Reklama

Reklama

V jižním Bostonu sedmdesátých let minulého století přemluví agent FBI John Connolly (Edgerton) irského mafiána Jamese „Whitey" Bulgera (Depp) ke spolupráci s FBI a vyřazení společného nepřítele, italské mafie, ze hry. Filmové drama líčí příběh nesourodého spojenectví, které se vymklo kontrole a umožnilo Whiteymu vyhnout se právnímu postihu, upevnit si mocenské postavení a stát se jedním z nejbezohlednějších a nejmocnějších gangsterů v historii Bostonu. (Freeman Ent.)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Máš odvahu :-) Já bych si to teda po posledních transcendentních a jiných Deepových průserech nelajznul a propo je to HD rip a na titulky si klidně počkám jak jsem již uvedl, ale to by si musel umět číst co?

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

bloodcountes

bloodcountes (hodnocení, recenze)

to já si udělám čaj, na tácek dám minonky, připravím si suché prádlo, slavnostně se usadím před monitor a přehraju si pár scén, kde hraje Benedict. Vyměním prádlo a finito.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Uživatel bloodcountes smazal svůj příspěvek.

Yoshitsune

Yoshitsune (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

takže zase kino rip, bez titulků a desetkrát chcát, desetkrát kouřit, film přeskakovat , bejt u toho totálně vožralej a pak tomu dát dvě hvězdičky a jednovětný komentář s tím, že si zklamanej, že to stálo za hovno a jak že seš  hrozně zklamanej, takže klasika řikáš jo ? fajn 

na příspěvěk reagoval bloodcountes

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Hezky pěkně dokonce i Hd rip. No v tomhle případě to nebudu hrotit a počkám si na titulky. tipuji, že budou co nevidět.

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Deryll

Deryll (hodnocení, recenze)

To ja ne! podivej se treba na looper nebo ted muz na lane ten Lewit je taky premaskovanej a nak mi to nevadi:)

West

West (hodnocení, recenze)

Asi budu jedinej komu přijde Depp naprosto děsně namaskovanej + ty modrý čočky. Bud mu neměli měnit celkový vzhled nehledě na roli, která se měla inspirovat pravou postavou (Whitey),.. nebo to dát někomu jinému, protože ten jeho zjev bije naprosto do očí, a tím podle mě ztrací na reálnosti hlavního postavy..

na příspěvěk reagoval bloodcountes

Joe123

Joe123 (hodnocení, recenze)

Hodnotenie na RottenTomatoes - 100%. Hodnotenie na IMDB - 9,6. Začínam sa na túto pecku tešiť čím ďalej tým viacej a uvedené hodnotenia považujem za veľmi dobré znamenie že to nesklame :)

Kaceris

Kaceris (hodnocení, recenze)

Podľa mňa sa tu Johny predvedie v dobrom svetle, keď som videl trailer v kine tak ma to celkom zaujalo.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Já nejsem posranej z žádný konfrontace. Každej je tu drsnej, ale když mu napíšeš kdy a kde, tak se k tomu najednou nikdo nemá :-)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Praha 9 městká část Horní Počernice.Ulice Vysokovská číslo domu 1302, tak klidně doraž. Nebo mi můžeš poslat aspoň nějakej líbesbríf :-)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Od Trona k požárníkům

Od Trona k požárníkům

01.02.2016

Joseph Kosinski má za sebou dvě sci-fi, Tron: Legacy a Nevědomí, a ještě nedávno plánoval třetí. Další díl Trona byl ale nakonec zrušen, a tak se Kosinski odebral k adaptaci závodní videohry Gran… (více)

Bond a Bourne dostanou další konkurenci

Bond a Bourne dostanou další konkurenci

24.11.2015

Momentálně můžete zajít do kina na gangsterku Black Mass: Špinavá hra od Scotta Coopera. Z filmu se nestal kdovíjaký hit, reakce diváků a kritiků jsou ale opatrně spokojené. Není tedy divu, že si… (více)

Cumberbatch vymyslí žárovku

Cumberbatch vymyslí žárovku

27.09.2015

Benedict Cumberbatch (Sherlock) se již brzy objeví po boku Johnnyho Deppa v gangsterce Black Mass: Špinavá hra a příští rok ho uvidíme jako marveláckého Doctora Strange. Momentálně se ale uchází o… (více)

Sherlock jako Deppův brácha

Sherlock jako Deppův brácha

27.05.2014

Johnny Depp se v posledních letech věnoval hlavně disneyovským blockbusterům, letos se ale všechno změní. Jeho sci-fi Transcendence už máme za sebou, v nejbližší době pak zkusí štěstí v mysteriózním… (více)

Reklama

Reklama