Michal118

Další slabší pokračování Rockyho, který se pomalu chystá do sportovního důchodu. Ale musí dokázat, že ještě nepatří do starého železa a že se nenechá urážet klukem, kterého trénoval a on ho zradil. 65% ()

finkie

Smutně nedoceněný díl. Diváci se natolik přejedli komiksově přepjatého a tupě přímočarého nevkusu propagandistické čtyřky, že jim o poznání skromnější a intimnější pětka najednou připadala jakoby mdlá, bez chuti a zápachu. Rocky se zde přitom vrací ke stylu vyprávění a výrazovým prostředkům fenomenálního prvního dílu, byť ten "návrat ke kořenům" je zde možná až zbytečně doslovný. Taky je příjemné, že se série dokázala oprostit od mechanického příběhového mustru trojky a čtyřky (na začátku někdo umře/dostane na budku - Rocky prochází další existenciální krizí - Rocky si s někým promluví o životě - Rocky se vrhne do tréninku), ačkoli právě to možná leckomu přijde málo "motivační". ()

Peddro

Asi nejvíc mi vadilo, že když Rockyho rodina přišla o majetek a peníze, tak jakoby se Rocky intelektově vrátil do prvního a druhého dílu. Ve trojce a čtyřce nosil dobře padnoucí oblek a bydlel v luxusní vile a také se kultivovaněji vyjadřoval. ()

Cesty timem

Totální sešup a po čtvrtém díle, který mne celkem bavil návrat k prvnímu a slabé kvalitě. Z převzatých hudebních povětšinou rapových ochutnávek (asi měly evokovat tu atmosféru ulice) mne kdysi bral Snap, protože obecně rap nemusím vůbec. Tenhle díl byl navíc nějak úplně zbytečný. Pamatuji se z něj nejvíc na to, že má Rocky poškozený mozek. No, co čekal? ()

Feacher

Po pěti dílech je tu konečně změna a film nemá totožně stejnou chronologii jako minulé díly...má ji pouze podobnou, trošku víc dělanou do sračkózna... takový ten typ filmu, který prostě nejde brát vážně, věci nedávají smysl a zároveň tam není vtip. I tak ale si myslím, že to nebylo tak špatný, abych tomu dal méně než druhému nebo třetímu dílů. Vracím se tedy k 3* (4*-3*-3*-4*-3*-...), zbývá ještě jeden díl... ()

Tongo

No jakože musím se přiznat že v posledních dnech jsem si udělal takový "maratón " sledování filmů o Rockym , no a prostě musím říct že tohle už moc nebylo ono . Dalo by se říct že od ostatních dílů je to celkem odlišné a mě to přišlo i celkem více "dramatické" což se mi moc nelíbilo (jo a hudba se už taky trochu zhoršila).No a moc nevím co jiného říct, prostě starý dobrý Rocky 1 a Rocky 2 jsou prostě podle mě nejlepší , ale tohle taky celkem újde :)  3 hvězdy 60 % ()

Jim_Caesar

Možná to přeháním se 4 hvězdičkama, ale tenhle díl se mi líbil asi nejvíc. Ty čtyři hvězdičky jsou hlavně kvůli té závěrečné bitce na ulici a té hudbě k ní. Těch 5 minut je nejlepší podívání za celých 5 filmů, což je sice proklatě málo, ale mě to v té 5ce uspokojilo. ()

J.o.h.n.ny

4 Dávám jen abych zvedl průměr, jinak si ale myslím, že to nebylo tak zlý, spíš se někteří zarytí fanoušci zklamali, protože jejich Rocky je na mizině a z akčního filmu (díly 3,4) se to náhle zhouplo na drama, na kterém Rocky začínal. Je fakt, že ty problémy juniora tam skoro vůbec nemusely bít, Rocky se vrátil k svému smyslu pro humor a Paulie má ty nejlepší hlášky z celé série. Dalo se toho vyždímat víc, jen chci říci, že tohle je asi ten jedne z mých oblíbených braků. ()

pistolpete

Tento film po fantastickej štvorke vôbec, ale vôbec nemal vzniknúť. Na tomto filme už nie je nič nové, chýbajú nápady, myšlienky. V porovnaní so štvrtým dielom strašne slabé. Jednu * dávam len za tú netradične pojatú záverečnú bitku medzi rockym a jeho žiakom na ulici. Strata času. Toť vše ()

Ušák89

Podle mě dobrý film. a Vzniknout jako druhý díl tak by byl i doceněn takhle se na něj jen plive a mnoho lidí ho nesnáší. ()

pecicomix

vzhledem k předcházejícím dílům mi tento rocky přijde opravdu nejslabší z celé série. Jediné co se mi líbilo byli titulky prokládané fotkami ze všech dílů...;) ()

9HK

Hodně podhodnocenej film na csdf....Výborný pokračování s bezchybným Stallonem a dalšíma postavama.. ()

Tom87

Jak sám Stallone řekl, je to jeho nejslaší díl. Já bych to zas až tak moc nepodceňoval, až taková hrůza to nebyla. Myšlenka, že Rocky je na "ulici" a bez peněz a že začne trénovat mladého talenta, který se mu pak vzepře, nebyla špatná. Ale naštěstí to dopadlo dobře. Rocky mladýho naučil vše co uměl a ten se na něj pak vykašlal a odtáhl za nějakým zbohatlým manažerem, který byl pro něj zdrojem peněz. Nakonec se Rockymu i postavil (nevděčnej parch.nt), ale vše dopadlo tak jak mělo, Rocky ukázal, že stále v sobě něco má a novou hvězdičku a mistra těžké váhy porazil a zesměšnil v pouliční rvačce. Krásnej závěr a ještě krásnější bomba, kterou zchytal ten manažer od Rockyho: "Dotkni se mě a zažaluju tě.....Dělej pako, sáhni na mě a zažaluju tě....No? chachacha." - "buch" a už ju tam měl. Ne nadarmo nám maminky od mala říkali: "Po smíchu bývá pláč." :-))) ()

Novik

Nestydím se za hodnocení, je to určitě ten nejdivnější Rocky než ten jakého známe. Možná je to tím že sám Rocky neboxuje a také tím že závěr se nekoná v ringu. I tak je to nostalgické vzpomínání na skvělé minulé díly. Stalloneho role Rockyho pro mě zůstává snad jeho nejlepší výkon. Nejslabší díl z celé série. :) ()

jsozze

Nepodarok, najslabsi film z celej serie. Prvy pokus o dostojny zaver sa Stallonemu nepodaril. Absolutne zly vykon Tommyho Morrisona, chyba tu klasicky Rockyho trenink a oproti ostatnym filmom zo serie zavereny suboj je nuda, nuda a este raz nuda. Filmova hudba sa tiez nepodarila. ()

Pavlisko83

Rocky tentokrát dostává od života rány i v soukromí a to často bolí víc než rány v ringu. Neobjevuje se zde už jako silný a neohrožený hrdina, ale jako chlap jenž dělá chyby a taky na ně tvrdě doplácí. Je to možná mírné zklamání, ale má- li být tento příběh opravdu klasikou v žánru neměla by v něm chybět ani tato zápletka. ()