Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tom Hardy
  *****

  Nejchlapštější podání ruky v historii filmu...(25.4.2013)

 • Rob Roy
  ****

  Ke kvalitní akci přibyla i dobrá psychologie. Nejsilnější stránkou filmu je asi scénář, který se zabývá i soukromím policistů i lupičů. Člověk se pak i se "záporákem" dokáže lépe ztotožnit. Je vidět, že to jsou také jen lidé z masa a kostí. Skvělé obsazení, Al Pacino byl možná trochu výraznější než De Niro, ale zase méně sympatický.(4.8.2003)

 • choze
  ****

  Vedle L.A. PŘÍSNĚ TAJNÉ druhá lahůdková krimi sága 90. let, v jejímž závěru nebudete vědět, komu fandit víc a díky které vypadá TEMNÝ RYTÍŘ jak vypadá. Pacino vs. De Niro, profík, který "neumí a nechce dělat nic jiného" proti profíkovi se stejnou diagnózou ve fatálním, nelítostném souboji. Realistický masakr policistů na útěku z banky a ten moment, kdy De Niro musí během 30 vteřin opustit Brenneman! Škoda dobře obsazených ale upozaděných dalších členů zlodějského i policejního týmu. Není tajemstvím (nicméně to není v Zajímavostech), že jde o předělávku o šest let staršího Mannova televizáku PŘEPADENÍ V L.A.(22.7.2005)

 • POMO
  *****

  Špička žánru. Delikatesa. Len pre zaujímavosť, hlavná akčná scéna filmu sa v našich končinách (a možno nielen v našich) premieta vybraným zamestancom bánk ako ukážka dokonalo zmáknutej bankovej lúpeže.(11.11.2006)

 • EdaS
  *****

  Famózní záležitost, Mannovy noční filmy fakt můžu. Doporučuju v dobrém domácím kině z Blu-raye.(13.3.2011)

 • - Filmová scéna, kdy byl přepaden vůz s penězi, byla několikrát kopírována při skutečných událostech. Jednu z nich, včetně použitých hokejových masek, popisuje dokument Vstupenka do francouzského podsvětí (2010). (calculus)

 • - Kolegové Vincenta Hanny (Al Pacino) používali tyto zbraně: Sergeant Drucker (Mykelti Williamson) pumpovací brokovnici Mossberg M590 ráže 12 a Detective Casals (Wes Studi) americkou útočnou pušku Armalite M16A2 ráže 5.56 mm. (c.tucker)

 • - Osazenstvo filmu absolvovalo speciální přípravu a trénink se zbraní od Andyho McNaba, což je seržant britských speciálních leteckých jednotek. (don corleone)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace