VOD (1)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

Trailer 2

Godhaj

,,Tak vy jste fanda do kohoutů?“ Supersvůdníci jsou takové trochu horší Prcičky. Poměrně příjemně jsem byl překvapen ucházejícím příběhem, který měl v zásadě hlavu a patu. Vtipných momentů bylo poměrně hodně. Velmi se mi líbily parodické scénky, ale bohužel se zde objevují také nechutnosti, které mi nepřijdou vtipné ani náhodou. Z herců jednoznačně vyniká Shannon Elizabeth, která je půvabná a sympatická. Ostatní jsou stěží průměrní a jednoznačně nesympatičtí joudové, kteří akorát natahují film na potřebných devadesát minut. ()

Playman

Ačkoliv se jedná o film působící v žánru "teenage komedie". Některé jeho prvky se mi zdáli velice originální a vtipné. A pakt o tom - kdo zůstane poslední svobodný - získá prachy z fondu do kterého partička 5-ti lidí každý měsíc přidává prachy také ujde. Jenže problém je v tom, že je to právě ta teenage komedie, tudíž film disponující jednoduchých primitivním dějem, místami tupými dialogy. A hlavně nepřesvědčivými hereckými výkony. Průměr. ()

DonQ

Viděl jsem to v pubertě, tedy před dlouhou dobou a tenkrát jsem se samozřejmě hodně nasmál. Kromě toho, že mne to TEHDY bavilo si už jen pamatuji na výživnou (doslova) scénu s amputovaným varletem. Takže z nostalgie čtyři, ale dost silně pochybuji, že bych takhle hodnotil pokud bych si to pustil dnes. ()

Shit

Zábava,zábava a ještě jednou zábava, hned od začátku na mě dýchla ta skvělá uvolněná a svižná atmosféra a prakticky až do konce to nepřestalo. Herecký zastoupení víc než pěkný, Shannon Elizabeth to tam pěkně prozářila a Jerry O'Connell byl naprosto skvělej. Takhle si představuju oddechovou zábavu. Ale abych pravdu řek, tak pár vtipů je tam trošku přehnanejch, ale nic co by se nedalo přežít ()

Mrkvič odpad!

Asi 2 minuty jsem se bavil. Když běžely úvodní titulky a hrála pěkná písnička. Dalších 5 minut jsem si říkal, že to tak hrozný nebude, vypadalo to jako hravá komedie s fajn herci. No a zbytek filmu jsem si jen opakoval "sakra,to už nemůže být horší". A stejně mě pokaždý překvapilo, že se znovu a znovu pletu a film klesá na kvalitě víc a víc. Gregory Poirier si napsal a zrežíroval jedinýá film... a buďme za to rádi!!! ()

• The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)