Den poté

• USA The Day After Tomorrow (více)

Oudis

Pro mě výborný katastrofický film, který zaujme příběhem a skvělými vizuálními efekty. Tak dlouho lidí naší matičku Zemi sužovali, až se jim sama pomstila. Myslím si, že to je dobře pojaté, leč někdy až dost přehnané, ale to se v katastrofických filmech stává koloritem, jediný cíl je uchvátit diváka dech beroucími zničujícími scénami. Samozřejmě, že kromě katastrofických scén, kterých není ve filmu zase tak mnoho, celým filmem provází příběh, který má šťastný konec. :) ()

megajalec

Prvá polovica filmu je veľmi dobrá, katastrofa, jej následky, všetky tie efekty, veľmi pútavé. Po nej ale príde druhá polovica a putovanie otca za synom (nepochopil som doteraz, načo to bolo dobré, zachrániť ho nevedel, jedine byť s ním. A hlavne že jemu povedal, nech nevychádzajú von...) a dojem je zrazu horší. ()

nikkittka

Neupírám Emmerichovi,že dokáže velmi dobře realizovat trikově náročné a vypiplané sekvence.Ale poradila bych mu,aby si je realizoval na ploše něčeho krátkometrážního,co si pak s radostí pustím na YouTube.Protože když to má dvě hodiny a má tam být něco jako postavy,dialogy a příběh,tak to zkrátka a dobře nefunguje.Nikdy. ()

davistercz

Mám-li být upřímný, tak se jedná o nejlepší natočený katastrofický film všech dob. Ani " 2012" se mu nehrabe k nohám. Herecké obsazení, děj a efekty byly opravdu skvělé. Co bych vytkl je to, že druhá část filmu se jen zaměřovala na záchranu pár lidí a NY jen mrzl. Což vypadalo dobře. Ale myslím si, že by neuškodilo filmu, kdyby tam tvůrci přidali víc pohrom, které by ničili planetu. Pro mě velmi dobře zabitý nedělní podvečer. ()

Cerebrum

Mistrovství světa v extrémním lyžování, New York, "dystopická" budoucnost. Ideální sněhové podmínky, jenom vytáhnout běžky. Kéž by to takhle vypadalo teď venku. Zimní radovánky s Emmy Rossum bych totiž neodmítl... ()

harycek

Dívám se na to už po X-té a stále můžu , takže je to asi už klasika tak dávám 5*****!..................Jo a nejraději si to pouštím v létě když jsou pařáky , kapičku to pomůže!?!?! ()

Knightey

Takovy prumerny film s katastrofickym scenarem ohledne globalniho oteplovani, ktere dovede svet k totalnimu obrato a to globalnimu zmrznuti. Takova oddychovka bych spis rekl :) ()

Wulz

Jako chvílema libovka, chvílema nuda. Jako celek mi nesedí úplně vše. Že bych byl furt v pozoru nebo tak...hltal každou scénu..nevím no.. možná je šance že bych ty 4 někdy dal..ale spíš ne. Jsou lepší filmy na tohle téma. Ovšem najdou se zde pro mě momenty, který jsou opravdu velký. Špatný film to zase není, to vůbec! ()

K1NGSLAYER

Na svoji dobu docela dost povedený kousek, plný zajímavých vizuálních efektů (a to si troufám říct, že i lepších, než v dnešních filmech). To je ale jen jedno z mála plus, za které jsem dal takhle "vysoké" hodnocení. Scénář je naprosto odfláknutý, výkony herců ani nekomentuji. Marně jsem očekával nějaký epický závěr, kterého jsem se nedočkal. Z tohoto důvodu je pro mě ten scénář nedomyšlený a aby to splnilo má očekávání, muselo by to mít ještě nějakou půl hodinku navíc, ale nesměla by být tak nudná, jako většina minut tohoto filmu. Některé WTF momenty radši zmiňovat nebudu, neboť bych se musel lehce vzteknout, co jsem si to na noc zase vybral. Aspoň, že se dobře dívá na ten zamrazený New York. Nějakým způsobem mě to vlastně i bavilo, za což můžu poděkovat pár napínavým scénám. Za mě takové průměrné béčko i když pominu fakt, že ty efekty musely stát ranec peněz. ()

Bbbulanek

Film jsem viděla znovu asi po 7 letech a musím říct, že jsem se neskutečně bavila. Mně prostě Emmerichova klišé nevadí. Představa doby ledové mě fascinuje a tady ji vidím přesně tak, jak si ji představuju. A pardon, ale Quaidův hrdý pohled na synka, co sbalil holku svých snů, je prostě parádní :-) Pro to "překvapení" po 7 letech, ač je to cca 10. zhlédnutí, zvedám ze 3 na 4*. 90% ()

Vito_LePour

V podstatě tomu není co vytknout. Nádherné efekty, fantastické scenérie, epické záběry, dojemný příběh. Film celé dvě hodiny nepostrádá tempo a když už začíná hrozit, že tempo upadne, zase se rychle nastartuje. Absolutní špička katastrofického žánru. ()

papuchalk

Viděl jsem to snad po dvaceti letech a musím nechtěně přiznat, že ten film není vůbec špatný a dost se mi postestklo po těch starých dobrých katastrofických filmech, kdy půlka země chcípne, ale nakonci se všichni smějou protože to vlastně dopadlo dobře : ) CO mě pobavilo ještě víc, a tenkrát mi ten Emmerichův fór uplně uniknul, že v tomto filmu USA žádá Mexico o azyl pro miliony svých emigrujících občanů :D A ti mexičani je tam nechtějí pustit, a je tam ten klasický záběr z oplocených hranic omotaných ostnatým drátem, jak vojáci s puškama v rukách nikoho do svý země prostě nepustěj, akurát tentokrát je to záběr z opačné strany hranic :D:D:D ()

Eridan

Prislo mi to hodne nedotazeny - efekty byly super, ale pribeh nic moc, zadne prekvapeni, temer zadne napeti, proste bez stavy. Celkem me iritovala vsudypriptomna hudba. Ne ze by byla spatna, ale byla na tech nejnevhodnejsich mistech. Z evropy tam nebyl ani zaber, proste dalsi film "vydet jednou bohate staci" ()

Simako

co je realistické víc, než tání ledovců? Popcorn to je a pěkně oslazenej, ale zajímavej! Efekty se opravdu vydařili a ať chceme nebo ne, tak ten scénář reálný je! Tlukot amerického srdce je zřetelný, to je fakt, ale přesto si myslím, že je to zábavný film, který i tak nutí k zamyšlení:) ()

Funky Figo

Skvělé záběry na Sochu svobody, mrznoucí americkou vlajku:))... Amerika v takových nesnázích, že musí být zavolán prezident:)))) ()

MTV Movie Awards 2005

MTV Movie Awards 2005