Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (71)

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Ne, že bych se nezasmál, ne že by mi hudba nepřipomínala American Pie, ale na můj vkus zde bylo až moc rádobyvtipných (trapných) scén. Navíc hlavní hrdina mi byl do začátku nesympatický. Oproti tomu Shannon Elizabeth vypadala daleko sympatičtěji než v American Pie. Kdybych si jako měřítko pro srovnání vybral byť jen American Pie III, Tomcats by zaručeně prohráli. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Zábava,zábava a ještě jednou zábava, hned od začátku na mě dýchla ta skvělá uvolněná a svižná atmosféra a prakticky až do konce to nepřestalo. Herecký zastoupení víc než pěkný, Shannon Elizabeth to tam pěkně prozářila a Jerry O'Connell byl naprosto skvělej. Takhle si představuju oddechovou zábavu. Ale abych pravdu řek, tak pár vtipů je tam trošku přehnanejch, ale nic co by se nedalo přežít ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tady nejde o zadny veledilo, proste typicka stupidni komedie s jednoduchym dejem, ktera ale skvele pobavi. Pribeh je totiz sice predvidatelnej a plnej klise, ale zaroven i na komedii naprosto dostacujici, kterej svizne odsejpa, o forky neni nouze a to at o ty normalni, pres par docela prasaren. Herecky obsazeni se taky povedlo, O'Connell je spravnej sympatak a dostava se do takovejch pruseru, ze ho clovek musi litovat, i kdyz si to kolikrat zpusobi sam, protoze to je hovado. Jeho kamaradi sice nemaj zadnej velkej prostor, ale vcelku slusna particka a pak tu jsou sexy herecky, prakticky jakakoliv trosku podstatnejsi role je obsazena nejakou sexy pipinou a vevodi jim super sexy Elizabeth. Proste pohodova, misty nechutna a misty stupidni komedie, ktera ale spolehlive rozesmeje a bavi celou dobu. ()

Anthony 

všechny recenze uživatele

Hlavní postava potřebuje zajistit, aby se jeho kamarád oženil, protože pak získá peníze určené poslednímu svobodnému. Má na to měsíc, pak bude peníze potřebovat opravdu nutně - dluží totiž nesmlouvavému řediteli kasina. Tato jednoduchoučká zápletka je prošpikovaná mnoha gagy hlavně z oblasti sexu. Jejich úroveň je dost kolísavá. Docela jdou citace z filmů (MI2, Americká krása) a ještě pár dalších scén je obstojných, u dost scén jsem zase nevěděl proč se smát, ale věděl jsem, že bych se dle autorů smát měl. A občas jsem se pobavil docela dobře: když jsem zjistil jaká tři slovíčka chtějí ženy (některé) slyšet nebo při scéně s amputovaným varletem. ()

freddy 

všechny recenze uživatele

Hodně zajímavá, hodně originální a především velice vtipná komedie, u které v mém případě nastal jeden paradox, že jako první jsem viděl druhý díl a až teprve nyní, o nějaké dva roky později, jsem viděl tento první díl. Ale vzhledem k tomu, že dva roky staré vzpomínky na druhý díl jsou už jaksi vybledlé, tak se budu věnovut jen tomuto filmu, který dokázal opravdu královsky pobavit a u některých scének jsem jen zíral a tlemil se. Scéna s vyoperovaným varletem, které si dá jako zákusek jeden z nemocničních doktorů v jídelně, nebo scénka s hlavním hrdinou, kterak v dámském kožešinovém županu běží zabránit svatbě a narazí na ochránce zvířat, či scéna s hlavním hrdinou jak si "užívá" s knihovnicí, to všechno byly naprosto geniální scénky, z nichž scénárista dokázal vytěžit naprosté maximum a které mi budou asi ještě hodně dlouho rotovat v hlavě, protože jsou tak povedené, že se jim musím smát ještě teď. Ale abych byl spravedlivý, film není po celou dobu vtipný, chvílemi si vybral i slabší chvilky, ale ty scénky, které jsem popsal a které všechny přicházejí až v druhé polovině filmu, to bohatě vynahrazují. Mám-li být maximálně upřímný, tak jsem nečekal, že se budu až takhle bavit, tahle komedie rozhodně stála za můj čas, kterého absolutně nelituji. Bavil jsem se, což je u komedie základ, a proto film také patřičně ohodnotím nadprůměrným hodnocením v podobě čtyř sympatický a zasloužených hvězd. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (2)

  • The New York Times k filmu napsal: "Film je náruživě vulgární, ale ne mimořádně zábavný, zejména proto tak často postrádá rozdíl mezi vyspělým humorem a humorem drsným." (R.K.)

Reklama

Reklama