Cleveland show (TV seriál)

Cleveland Show, The

Animovaný / Komedie

USA, 2009, 88x22 min

Po třetím dílu mě témata příběhu nazaujala natolik, abych dával (zatím) vyšší hodnocení. Je to takové slabé a dávat pět jen proto, že je to stejně kreslené jako FG je hloupost. Uvidíme časem. Zatím nic moc. Family Guy je mnohem vtipnější.(13.11.2009)

• romajz15

Dívat se na to ještě dá.(27.11.2013)

Solidní oddychovka a spin-off Family Guy. Náhled do ne tak zcela "cosbyovsky" černošské rodiny a jejich patálií.(8.12.2012)

Prvně sem chtěl dát 3 hvězdy, pak 4 a nakonec lupnu 5, protože jak sem se časem dostal do těch negrovtípků tak je to srovnatelná prdel s Family Guy. Cleveland junior je dokonalej loser a malej Rallo jede snad ještě větší bomby než Stewie a vždyt je tam i medvěd nebo barman mluvenej Davidem Lynchem !(20.4.2011)

• Pirabin

Ale dá se to. Ale oproti Americkýmu fotrovi, nebo rodinýmu typu dost špatný....(7.4.2012)

• - V úvodní znělce, kde Cleveland zpívá "my happy mustache face", mělo být původně místo slova "mustache" (knír) slovo "black guy" (černoch). (Martin_W)

• - Scéna z druhé série, ve které tančí Rallo se svým pravým otcem, paroduje tanec Travolty a Umy Thurman z Pulp Fiction. (Martin_W)

• - V epizodě „Ain't Nothin' But Mutton Bustin“ (2x10) se objevuje mnoho narážek na animované seriály ze stanice Fox. Plyšoví Bárt (Simpsonovi) a Stewie s Brianem (Griffinovi) a na Rallově opasku ležící Roger (American Dad!). (Martin_W)