V dobách, kdy Simpsonovi jsou už dávno jen konformním seriálem a staly se tak tím, co ve svých počátcích tak trefně parodovali, tak jejich úlohu přebírá Cleveland Show. Až nebývale trefný seriál.(13.9.2012)

Cleveland na své vlastní cestě, no veliké překvapení na až tak nevýraznou postavu v seriálu Griffinovi. Celkem drsné a někdy i trochu nechutné, ale pořádná dávka zábavy. / Viděné epizody z 1-3 série *65.dílů / Očekávám 4.sérii ( Hodnocení: 8/10 )(6.9.2012)

Prvně sem chtěl dát 3 hvězdy, pak 4 a nakonec lupnu 5, protože jak sem se časem dostal do těch negrovtípků tak je to srovnatelná prdel s Family Guy. Cleveland junior je dokonalej loser a malej Rallo jede snad ještě větší bomby než Stewie a vždyt je tam i medvěd nebo barman mluvenej Davidem Lynchem !(20.4.2011)

• ivishka

Celkem vtipnej spin-off Clevelanda. Až na to že mi spíš než originální kreslenej seriál hodně připomíná překreslenou verzi Step By Step. Nejvíce mě baví postava malého Ralla :-D.//Po chvíli začne seriál nudit. A mě málem unudil k smrti.(25.2.2012)

• ravalah

Dneska jsem videl konecne celej dil. Parodie na Die Hard. Akorat bych od parodie cekal humor, ne vrchol trapnosti a nudy. Na dalsi dily nemam odvahu. Jedna hvezdicka za to, ze mi u toho v naruci usnulo moje kindrle.(24.6.2013)