Cleveland show (TV seriál)

Cleveland Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2009, 88x22 min

• uiu

Ještě horší než Family Guy...(26.2.2011)

V dobách, kdy Simpsonovi jsou už dávno jen konformním seriálem a staly se tak tím, co ve svých počátcích tak trefně parodovali, tak jejich úlohu přebírá Cleveland Show. Až nebývale trefný seriál.(13.9.2012)

První projekce tohoto seriálu z dílny Setha MacFarlaneho mě nijak zvlášť nezaujala, o to spíš, když jsem jí poměřil s bratrským Family Guy. Až po vstřebání několika epizod a přijití tomuto typu humoru na chuť musím napsat, že se mi spousta dílů s Clevelandem líbila víc než ty s Peterem. Největší přednost vidím v rodině Brownových, kde je to, na rozdíl od Griffinů, jejichž humor táhne jen Peter, Stewie a Brian, jedna osobnost vedle druhé. S každou další částí se návykovost zvětšuje. Next? American Dad, please :-)(12.6.2012)

• SaNcHeZ_cz

Obávám se, že nejsem s tímto spin-offem kompatibilní. Originální seriál mi přijde poměrně zdařilý, ovšem toto je čistá snaha zopakovat něco stejného, na naprosto stejném základu. A to ještě hodně přitažené. Ne tím správným způsobem ovšem. Někde to nadvakrát jde. Tady nikoliv.(3.4.2011)

• Pirabin

Ale dá se to. Ale oproti Americkýmu fotrovi, nebo rodinýmu typu dost špatný....(7.4.2012)

• - V epizodě „Ain't Nothin' But Mutton Bustin“ (2x10) se objevuje mnoho narážek na animované seriály ze stanice Fox. Plyšoví Bárt (Simpsonovi) a Stewie s Brianem (Griffinovi) a na Rallově opasku ležící Roger (American Dad!). (Martin_W)

• - Rallovo skůtečné jméno je Monclaire Tubbs. Rallo je pouhá přezdívka. Clevelandovo prostřední jméno je Lou Albano. Roberta se jmenuje celým jménem Roberta Coretta Tubbs. (Martin_W)

• - Scéna z druhé série, ve které tančí Rallo se svým pravým otcem, paroduje tanec Travolty a Umy Thurman z Pulp Fiction. (Martin_W)