Sněhurka - Příběh hrůzy

Pohádka / Horor

USA, 1997, 100 min

Michael Cohn

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Tom Szolossi

Mike Southon

John Ottman

Tom Engelman

Ian Crafford

Kostýmy:

Marit Allen

Zajímavě zpracovaný příběh o Sněhurce. Ďábelská Sigourney Weaver, nepříliš výrazný Sam Neill a atmosféra českých lesů co by se dala krájet. Ovšem, guláš mezi (ne)vztahy postav. Proto to na 5 hvězd nemá.(16.12.2008)

Že by Grimmové opravdu psali horory? Pokud máte stejný názor, jděte do toho. Jestli ne, věřte radši Disneymu - je to bezpečnější.(21.2.2003)

Váhala jsem mezi 3 a 4 *, ale nakonec přece jen ty 3, občas to byla dost nuda. Ale pořád je to "pohádka" mýho mládí :D (na co mě to ti rodičové nechali koukat...:)).(1.7.2013)

• LiVentura

Strašidelné.. ale jinak.(30.6.2013)

• AlistairMir

To byl vážně hrůzný příběh...Stará Replay-ová jako zlá macecha by se měla vrátit k vraždění šmejdů z vesmíru a nevinné dívky, co vypadají lépe, nechat být. Slovo horor zde je bráno ne jako, že se budete bát, ale že tento film je fakt děsná blbina, kterou by nezachránilo ani kdyby trpaslíčci vzali motyčky a zlé maceše je narvali do...chřtánu...Než na to koukat znova, tak radši kousnu do toho jablka a čekám až mě pomocká princezna.(7.10.2014)