Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kulmon
  *****

  Dva výteční herci podobných rolí Al Pacino a Robert DeNiro se konečně setkali ve společném filmu v (ne)jednom záběru a vše dopadlo velmi důstojně a na výtečnou. Jeden na straně práva, druhý gauner, oba k sobě mají úctu a přitom ví, že ve chvíli střetu to jeden z nich odskáče. Pointa filmu je sice od počátku jasná, ale to mi v tomto gangsterském filmu ani trochu nevadí.(8.5.2009)

 • Fr
  *****

  Výlet do hlubin duše policajta (žije mezi mrtvolami, hledá stopy, štve svoji kořist) na straně jedné a na straně druhé nitro bandity (dělá, co mu jde nejlíp - krade). Psychologie postav, speciální efekty, budování napětí, příběh, herecké výkony - o všem zde se dá psát v superlativech. Nápad ukázat ,,obě" strany jako lidi - no jo, ale komu má potom člověk držet pěsti? M.Mann dokázal, že to s filmem myslí opravdu vážně. A podobné filozofie se drží bohudík dodnes.(10.8.2007)

 • Tom Hardy
  *****

  Nejchlapštější podání ruky v historii filmu...(25.4.2013)

 • Cival
  *****

  Excelentní a ne úplně standardně pojatá kriminálka s kvalitními a prověřenými herci a tradičně brilantní režií Michaela Manna. Zraje jako víno. 4 a 1/2*.(20.2.2003)

 • igi B.
  *****

  Nelítostné drama se špetkou naděje... Čtyři a půl hvězdičky za vynikající film, zaokrouhleno budiž nahoru...(20.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace