poster

Horizont události

 • Velká Británie

  Event Horizon

 • Slovensko

  Horizont udalosti

Horor / Sci-Fi / Thriller / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 1997, 92 min

Scénář:

Philip Eisner

Kamera:

Adrian Biddle

Hudba:

Michael Kamen

Střih:

Martin Hunter

Kostýmy:

John Mollo
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dobytek
  **

  Nejzábavnější na tomhle filmu je, že někdo z toho vzal ty "zvuky z pekla" a pak to dal někde na net s tim, že je to nahrávka z nějakýho hlubinnýho vrtu, což je jasnym důkazem o tom, že peklo existuje. A hromada blbů na to samozřejmě skočila. Druhá věc, co stojí za zmínku, je písnička Funky shit od Prodigy, která zazní ale až u závěrečnejch titulků. Jinak zhruba do půlky to nevypadalo až tak špatně, ale ve chvíli, kdy jsem se dozvěděl, že ta vesmírná loď proletěla do pekla, jsem se málem pochcal smíchy. Tohle fakt může napadnout jenom američany :-)(9.3.2014)

 • DaViD´82
  ***

  Nevyrovnaný snímek s obrovským potenciálem hororrového klonu Solarisu. Nejprve nuda, poté skvělý film s mrazivou atmosférou, který se nepochopitelně v závěru změní v béčkovou akční sci-fi plnou děr v ději, chování postav apod. Na druhou stranu bych někdy rád viděl režisérskou verzi, když se od tohohle Anderson distancoval. Škoda, že osm let jen kecá o tom jak skvělá bude a kde nic tu nic (otázka zda kdy vůbec ta o cca 45 minut delší verze existovala). Zatím zůstane Horizont průměrným snímkem, který přesto zůstává tím nejlepším co Paul natočil. Což je smutné.(22.3.2005)

 • movie
  ****

  Kdyby producenti film nakonec nesestříhali, byla by to asi absolutní bomba...Takhle jen nadprůměrný horror!Ale i tak dobrý, velmi dobrý!(30.9.2002)

 • Matty
  ***

  Napínavý, ale na můj vkus až příli brutální sci-fi horor. 65% Zajímavé komentáře: klerik, Amadeo, Vafle, Othello, Va55ago(6.3.2005)

 • Radek99
  ****

  Opravdu velmi sugestivní sci-fi s tématikou vesmírných letů a střetu s neznámem... Film s mimořádnou atmosférou, temným podprahovým sdělením a zneklidňujícím poselstvím. Škoda toho podivného konce. Ovšem takhle nějak by skutečně mohlo vypadat inferno... Podobné filmy: Pandorum, Supernova(9.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace