Night of the Animated Dead

iXtr3m3

Kvôli čomu vznikol tento film? Na toto si neodpovie určite ani samotný tvorca a to hovorí za všetko. Na originál či remake sa to nechytá, na iné animáky sa to nechytá, neprináša to nič nové, absolútne zbytočný snímok. ()

maddy

Výnimkou pár scén, prakticky len copy & paste verzia originálu, akurát v animovanej podobe. Animácia je však absolútne nezaujímavá a celé to pôsobí skôr než seriózny animovaný horor ako animovaná verzia kultového Night of the Living Dead pre Disney Channel. Zmizla tak akákoľvek hororová atmosféra, nie je to ani v sekunde nijako temné, napínavé, nebudí to strach a dokonca aj pri skromnej ledva 70 minútovej stopáži to nemá absolútne žiadne tempo a neskutočne sa tiahne. Počas celého sledovania som nepochopil čo tým chcel režisér povedať a načo to vlastne vzniklo. Pre hororových fanúšikov to kvôli "detinskému" ladeniu nebude, fanúšikov originálu to musí vyslovene naštvať a mladšie ročníky by to neviem čím malo zaujať. V tejto podobe to vážne nemôže potešiť nikoho. Absolútna zbytočnosť. CELKOVO: 3/10 ()