• Kryton

Spin-off,který mě zatím svým pilotním dílem nepřesvědčil. Po 5 dílech je to bohužel stejné. Cleveland mě ve Family Guyi vůbec nebavil a asi proto ho radši přemístili do vlastní show. Plno "černošských" vtipů nechápu a nebýt medvěda a malého Ralla bych ani jeden díl nedodíval. Slabota!(1.10.2009)

• ivishka

Celkem vtipnej spin-off Clevelanda. Až na to že mi spíš než originální kreslenej seriál hodně připomíná překreslenou verzi Step By Step. Nejvíce mě baví postava malého Ralla :-D.//Po chvíli začne seriál nudit. A mě málem unudil k smrti.(25.2.2012)

TV-seriál. Též jsem moc nepochopil, proč neudělali samostatný seriál spíše o vtipnějším a živějším Quagmireovi. Myslím, že odpověď je pro mnohé jasná, Cleveland je přece černej! Koncept Griffinových je zde cítit na každém rohu. Kvalita humoru je sice na nižší úrovni, ale dám Clevelandovi šanci mě přesvědčit o opaku. Uvidíme. Prozatím jsem relativně spokojený. | 1.série 10/21 (70%), > Průměr: 70% (3*) |(7.3.2016)

Ty parodie známých hollyw.kusů nemají chybu!!! :-))(7.11.2012)

Cleveland je taková černošská verze Homera, ale jinak je to od třídu níž než příbuzný FAMILY GUY.(28.3.2011)