Cleveland show (TV seriál)

Cleveland Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2009, 88x22 min

• ivishka

Celkem vtipnej spin-off Clevelanda. Až na to že mi spíš než originální kreslenej seriál hodně připomíná překreslenou verzi Step By Step. Nejvíce mě baví postava malého Ralla :-D.//Po chvíli začne seriál nudit. A mě málem unudil k smrti.(25.2.2012)

Čirá stupidita, která je tak blbá, až se smíchem popadám za břicho.(19.10.2012)

• CrypzzXD

Proč zrovna Cleveland ?! Ze seriálu Family Guy je to dost nevýrazná a nezajímavá postava. Určitě bych raději jak už psal B!shop sledoval akcičky dobytkáře Quagmirea... 20%(13.3.2011)

• hellstruck

No,pořád lepší než Griffinovi ..(7.3.2011)

Soudě podle několika prvních epizod, The Cleveland Show není nic víc nebo míň než spin-off úspěšného Family Guye. Animák je střižený podle stejného vzoru, nechybí v něm taťka a syn ťulpas, buranský soused a mluvící zvíře. Drsné mimino vystřídal drsný malý kluk. Pilotní epizoda sice zazářila, ale kvalita vzápětí padla na šedý průměr. Je proto otázkou, jestli potřebujeme další seriál od Setha MacFarlana, který jenom kopíruje svého předchůdce.(24.12.2009)

• - V úvodní znělce, kde Cleveland zpívá "my happy mustache face", mělo být původně místo slova "mustache" (knír) slovo "black guy" (černoch). (marwin836)

• - V epizodě „Ain't Nothin' But Mutton Bustin“ (2x10) se objevuje mnoho narážek na animované seriály ze stanice Fox. Plyšoví Bárt (Simpsonovi) a Stewie s Brianem (Griffinovi) a na Rallově opasku ležící Roger (American Dad!). (marwin836)

• - Rallovo skůtečné jméno je Monclaire Tubbs. Rallo je pouhá přezdívka. Clevelandovo prostřední jméno je Lou Albano. Roberta se jmenuje celým jménem Roberta Coretta Tubbs. (marwin836)