Reklama

Reklama

Stále v kurzu

(seriál)
Trailer
USA, (2021–2025), 18 h 39 min (Minutáž: 25–37 min)

Kamera:

Adam Bricker

Hrají:

Jean Smart, Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins, Kaitlin Olson, Christopher McDonald, Paul W. Downs, Mark Indelicato, Poppy Liu, Johnny Sibilly (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(4) / Epizody(36)

Legendární komička Deborah Vanceová (Jean Smartová) si po desetiletí razí vlastní cestu na komediální scéně, kde dominují muži, žije přepychový život v honosném sídle v Las Vegas a zároveň vede úspěšnou luxusní značku. Majitel kasina, kde Deborah vystupuje, ji však chce v noční show nahradit mladšími umělci. Její manažer Jimmy (Paul W. Downs) proto požádá svou další klientku, nedávno propuštěnou televizní scenáristku Avu (Hannah Einbinderová), aby pomohla Debořin pořad oživit svými vlastními nápady. Výsledkem je brutálně upřímný a třeskutě vtipný půlhodinový seriál o konfliktním vztahu mezi skvělou komičkou a její začínající partnerkou. (HBO Max)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (6)

kockodan odpad!

všechny recenze uživatele

Je to otravné a hlavně naprosto NEvtipné. Formulaické a klišovité. Stokrát obehrané téma mladé nadějné underdog, momentálně down on her luck, a staré, úspěšné, životem protřelé, zbohatlické, arogantní, malignantně narcisistické pizdy, a jak spolu vychází-nevychází. Interakcím těchto dvou cringe-fest-komiček jsem se nezasmál ani jednou, otřepané pseudo-vtípky jak z nějaké vyčpělé komedie z 80. let. Scény s nuceným smíchem s třískáním dlaní do stolu v křečovitém předklonu, kdy nic, co bylo vyřčeno nebylo ani trochu vtipné, byly cringy trapné až na půdu. Jediný vtip který u mě zabodoval nebyl vůbec od úhlavní trapno-komičky Žín Přechytralé, ale od jejího manažera v hotelovém pokoji zoufale prchajícího před svou nadrženou osobní asistentkou. "I'm in the middle of a MeToo situation. And I am the ME!!!" Bohužel, i tak to byl totální Odpad! 0% ()

ER 

všechny recenze uživatele

Jean Smart, která hraje sebe samou, jen v komediálnější poloze, je ozdobou seriálu, který ukazuje ješitnost vyhasínající herecké hvězdy, jenž se snaží nastartovat kariéru. Střet minulosti s moderní dobou, více environmentální apod. , je zdrojem zábavné podívané, která občas zabrnká na vážnější téma s dávkou ironie. ()

Reklama

Fifer 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tenhle seriál mi sedl. Chemie mezi oběma herečkami funguje. Generační konflikty jsou dobře podané. Neříkám, že je to dokonalý seriál, ale nechci být hnidopich. Strašně mě to baví.  /// Hnidopich může třeba uvést, že tweet, který měl Avu „cancelnout“, by jí ve skutečnosti klidně prošel. Protože to byl tweet o konzervativním politikovi, co podporuje konverzní terapie homosexuálů. Ve skutečnosti by Ava byla spíš zakázana za nějaký nevhodný tweet o LGBTQ, což by ale nesedělo do její povahy. Protože ona má být ta progresivní a kdyby se sešly dvě ženy různých generací, obě s konzervativními názory, bylo by to k ničemu. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Celkem humorný seriál spíše pro ženský, ale mě to docela bavilo a za jeden den jsem to dal celé. Hlavní postava je otravná sebestředná stárnoucí komička co si myslí že je něco extra a neustále je na přes. držku. Dostane se k ní mladá scenáristka, která si musí získat její pozornost a práci pro ní. Na té postavě oceňuji příjemnou civilnost ať vzhledem, projevem i oblečením. Občas tedy téměř pořád na sobě nechá dříví štípat, třeba v druhé sérii jí za pomluvné maily zažaluje a ona sní jede na turné a chová se jako by se nic neděje. Celé je to i drama zároveň, ale tak nějak v odlehčené podobě. Na třetí sérii se těším. ()

zodiak217 

všechny recenze uživatele

Skvelá oddychovka a Jean Smart je tak dobrá a sympatická herečka, že má vyslovene baví sa na ňu pozerať nech hra kdekoľvek a táto úloha jej mimoriadne sadla. Občas je tento seriál ťažko za hranou na hranici komédie a obscenosti až nechutnej a nevhodnej otvorenosti v daných scénach, ale celkovo v globále to dokázalo zaujať aj keď to bolo mierne prioritne na amerických divákov. Zaujímavý námet a dobré spracovanie. Asi tak by som to zhrnul. ()

Galerie (233)

Související novinky

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není… (více)

Reklama

Reklama