TV-seriál. Též jsem moc nepochopil, proč neudělali samostatný seriál spíše o vtipnějším a živějším Quagmireovi. Myslím, že odpověď je pro mnohé jasná, Cleveland je přece černej! Koncept Griffinových je zde cítit na každém rohu. Kvalita humoru je sice na nižší úrovni, ale dám Clevelandovi šanci mě přesvědčit o opaku. Uvidíme. Prozatím jsem relativně spokojený. | 1.série 10/21 (70%), > Průměr: 70% (3*) |(7.3.2016)

První projekce tohoto seriálu z dílny Setha MacFarlaneho mě nijak zvlášť nezaujala, o to spíš, když jsem jí poměřil s bratrským Family Guy. Až po vstřebání několika epizod a přijití tomuto typu humoru na chuť musím napsat, že se mi spousta dílů s Clevelandem líbila víc než ty s Peterem. Největší přednost vidím v rodině Brownových, kde je to, na rozdíl od Griffinů, jejichž humor táhne jen Peter, Stewie a Brian, jedna osobnost vedle druhé. S každou další částí se návykovost zvětšuje. Next? American Dad, please :-)(12.6.2012)

• SaNcHeZ_cz

Obávám se, že nejsem s tímto spin-offem kompatibilní. Originální seriál mi přijde poměrně zdařilý, ovšem toto je čistá snaha zopakovat něco stejného, na naprosto stejném základu. A to ještě hodně přitažené. Ne tím správným způsobem ovšem. Někde to nadvakrát jde. Tady nikoliv.(3.4.2011)

Vôbec by to nebolo zlé, keby jednotlivé epizódy neboli poznačené obsedantnou snahou tvorcov natlačiť sem čo najviac fekálneho, negustiózneho a deviantného "humoru". A najodpornejšou postavou je "kouč". Toho si naozaj mohli odpustiť. No a pre deti je to samozrejme absolútne nevhodné, ale PRIMA COOL to aj tak "švacne" do času, keď na to môžu oči vytriešťať aj škôlkári. Smutné ... (7.11.2012)(7.11.2012)

Po třetím dílu mě témata příběhu nazaujala natolik, abych dával (zatím) vyšší hodnocení. Je to takové slabé a dávat pět jen proto, že je to stejně kreslené jako FG je hloupost. Uvidíme časem. Zatím nic moc. Family Guy je mnohem vtipnější.(13.11.2009)