O dost slabší než Family Guy, ale pobaví. 60%(29.1.2012)

• Kryton

Spin-off,který mě zatím svým pilotním dílem nepřesvědčil. Po 5 dílech je to bohužel stejné. Cleveland mě ve Family Guyi vůbec nebavil a asi proto ho radši přemístili do vlastní show. Plno "černošských" vtipů nechápu a nebýt medvěda a malého Ralla bych ani jeden díl nedodíval. Slabota!(1.10.2009)

• SallyZen

Nevkusné a nezábavné. Nejvíc mě na těchto komedií(Griffinovi, Bobovy burgery) štve, že je to sprosté a ještě to není vtipné. Když už tam tu vulgaritu dají, tak ať se tomu dá smát. Tohle je o ničem. 0%(15.1.2012)

Asi takhle... kdo má rád styl humoru, praktikovanej v obou předchozích seriálech (FG a AD), rozhodně by si Clevelandovu show neměl nechat ujít! Jasně, někdo by automaticky strhával hvězd(u/y) jenom proto, že už je to "druhej klon klonu jedný legendy", to je ale blbej přístup, páč tahle odnož je kolikrát větší nářez, jak současný Simpsoni!(29.9.2010)

Tak po pár dílech ubírám jednu hvězdu. Tohle prostě není Family Guy. Nemá to takový vtip. Cleveland prostě neutáhne 20 minutovou show. Ve FG se mi strašně líbil, páč tam byl jen párkrát, ale pokaždé to bylo brutální. Uvidíme jak se to vyvrbí.(9.2.2011)