Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ****

  V dobách, kdy Simpsonovi jsou už dávno jen konformním seriálem a staly se tak tím, co ve svých počátcích tak trefně parodovali, tak jejich úlohu přebírá Cleveland Show. Až nebývale trefný seriál.(13.9.2012)

 • Ded@M@tes
  ****

  Cleveland na své vlastní cestě, no veliké překvapení na až tak nevýraznou postavu v seriálu Griffinovi. Celkem drsné a někdy i trochu nechutné, ale pořádná dávka zábavy. / Viděné epizody z 1-3 série *65.dílů / Očekávám 4.sérii ( Hodnocení: 8/10 )(6.9.2012)

 • tojowoeZNK
  *****

  Prvně sem chtěl dát 3 hvězdy, pak 4 a nakonec lupnu 5, protože jak sem se časem dostal do těch negrovtípků tak je to srovnatelná prdel s Family Guy. Cleveland junior je dokonalej loser a malej Rallo jede snad ještě větší bomby než Stewie a vždyt je tam i medvěd nebo barman mluvenej Davidem Lynchem !(20.4.2011)

 • ivishka
  **

  Celkem vtipnej spin-off Clevelanda. Až na to že mi spíš než originální kreslenej seriál hodně připomíná překreslenou verzi Step By Step. Nejvíce mě baví postava malého Ralla :-D.//Po chvíli začne seriál nudit. A mě málem unudil k smrti.(25.2.2012)

 • ravalah
  *

  Dneska jsem videl konecne celej dil. Parodie na Die Hard. Akorat bych od parodie cekal humor, ne vrchol trapnosti a nudy. Na dalsi dily nemam odvahu. Jedna hvezdicka za to, ze mi u toho v naruci usnulo moje kindrle.(24.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace