Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rssa
  **

  Zatím pěkně slabý odvar z Family Guye. O mnoho horší než American Dad. Žádná z postav nemá zatím potenciál být nějak kultovní (viz Quagmire, Stewie a v podstatě každý ve FG), dokonce i samotný Cleveland vypadá, jako by ubral hodně na vtipu. Po 7 epizodách 45 %(27.11.2009)

 • Trainspotter
  ****

  Čirá stupidita, která je tak blbá, až se smíchem popadám za břicho.(19.10.2012)

 • MGMCZ
  ***

  Kolísám mezi 3 a 4mi hvězdičkami . Nakonec jsem dal lepší 3 . Myslím , že tohle nemuselo ani vyjít a mohli to dát do původního seriálu jako takovou chuťovku , ale občas se u toho člověk baví ..(25.3.2012)

 • tnp101
  ***

  Kvalitám „Family Guy“ a „American Dad“ se sice ani zdaleka nepřibližuje, ale po docela špatném rozjezdu se seriál vcelku dostává do formy. Horší epizody sice stále nechybí, ale těch povedenějších přibývá, což je určitě dobré znamení pro budoucnost seriálu. Navíc jsem docela překvapen, jakým způsobem se s interpretováním Clevelanda (jakožto dost nevýrazné postavy ve „Family Guy“) do vlastního seriálu tvůrci poprali. Nejprve jsem si to absolutně nedokázal představit. 70% ... Mimochodem, druhá řada byla ukončena zatím asi nejlepší epizodou vůbec.(10.6.2011)

 • BoPo
  ***

  Griffinovi sú skvelou záležitosťou, ktorá si neberie servítky pred nikým a ničím. Cleveland show ide v ich stopách. Rovnako nekompromisne a vtipne. Má to však jednu vadu. Prečo venovať tejto black verzii čas, keď sa môžem skvelo baviť na originále?(20.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace