Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

bogomira

Hehehe...prokristapána...chichichi...ty umělý vlci...chachacha...ten scénář...hahaha...Emmerichu, ty si snad děláš pr.el...no aspoň že ty megalomanský efekty stály za to...chichichi... ()

MrPierc

Odstupem času musím říct, že je to neskutečná BEJKÁRNA ! Triky jsou sice dobré , ale vše ostatní je pro smích. Přijde vlna studeného vzduchu s teplotou asi -60 stupňů - oni jen zavřou dveře, a zima se zastaví :-)))) přihodí knížku do krbu a můžou jít hrát šachy. příběh hocha, co pro něj táta přijde a zachrání ho ( dělal totiž výcvik se Stallonem v Clifhangeru ). Happyend je nutnost, protože nic lepšího se u toho filmu nedá vymyslet :-)))) Sežeňte si parodii ze South Parku na tento film. ()

WoWoW

Kdybych si na základě tohohle filmu vybíral herce do svého filmu, nikoho bych nechtěl. Nikomu z nich jsem to nějak nemohl uvěřit. Triky byli bomba až na jedno a to byli ti vlci, fakt byli příšerně umělí a příliš agresivní. Ale jinak celkem normální biják. ()

Nautila

Je tam tolik nelogičností (jak jinak u tohoto žánru a režiséra), že to ani nemá cenu vyjmenovávat. Ale o to nejde. Tohle je zkrátka další ze zbytečných průměrných oddechovek, které, kdyby se netočily, nic by se nestalo a my bychom si snad našli lepší program na sobotní večery. ()

joker.george

Nezajímavé, nezáživné, bez jakéhokoliv většího nápadu aprázdné emoce. Kdyby se jen lépe předvedla drtivější moc přírody. Film mě zaujal jen scénami při přežívání v knihovně a útoku vlků, kde nechybělo napětí a dechberoucí scénou ledoberce v NY. ()

Streeper

Začínám zjišťovat, že mám katastrofické filmy docela v oblibě, líbí se mi ten pocit, že kdyby se to vážně stalo, tak bych věděla co dělat, i když většina věcí, které herci ve filmu dělají jsou nereálné, tak mě to jistým způsobem utěší. Na můj vkus je film Den poté trochu zdlouhavý, určitě by se dal o něco zkrátit a tím by byl lépe koukatelný. Herci skvěle vybráni, příběh zajímavý a možná za několik set let i reálná budoucnost. ()

DruidKarel

Naprosto geniální... Vynikající hudba, skvělý příběh, obyčejní herci s kvalitními hereckými výkony a hodně dobrá hudba. Docela se ale divím, že tenhle film má tak prachbídné hodnocení. Kdo jej neviděl, tak se koukněte aspoň na trailer, je skvělej. 5* ()

starbrejkr

Emmericha žeru. Spolu s Bayem je pro mě prototyp tvůrce, který umí vytvořit správě patetický a velikášský velkofilm přesně jak to mám rád:-)) Nicméně Den poté na mě nezapůosbil tak jako třeba Den nezávislosti nebo Godzilla. Nevím, něco tomu chybělo nebo tam spíš naopak bylo něco navíc. Vím, že tématika globální klimatické změny je dneska hrozně in, ale především závěrečné poselství z úst prezidenta mi přišlo až moc kýčovité a okaté - Emmerich se vždycky držel tak trochu mimo realitu, ale tady chtěl být vážný a přišlo mi to mimo mísu. Jinak triky a záběry zkázy samozřejmě strhující, z herců mi byla sympatická hlavně trojice skotských vědců v čele s Ianem Holmem. ()

C0r0ner

Nebyla to taková hrůza jak by člověk čekal třeba podle plakátu. Nakonec kdo ví, jestli nám něco podobného příroda někdy nechystá? Velká škoda ale byla logických nesmyslů, kdy pro normální lidi, kteří jsou najednou vrhnuti do v podstatě apokalyptického světa, stačí pálit knihovnu, aby přežili. Myslím že v oku blizardu, který byl ústředním motivem by charaktery přežili asi tak vteřinu, než by jim zamrzlo srdce. Když se ale člověk od tohohle oprostí, tak se na to dá vcelku v pohodě dívat. 65% ()

Wormboy

Prva polovicka filmu ma velmi milo prekvapila dost dobrym tempom,pri ktorom sa nenaslo miesto na stupidne dialogy a hyperpateticky amerikanizmus.Druha polovicu je mozne zhodnotit ako dost znacny opak tej prvej, nuda,nuda,nuda,patetizmus,kopa a este vacsia kopa stokrat videnych klise, priblble dialogy a nad tym vsetkym vejuca (pripadne zamrzajuca) americka vlajka...uz ani neviem, co sme vlastne od Emmericha mohli cakat...No, ale urcite je to lepsie ako Patriot ()

lilina133

Mám rada katastrofické filmy, má to svoje čaro keď prírodné katastrofy alebo mimozemšťania ničia (väčšinou) americký kontiment, nemyslíte?? Veľmi pôsobivá hudba perfektne dopĺňa vyčíňanie jednotlivých prírodných živlov a Socha Slobody sa zase raz stáva obeťou, tento raz vďaka poriadnej nádielke vody a snehu...A vďaka modrým očiam Jake Gyllenhaala so prihodila ešte jednu hviezdičku:-)) ()

Andre3000

Jakožto geografa mě tenhle snímek musel oslovit. O pravdivosti této teorie bych radši pomlčel a vlastně kromě zajímavých scén bouří a tornád uprostřed měst, či vlastně úsměvných záběrů američanů žadonících o vstup do Mexika mi toho moc nepřinesl. Možná trochu jiný scénář, lepší herci a vymýcení některých hodně umělých scén by prospělo. Ale jsou i horší filmy s podobnou tematikou:-) ()

pakobylka

Jeden z těch povedenějších katastrofických filmů. I trikově je na solidní úrovni, jenom digitální vlci se moc nevyvedli - a popravdě řečeno mi připadali trochu nadbyteční a ve výsledku působili spíš rušivě. Jinak dobrá jednohubka, vcelku napínavá, i když se drží osvědčených a mnohokrát použitých dějových linií ... Nezbývá než doufat, že taková budoucnost nás nečeká. Poznávací znamení: Hraje tady Jake Gyllenhaal - i když nedostal až takovou příležitost ukázat, co v něm je ... ;-) ()

sulimo

No, co si budem povídat, je to pěkná krávovina, ale dobře se na ní kouká a oproti předchozím odpadovým počinům tohoto režiséra se jedná snad o oscarovou záležitost (v jeho vlastní kategorii, samozřejmě). ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005