Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (72)

Cortesz 

všechny recenze uživatele

Připadlo mi, že tvůrci nevěděli co vlastně točej. Napřed to začalo jako obyčejná komedie, potom se to zvrhlo v typickou americkou záchodovou komedii, která se i snažila parodovat některé známé filmy. Nápad nebyl špatnej, škoda jen toho, že tam museli nacpat hromadu nechutností. Herci obstojní, dobře vybranej soundtrack. ()

Anthony 

všechny recenze uživatele

Hlavní postava potřebuje zajistit, aby se jeho kamarád oženil, protože pak získá peníze určené poslednímu svobodnému. Má na to měsíc, pak bude peníze potřebovat opravdu nutně - dluží totiž nesmlouvavému řediteli kasina. Tato jednoduchoučká zápletka je prošpikovaná mnoha gagy hlavně z oblasti sexu. Jejich úroveň je dost kolísavá. Docela jdou citace z filmů (MI2, Americká krása) a ještě pár dalších scén je obstojných, u dost scén jsem zase nevěděl proč se smát, ale věděl jsem, že bych se dle autorů smát měl. A občas jsem se pobavil docela dobře: když jsem zjistil jaká tři slovíčka chtějí ženy (některé) slyšet nebo při scéně s amputovaným varletem. ()

Reklama

Mrkvič odpad!

všechny recenze uživatele

Asi 2 minuty jsem se bavil. Když běžely úvodní titulky a hrála pěkná písnička. Dalších 5 minut jsem si říkal, že to tak hrozný nebude, vypadalo to jako hravá komedie s fajn herci. No a zbytek filmu jsem si jen opakoval "sakra,to už nemůže být horší". A stejně mě pokaždý překvapilo, že se znovu a znovu pletu a film klesá na kvalitě víc a víc. Gregory Poirier si napsal a zrežíroval jedinýá film... a buďme za to rádi!!! ()

DonQ 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem to v pubertě, tedy před dlouhou dobou a tenkrát jsem se samozřejmě hodně nasmál. Kromě toho, že mne to TEHDY bavilo si už jen pamatuji na výživnou (doslova) scénu s amputovaným varletem. Takže z nostalgie čtyři, ale dost silně pochybuji, že bych takhle hodnotil pokud bych si to pustil dnes. ()

Playman 

všechny recenze uživatele

Ačkoliv se jedná o film působící v žánru "teenage komedie". Některé jeho prvky se mi zdáli velice originální a vtipné. A pakt o tom - kdo zůstane poslední svobodný - získá prachy z fondu do kterého partička 5-ti lidí každý měsíc přidává prachy také ujde. Jenže problém je v tom, že je to právě ta teenage komedie, tudíž film disponující jednoduchých primitivním dějem, místami tupými dialogy. A hlavně nepřesvědčivými hereckými výkony. Průměr. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)

Reklama

Reklama