movie

Sračka jako lusk. Špatný scénář, který si bere snad něco úplně ze všeho a řada ohavných nechutností navrch. Fuj! Ale opravdu ... ()

monolog

Tak ty dvě hvězdy jsou jen za tu ÚŽASNOU první scénu parodující Vymítače Ďábla, nic lepšího na tohle téma jsem snad neviděl. Ale 10-15 skvělých minut je bohužel na skoro jedenapůl hodinovém filmu opravdu málo. Navíc když ten zbytek nestojí ani za ubalenýho a zkouřenýho bráchu Wayanse. Jo ještě, je škoda, že Tori nedostala víc prostoru, v týhle roli se mi líbila mnohem víc, jak v Beverly Hills. A kromě Jamese Woodse z již zmíněné scény tam pravděpodobně nejlíp hraje ten papoušek. Dějově je to nic moc, pár gagů vršených na sebe, který většinou nejsou vtipný. Pár trochu lepších, ale to je minimum. Hodně často je to pořádně trapný. ()

xxmartinxx odpad!

Spousta lidí říkala "Scary Movie je špatná série, ale jednička a dvojka je skvělá." Z toho vyvozuji že spousta lidí jsou idioti. ()

Shit

Ještě šílenější nez první díl a hlavně s několika fakt naprosto brutálníma scénkama, který nemaj obdoby a s totálně geniálním cameem Jamese Woodse coby faráře McFeelyho, kterej musí dostat zpátky do domu boha. ()

Djoker

Hodně ujetá záležitost, která se však dá v klidu přežít. Především v podnapilém stavu. Při pohledu na tu nechutnou ruku se mi neustále obracel kufr a znovu tam bylo až zbytečně moc nechutností, ale jako výplň 70 volných minut je to ideální. ()

choze

Tak pár zápichů se v tom moři trapnosti našlo (úvodní parodie Vymítače nebo M: I 2) jako v každém dílu SCARY MOVIE... ()

Dudek odpad!

Narozdíl od prvního dílu Scary movie je tento sequel trapný až to bolí. V předchozí části byl nějaký ten souvislý příběh, vtip a dokonce i pár míst kde se dalo trochu bát - díky strachu vznikalo napětí, které ve Scary Movie 2 budete hledat asi jen těžko. Parodují se filmy, které jsou trapné samy o sobě a díky tomu vzniká jakýsi křečovitý humor, který nedokáže rozesmát ani tříleté škvrně. Pokud ale konečně narazíte na nějaké místo, kterému se lze smát, zjistíte, že tvůrci zjistili, že by z něj mohli vytěžit mnohem více a scénu natahují co nejdál to jde, čímž se opět dostáváme na bod mrazu... Dokonce v několika částech filmu se zdá, jakoby parodoval sám sebe, jen těžko si dokážete vybavit film, který je právě teď terčem posměchu. Tvůrci se rozhodli několik prázdných míst doplnit vlastními více či méně vtipnými situacemi... No prostě ouha, Scary Movie 2 je velice trapná komedie. ()

Gilmour93

Nebýt brilantního camea vymítače restaurační stravy ze zažívacího traktu Jamese Woodse (jeho bezbožná reakce „Fuck this!“ při spatření otáčivé hlavy Megan mě jako jediná věc opravdu rozesmála), stalo by se Scary Movie 2 jen dalším sperma-marihuana-zařezané spoďáry dílkem zastydlých Wayansovic puberťáků. Jak se tak škrábu zakrnělou ručičkou pana správce za uchem, ono jim vlastně je.. ()

Hal_Moore

Film od odpadu zachraňuje pouze scéna vymítání a Anna Faris. První díl byl omnoho zábavnější než tenhle. Spousta vtípků je podáno takovým způsobem, že to vypadá, jakoby autoři chtěli diváka k zasmání donutit. James Woods svou roli zahrál perfektně, ale proč zde musí hrát i Tim Curry je mi záhadou. Jeho hraní není vůbec zábavné. O hereckém výkonu Tori Spellingové se raději ani zmiňovat nebudu. Prostě a jednoduše nezábavná parodie. ()

StarsFan

Neměla by být parodie sakra aspoň vtipná, když už jí chybí jakýkoliv děj? Nevím, možná je to jen má naivní představa. Takhle stálo za zmínku jen Woodsovo cameo s celkem hezkou jazykovou scénou, i když i tady podléhám dojmu, zda se mi nelíbilo jen kvůli tomu, že to byl právě James, kdo se v něm objevil. ()

Eliott

Scary movie jsou filmy mého mládí a i když jsem ostatní díly viděl více než jedenkrát, myslím že číslo 2 je ze všech nejslabší a podruhé si ho již pouštět neplánuji. ()

Don Jebal

Rozpočet: 45 000 000 $ Otvárací Víkend: 20 503 356 $ (v 3 220 Kinách) Tržby USA: 71 308 997 $ Tržby ČR: 161 864 $ Tržby Celosvetovo: 141 220 678 $Vlastne to isté čo jednotka len z menej vydarenými fórmi a trápnosť a hnus tu naberajú nový význam. ()

castor

Dvojka si bere na paškál kousky o strašidelných domech, nadpřirozených silách a všemožných posedlostech. Takže v případě Vymítače ďábla, Hannibala, Poltergeist, Osvícení, Pod povrchem nebo Muže bez stínu (plus nějaké akční jednohubky typu Charlieho andílci) nezůstane kámen na kameni. Zatímco jednička si místy ještě pomáhala „skutečným“ vtipem, dvojka je plná pšoukání, močení a zvracení. Většina momentů se tak naneštěstí bortí pod rukama. Vědátor Tim Curry nažene bandu mladých otrapů do strašidelného domu, kde si všichni hrají na nějaký děj. A divák se možná párkrát ušklíbne. Ale vesměs je to křeč. A to tehdy málokdo věděl, že nás tahle série bude otravovat ještě hodně dlouho. ()

Rex Mundi

Ja neviem, ale pre mňa je to stále skvelé guilty pleasure. Jednotka bola teda lepšia, ale ja sa bavím aj na dvojke (a trojke). Ako píše Cityman, v každom z nás je možno kúsok zvrhlíka a ja mám svoje srdcovky aj medzi ťažko psychologickými filmami aj medzi exkrementnými komédiami.... ()

MM_Ramone odpad!

Viete si predstaviť, čo by sa asi stalo, keby ste si dali na seba tričko s americkou zástavou a vybrali sa niekde do bohomzabudnutej osady v Pakistane, ktorú ovláda Taliban? Zrejme by vám hneď niekto podrezal hrdlo. A čo by sa asi tak stalo, keby ste prišli medzi futbalových fanúšikov Slovana Bratislava v drese Spartaku Trnava? Pravdepodobne by ste prišli o niekoľko zubov. Alebo čo keby tak nejaký černoch zablúdil na zraz členov Ku-Klux-Klanu? Určite by ho zlinčovali. No a čo spravím ja, seriózny nadšenec horrorovej tvorby, z debilnou paródiou, ktorá sa snaží primitívnym spôsobom strapňovať kultové scény zo známych horrorových filmov? Označím to ako odpad! ()

Anthony Hopkins vymítá Ďábla

Anthony Hopkins vymítá Ďábla