Stále v kurzu

(seriál)
Trailer 1
Komedie / Drama
USA, (2021–2023), 13 h 7 min (Minutáž: 25–35 min)

Adam Bricker

Jean Smart, Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins, Kaitlin Olson, Christopher McDonald, Paul W. Downs, Mark Indelicato, Poppy Liu, (více)

Série(3) / Epizody(26)

Seriál zobrazuje temné mentorstvo medzi legendárnou komičkou Deborah Vance a 25-ročnou komediálnou scenáristkou Avou. (dwdb)

Trailer 1

kockodan odpad!

Je to otravné a hlavně naprosto NEvtipné. Formulaické a klišovité. Stokrát obehrané téma mladé nadějné underdog, momentálně down on her luck, a staré, úspěšné, životem protřelé, zbohatlické, arogantní, malignantně narcisistické pizdy, a jak spolu vychází-nevychází. Interakcím těchto dvou cringe-fest-komiček jsem se nezasmál ani jednou, otřepané pseudo-vtípky jak z nějaké vyčpělé komedie z 80. let. Scény s nuceným smíchem s třískáním dlaní do stolu v křečovitém předklonu, kdy nic, co bylo vyřčeno nebylo ani trochu vtipné, byly cringy trapné až na půdu. Jediný vtip který u mě zabodoval nebyl vůbec od úhlavní trapno-komičky Žín Přechytralé, ale od jejího manažera v hotelovém pokoji zoufale prchajícího před svou nadrženou osobní asistentkou. "I'm in the middle of a MeToo situation. And I am the ME!!!" Bohužel, i tak to byl totální Odpad! 0% ()

EdaS

Jean Smart je boží všude, jde jsem ji v posledních letech viděl (druhé Fargo, Watchmen, Mare z Easttownu), a je skvělé, že dostala svůj vlastní seriál. Parádní dramedy o nucené spolupráci postarší lasvegaské hvězdy stand-upu a mladé rozjivené scénáristky je výborně napsaná a funguje v obrou rovinách díky hmatatelné chemii obou hereček. Odklepnutí druhé sezóny mě upřímně těší. ()

Související novinky

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není…