Reklama

Reklama

Stále v kurzu

(seriál)
Trailer 1
Komedie / Drama
USA, (2021–2023), 13 h 7 min (Minutáž: 25–35 min)

Kamera:

Adam Bricker

Hrají:

Jean Smart, Hannah Einbinder, Carl Clemons-Hopkins, Kaitlin Olson, Christopher McDonald, Paul W. Downs, Mark Indelicato, Poppy Liu, (více)
(další profese)

Série(3) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Seriál zobrazuje temné mentorstvo medzi legendárnou komičkou Deborah Vance a 25-ročnou komediálnou scenáristkou Avou. (dwdb)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (2)

kockodan odpad!

všechny recenze uživatele

Je to otravné a hlavně naprosto NEvtipné. Formulaické a klišovité. Stokrát obehrané téma mladé nadějné underdog, momentálně down on her luck, a staré, úspěšné, životem protřelé, zbohatlické, arogantní, malignantně narcisistické pizdy, a jak spolu vychází-nevychází. Interakcím těchto dvou cringe-fest-komiček jsem se nezasmál ani jednou, otřepané pseudo-vtípky jak z nějaké vyčpělé komedie z 80. let. Scény s nuceným smíchem s třískáním dlaní do stolu v křečovitém předklonu, kdy nic, co bylo vyřčeno nebylo ani trochu vtipné, byly cringy trapné až na půdu. Jediný vtip který u mě zabodoval nebyl vůbec od úhlavní trapno-komičky Žín Přechytralé, ale od jejího manažera v hotelovém pokoji zoufale prchajícího před svou nadrženou osobní asistentkou. "I'm in the middle of a MeToo situation. And I am the ME!!!" Bohužel, i tak to byl totální Odpad! 0% ()

EdaS 

všechny recenze uživatele

Jean Smart je boží všude, jde jsem ji v posledních letech viděl (druhé Fargo, Watchmen, Mare z Easttownu), a je skvělé, že dostala svůj vlastní seriál. Parádní dramedy o nucené spolupráci postarší lasvegaské hvězdy stand-upu a mladé rozjivené scénáristky je výborně napsaná a funguje v obrou rovinách díky hmatatelné chemii obou hereček. Odklepnutí druhé sezóny mě upřímně těší. ()

Reklama

Galerie (128)

Související novinky

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

Nominace na ceny Emmy 2022 oznámeny

12.07.2022

Poprvé v historii oznámila Televizní akademie letošní nominace na ceny Emmy, aniž by uvedla, která streamovací služba nebo televizní stanice má největší množství želízek v ohni. Samo o sobě to není…

Reklama

Reklama