Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (72)

Anthony 

všechny recenze uživatele

Hlavní postava potřebuje zajistit, aby se jeho kamarád oženil, protože pak získá peníze určené poslednímu svobodnému. Má na to měsíc, pak bude peníze potřebovat opravdu nutně - dluží totiž nesmlouvavému řediteli kasina. Tato jednoduchoučká zápletka je prošpikovaná mnoha gagy hlavně z oblasti sexu. Jejich úroveň je dost kolísavá. Docela jdou citace z filmů (MI2, Americká krása) a ještě pár dalších scén je obstojných, u dost scén jsem zase nevěděl proč se smát, ale věděl jsem, že bych se dle autorů smát měl. A občas jsem se pobavil docela dobře: když jsem zjistil jaká tři slovíčka chtějí ženy (některé) slyšet nebo při scéně s amputovaným varletem. ()

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

Tak tahlekomedie mě úplně minula, když vznikla a dozbvěděl jsem se o ní až nyní. Na jednu stranu je to určitě blbůstka a ve vlně teen komedií, které po Prcičkách přišli, ztrácí na síle, ale na druhou stranu jsem se u ní pěkně pobavil i teď když už je dlouho venku. Filmek se mi líbil a docela jsem se u něj i zasmál a to člověk od komedie očekává. Za mě 75% :) ()

Reklama

DonQ 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem to v pubertě, tedy před dlouhou dobou a tenkrát jsem se samozřejmě hodně nasmál. Kromě toho, že mne to TEHDY bavilo si už jen pamatuji na výživnou (doslova) scénu s amputovaným varletem. Takže z nostalgie čtyři, ale dost silně pochybuji, že bych takhle hodnotil pokud bych si to pustil dnes. ()

lennyd 

všechny recenze uživatele

Šest kamarádů na svatbě prvního z nich uzavře sázku - každý rok, vloží do společného fondu nějaký doláče, a kdo zůstane poslední svobodný, shrábne celej bank. O několik později, když je v banku už téměř půl miliónu, zůstávají stále svobodní dva - Michael Delany (Jerry O'Connell) a Kyle Brenner (Jake Busey). Michael se ale dostane do vážných finančních problémů, a jediná cesta z nich je co nejdříve dostat Kyla do chomoutu, a vyhranými penězi zaplácnout dluhy. Ale jak na to, když Kyle je nenapravitelný sukničkář? Možná pomůže jeho dávná láska, Natalie (Shannon Elizabeth). Ale to by se do ní nesměl zamilovat sám Michael ... Čekal jsem ulítlou komedii plnou fekálního humoru, a takové tři čtvrtiny filmu jsem byl velmi mile překvapený, jak slušný film se z námětu dokázalo vykouzlit. I když v poslední čtvrt hodince šla kvalita filmu rapidně dolů (celá zápletka ohledně ufiknuté koule mi nejenže přišla nevtipná, ale v pojetí celého filmu i totálně zbytečná). Ale celkově jsem se docela dobře bavil. Určitě jde o lepší průměr, a ve své kategorii o nadprůměr ... ()

demovka 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem kocoury mokrát a klidně se na ně podívám znovu. Má to jednoduchý důvod. Bavím se u toho a směju se. Vemte si většinu amerických rádoby komedií a zavzpomínejte, zda jste se smáli či alespoň usmívali. Moc ne, že? Já tedy jsem se u většiny amerických "komedií" nesmála. Jerryho životní příhody mě rozesmáli. Veškeré snahy postavám věřím. Myslím, že tři hlavní mužští hrdinové byli dobří (Jake, Horatio, Jerry), hlavně Jake Busey je perfektní. Zápletka nepatří mezi ty nejdokonalejší. Ale věřím v partu dospívajících chlapů, kteří drží při sobě a v podstatě se bojí vsptoupit do života, bojí se odpovědnosti a to je stmeluje. Ta myšlenka je pravdivá. Děj je předvidatelný a některé sekvence, záběry přiliš gagové - situačně komické. Pobavily mě i záběry navíc, které jsem viděla po filmu. Takže i ty přehnané mi prostě k filmu sedly. Postava rusovlásky je dokonalá a postava manželky lékaře taktéž. Policejní záběry mohli být natočeny dokonaleji, způsobem natočení vybočují. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)

Reklama

Reklama