cz každý den doporučovat ty nejlepší filmy (TV Tipy) s hodnocením nad 60%. Výběr stanic ti zůstává v cookies internetového prohlížeče i po jeho zavření. Pořadí sloupečků s TV stanicemi můžeš měnit jednoduchým přetažením za šipku doprava nebo doleva. Kliknutím na logo TV stanice tuto stanici můžeš změnit na jinou. Pokud máš nastavených více než pět TV stanic (jejich počet je neomezen), do stran se posuneš jednoduchým kliknutím kamkoliv do prázdné plochy sloupečku a potažením do stran.

TV tipy

  • poster
    09:00-11:00
    Nova Cinema
    Petr Pan (2003)
    Dobrodružný / Rodinný

    Ve starém domě uprostřed Londýna vypráví malá Wendy Darling každou noc svým bratrům kouzelné pohádky o šermířských soubojích, úžasných dobrodružstvích a hrůzostrašném…

  • poster
    11:25-13:45
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Akční

    Tři bratři, kteří si říkají Černý korzár (Kabir Bedi), Zelený korzár a Červený korzár, žijí touhou po pomstě vraždy svého otce. Cílem jejich pomsty je muž jménem Van…

  • poster
    15:50-18:00
    Nova Cinema
    Dobrodružný / Fantasy

    Perseus, syn boha Dia a pozemské krásky je nevědomky zatažen do intrik žárlivé Diovy manželky Héry a více či méně malicherných konfliktů ostatních bohů. A tak Perseus na…

  • poster
    18:00-20:00
    Nova Cinema
    Komedie

    Zoufalý tulák (Nick Nolte) se málem utopí v zahradním bazénu, který patří rodince zbohatlíků z Beverly Hills (Richard Dreyfuss, Bette Midler). Tento dobrý skutek však…

  • poster
    21:25-23:35
    Nova
    Komedie / Drama

    Poté co prodal zápas svého týmu a byl vyloučen z fotbalové ligy, v opilosti ukradne auto své přítelkyně a po honičce s policií je zavřen na 3 roky do věznice, kde…

  • poster
    21:45-23:40
    Nova Cinema
    Násilník (1976)
    Akční / Krimi

    Bobbyho Maxwella propustili pro přílišnou brutalitu z armády. Založí teroristickou skupinu a vnikne do skladu munice, kde ukradne spoustu zbraní. Při tom těžce zraní…

  • poster
    23:40-01:20
    Nova Cinema
    Komedie / Drama

    Charlieho Bartletta (Anton Yelchin) vyhodili z další soukromé střední školy, a tak se musí uchýlit na státní. Ne že by tam zrovna zapadl, ale dostane nápad - otevře si…

TV program - dnes

  • 04:00

    04:55

    Novashopping

    05:55

    Snídaně s Novou (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Talk-show

    08:35

    Novashopping

    08:55

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (E3)
    Krimi / Drama

    09:50

    Kriminálka Anděl - Loupež (epizoda) (2008) (S01E10)

    11:00

    Co na to Češi (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    11:50

    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)
    Rodinný

    12:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    12:30

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E8)
    Komedie / Romantický

    12:55

    14:05

    Odložené případy - Proměna (epizoda) (2010) (S07E14)

    15:00

    Odložené případy - Dvě svatby (epizoda) (2010) (S07E15)

    15:55

    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014) (E9)
    Mysteriózní

    16:57

    Odpolední Počasí

    17:00

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    17:30

    Drazí sousedé - Únos (epizoda) (2016) (E04)

    18:50

    Hospoda - Nález (epizoda) (1996) (S01E04)

    19:30

    Televizní noviny (TV pořad) (1994)
    Publicistický

    20:20

    Comeback - Souboj titánů (epizoda) (2008)

    20:50

    21:25

    Trestná lavice (2005)
    Komedie / Drama

    23:35

    Lovci zločinců - Najdi a znič (epizoda) (2015) (S04E19)

    00:20

    Odložené případy - Proměna (epizoda) (2010) (S07E14)

    01:05

    Odložené případy - Dvě svatby (epizoda) (2010) (S07E15)

    01:45

    Tělo jako důkaz (TV seriál) (2011) (E3)
    Krimi / Drama

    02:25

    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003) (S4E7)
    Komedie / Romantický

    03:05

    Drazí sousedé - Únos (epizoda) (2016) (E04)

    04:00

  • 04:25

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:05

    Ferda Mravenec (TV seriál) (1984) (E10)
    Animovaný / Dobrodružný

    06:35

    Chlupatá rota (TV seriál) (2011) (E26)
    Animovaný / Komedie

    07:20

    M*A*S*H - Zaručené informace (epizoda) (1981) (S10E04)

    08:15

    M*A*S*H - Jen jim to nandej, Hawkeye (epizoda) (1981) (S10E05)

    08:45

    Siska (TV seriál) (1998) (E6)
    Krimi

    10:00

    Rodný statek (TV film) (2006)
    Romantický / Drama

    12:00

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    12:10

    Siska (TV seriál) (1998) (E7)
    Krimi

    13:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E12)
    Krimi / Akční

    14:25

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E13)
    Krimi / Akční

    15:25

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E13)
    Krimi / Drama

    16:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    16:40

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    17:35

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    18:55

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:25

    Zprávy TV Prima (TV pořad) (1997)
    Publicistický

    19:40

    Divácké zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:55

    VIP zprávy (TV pořad) (2010)
    Publicistický

    20:15

    Ohnivý kuře - Ztracený a nalezený (epizoda) (2017) (S03E50)

    21:30

    Pevnost Boyard (TV pořad) (2016)
    Soutěžní / Dobrodružný

    23:05

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E12)
    Krimi / Akční

    00:15

    Komisař Rex (TV seriál) (1994) (S7E13)
    Krimi / Akční

    01:15

    Rodný statek (TV film) (2006)
    Romantický / Drama

    03:05

    Policie Hamburk (TV seriál) (2007) (S4E13)
    Krimi / Drama

    03:50

    A je to naše! (TV pořad) (2017)
    Soutěžní

    06:05

  • 04:50

    Kluci v akci (TV pořad) (2005)
    Reality-TV

    05:15

    Etiketa (TV seriál) (2004)
    Dokumentární

    05:30

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    05:59

    Studio 6 (TV pořad) (1994)
    Publicistický / Rodinný

    09:00

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    09:50

    Tele (TV film) (1974)
    Krátkometrážní

    10:10

    Ďábel ví hodně (TV film) (1983)
    Komedie

    12:00

    Zprávy ve 12

    12:20

    Předpověď počasí, Sportovní zprávy, Události v regionech plus

    12:30

    To jsem z toho jelen (TV seriál) (2000) (E1)
    Komedie

    13:50

    13. komnata Olgy Šípkové (TV film) (2013)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    14:20

    Lustr (TV film) (1979)
    Komedie

    15:05

    Televarieté (TV pořad) (1970)
    Komedie / Hudební

    16:10

    Kojak (TV seriál) (1973)
    Krimi / Drama

    17:00

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    17:30

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    18:00

    Události v regionech (TV pořad) (2007)
    Publicistický

    18:25

    Kde domov můj? (TV pořad) (2016)
    Soutěžní

    18:55

    Události za okamžik a počasí

    19:00

    Události (TV pořad) (1993)
    Publicistický

    19:50

    Branky, body, vteřiny (TV pořad) (1956)
    Publicistický / Sportovní

    20:00

    20:55

    21:49

    Výsledky losování Šťastných 10

    21:50

    00:00

    Kriminalista (TV seriál) (2006)
    Krimi

    01:00

    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)
    Soutěžní

    01:25

    Toulavá kamera (TV pořad) (2003)
    Dokumentární

    01:55

    Rajské zahrady (TV seriál) (2009)
    Dokumentární

    02:10

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    04:45

  • 04:05

    Styl (TV pořad) (2006)
    Publicistický

    04:25

    Safari (TV pořad) (2007)
    Talk-show

    04:55

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    05:15

    Divnopis aneb Proč se to tak jmenuje? (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    05:20

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    05:50

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    05:59

    Dobré ráno (TV pořad) (1993)
    Rodinný / Publicistický

    08:30

    Kouzelná školka (TV pořad) (1999)
    Rodinný / Hudební

    09:00

    Člověk, to je věda (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    09:55

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    10:20

    1. světová válka na moři (TV seriál) (2016)
    Dokumentární / Historický

    11:15

    Spojenci dobývají Řím (1944)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    11:25

    Souvislosti Jana Pokorného (TV pořad) (2016)
    Publicistický / Talk-show

    12:20

    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)
    Publicistický

    12:50

    Na pomoc životu (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    13:10

    Chcete mě? (TV pořad) (1992)
    Publicistický / Dokumentární

    13:15

    Jak se žije (TV pořad) (1998)
    Dokumentární

    13:30

    Kurs Karibské ostrovy (TV film) (1992)
    Dokumentární

    14:10

    Ležáky (Ti druzí mrtví...) (TV film) (2008)
    Dokumentární

    15:10

    Evropa 1945: Stěhování národů (TV film) (2015)
    Dokumentární / Historický

    16:05

    Zapomenuté výpravy (TV seriál) (2005)
    Dokumentární

    16:30

    Ženy, které tvořily historii (TV seriál) (2013)
    Historický / Drama

    17:20

    Příběh letiště Praha (TV film) (2017)
    Dokumentární

    18:15

    K Pacifiku přes Coast Mountains (2016)
    Krátkometrážní / Dokumentární

    18:45

    O makové panence a motýlu Emanuelovi (TV seriál) (1972)
    Animovaný / Pohádka

    18:55

    Dobrodružství vědy a techniky (TV pořad) (1997)
    Dokumentární

    19:25

    Pevnosti (TV pořad) (2010)
    Dokumentární

    19:40

    Postřehy odjinud (TV pořad) (1993)
    Dokumentární / Publicistický

    19:50

    Zprávy v českém znakovém jazyce (TV pořad) (2003)
    Publicistický

    20:00

    S kuchařem kolem světa po Paříži (TV pořad) (2016) (E6)
    Dokumentární

    21:10

    Cestománie (TV seriál) (1999)
    Dokumentární

    21:40

    Klenoty naší krajiny (TV pořad) (2014)
    Dokumentární

    22:10

    České zázraky (TV seriál) (2017)
    Dokumentární

    22:35

    Odpad město smrt (2012)
    Drama

    23:50

    Queer: Je to fakt fér? (TV film) (2017)
    Dokumentární / Krátkometrážní

    00:15

    Sestřička Jackie (TV seriál) (2009) (S6E6)
    Drama / Komedie

    00:45

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    01:10

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    01:50

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    02:10

    Z očí do očí (TV pořad) (1991)
    Talk-show

    02:40

    Folklorika (TV pořad) (2007)
    Dokumentární

    03:05

    Náš venkov (TV pořad) (2000)
    Dokumentární

    03:25

    Vzkaz (TV pořad) (2008)
    Dokumentární

    03:40

    Padesátiletý Ondráš (TV pořad) (2004)
    Hudební

    04:30

  • 04:35

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    05:30

    Animáček

    06:20

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    07:30

    Klenot.TV

    09:25

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    10:55

    Klenot.TV

    11:40

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    12:45

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    13:55

    Dobré odpoledne Česko (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    15:00

    Česká tajenka (TV pořad) (2013)
    Soutěžní

    15:45

    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)
    Reality-TV / Drama

    17:10

    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)
    Reality-TV / Drama

    18:30

    Hlavní zprávy (TV pořad) (2013)
    Publicistický

    19:10

    Naše počasí

    19:15

    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
    Reality-TV / Talk-show

    20:15

    Týden s prezidentem (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    20:55

    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)
    Publicistický

    21:45

    Aféry - neuvěřitelné životní příběhy (TV pořad) (2016)
    Talk-show

    22:45

    Inga Lindström: Síla přátelství (TV film) (2011)
    Drama / Romantický

    00:45

    Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (TV seriál) (1999) (S11E4)
    Krimi / Drama

    01:55

    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991) (E38)
    Akční / Drama

    04:35

  • 04:55

    Lovci zločinců - A House Divided (epizoda) (2014) (S03E22)

    05:35

    Lovci zločinců - Deus Ex Machina (epizoda) (2014) (S03E23)

    06:15

    Honzíček a Grétička (TV film) (2012)
    Pohádka

    07:20

    Odložené případy - Bunny na útěku (epizoda) (2010) (S07E12)

    08:10

    Odložené případy - Vražedné graffiti (epizoda) (2010) (S07E13)

    09:00

    Petr Pan (2003)
    Dobrodružný / Rodinný

    11:00

    Teleshopping

    11:25

    Černý korzár (1976)
    Dobrodružný / Akční

    13:45

    Teleshopping

    14:05

    Byl jednou jeden zločin (1992)
    Komedie / Krimi

    15:50

    Souboj Titánů (1981)
    Dobrodružný / Fantasy

    18:00

    Somrák z Beverly Hills (1986)
    Komedie

    20:00

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S6E4)
    Akční / Komedie

    20:55

    Námořní vyšetřovací služba (TV seriál) (2003) (S6E5)
    Akční / Komedie

    21:45

    Násilník (1976)
    Akční / Krimi

    23:40

    Charlie Bartlett (2007)
    Komedie / Drama

    01:20

    Anakonda 4: Cesta krve (TV film) (2009)
    Akční / Horor

    05:30

  • 04:00

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:40

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E15)
    Krimi / Drama

    07:30

    Teleshopping

    07:55

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    09:05

    Teleshopping

    09:30

    Futurama - Jak chutná svoboda (epizoda) (2002) (S04E05)

    09:55

    Hvězdná brána - Inaugurace (epizoda) (2004) (S07E20)

    10:55

    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010) (S4E16)
    Krimi / Drama

    11:55

    Extant (TV seriál) (2014) (S2E3)
    Drama / Sci-Fi

    12:50

    Simpsonovi - Manželé a podnikatelky (epizoda) (2007) (S19E07)

    13:20

    Simpsonovi - Pohřeb nepřítele (epizoda) (2007) (S19E08)

    13:50

    14:15

    Simpsonovi - E. Pluribus Wiggum (epizoda) (2008) (S19E10)

    15:15

    15:40

    Futurama - Zbouchnutej (epizoda) (2003) (S04E01)

    16:10

    Hvězdná brána - Ztracené město 1 (epizoda) (2004) (S07E21)

    17:10

    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)
    Dokumentární / Sportovní

    18:15

    Simpsonovi - Zlatá devadesátá (epizoda) (2008) (S19E11)

    18:45

    Simpsonovi - Láska po springfieldsku (epizoda) (2008) (S19E12)

    19:15

    Simpsonovi - Skrytá identita (epizoda) (2008) (S19E13)

    19:45

    Simpsonovi - Sranda na objednávku (epizoda) (2008) (S19E14)

    20:15

    Autosalon (TV pořad) (2005)
    Publicistický / Sportovní

    21:50

    22:15

    Přímý kontakt (2009)
    Akční / Thriller

    00:10

    00:40

    Legenda - Pilot (epizoda) (2014) (S01E01)

    01:35

    02:05

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    02:30

    Legenda - Pilot (epizoda) (2014) (S01E01)

    03:10

    Applikace (TV pořad) (2014)
    Publicistický

    06:35

  • 04:05

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E20)
    Komedie / Romantický

    06:05

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E4)
    Akční / Krimi

    07:00

    Teleshopping

    07:20

    Ohnivý kuře - Je čas skončit (epizoda) (2016) (S02E10)

    08:35

    Teleshopping

    08:55

    Prostřeno! (TV pořad) (2010)
    Reality-TV / Soutěžní

    09:55

    Big Ben - Rudé růže (TV film) (2000) (S3E7)
    Krimi

    11:55

    Closer (TV seriál) (2005) (S5E14)
    Krimi / Drama

    12:55

    Jak prosté - Zmizelý nebožtík (epizoda) (2015) (S03E17)

    13:55

    Gordon Ramsay: Grandhotel Británie (TV pořad) (2012) (E2)
    Reality-TV

    14:55

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E19)
    Komedie

    15:25

    Wolffův revír (TV seriál) (1992) (E5)
    Akční / Krimi

    16:25

    Closer (TV seriál) (2005) (S5E15)
    Krimi / Drama

    17:25

    Gordon Ramsay: Vánoční rodinné vaření (TV pořad) (2013) (E3)
    Reality-TV

    18:40

    Gordon Ramsay: Grandhotel Británie (TV pořad) (2012) (E3)
    Reality-TV

    19:45

    Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996) (S4E20)
    Komedie

    20:15

    Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (TV seriál) (2010) (S7E13)
    Krimi / Drama

    21:15

    Sběratelé kostí - Vojákova smrt (epizoda) (2006) (S01E21)

    22:15

    Myšlenky zločince - The Road Home (epizoda) (2014) (S09E13)

    23:10

    Sběratelé kostí - Vojákova smrt (epizoda) (2006) (S01E21)

    00:10

    Big Ben - Rudé růže (TV film) (2000) (S3E7)
    Krimi

    02:05

    Ohnivý kuře - Je čas skončit (epizoda) (2016) (S02E10)

    03:05

    Jsem do tebe blázen (TV seriál) (1992) (S6E21)
    Komedie / Romantický

    03:30

    Myšlenky zločince - The Road Home (epizoda) (2014) (S09E13)

    04:10

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace