Kdo přežije

(pořad)
  • Česko Poslední trosečník (více)
Rozhovor 4

Účinkují:

Série(46)

Filatov

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Díky televizi Nova jsem v mládí sledoval Austrálii (sezona 2) a Afriku (sezona 3). Dostal mě celej formát soutěže, všechno bylo tak promyšlené, ať už se jednalo o druhy soutěží, odměny nebo souboje o imunitu. Jedná se prostě o jinou reality show, která je opravdu dobře vymyšlená a nechybí v ní napětí, emoce a ani intriky protože soutěžící se vylučují ze soutěže sami, aby se pak nakonec finalisté podrobili přísné porotě složené z vypadnuvších. Soutěžící tento formát nutí pořád přemýšlet dopředu a vymýšlet správnou taktiku a někdy i podvádět a to se mi hodně líbí. Nejvíc se mi stejně líbí atmosféra a prostředí kmenové rady, to je alespoň tajemno. P.S. "Musíš opustit naší soutěž, tvůj kmen promluvil." Oblíbení hráči: Coleen, Gervase, Jenna. Oblíbený kmen: PAGONG ()

fikee

K Survivorovi jsem se dostal náhodou a k mému vlastnímu překvapení se k němu rád vracím. Vlastně až Survivor mi ukázal, že reality show se dá dělat i zábavně, napínavě a drsně. ()

sebajda

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nemám co dodat podle mě a pro mě nejlepší , nejzábavnější a nejdobrodružnější seriál všech dob! Pro mě neuvěřitelně vynikající krásná hodící se hudba a záběry z pořadu jsou užasné! Nejlepší seriál který sem kdy viděl. Nemám slov! ()

leopoldina

Je to naprosto úžasná reality show. Soutěžící musí opravdu něco předvést a to jak fyzicky, tak i psychicky. Baví mě ty intriky, které ale nejsou pod úrovní. Přece se přijelo vyhrát. Soutěže mají opravdu vychytané a v každé sérii si rozhodně najdete alespoň jednu osobu, kterou budete zbožňovat a jednu, co budete nenávidět. Zatím nejvíce se mi líbila Mikronésie, kde to holky natřely klukům!!!Jak jednoduše se kluci nechali přelstít, bylo opravdu k pokukání. A o tom ta hra také je. Ne jenom o svalech, ale o tom najít si včas a správně spojence, a snažit se vyřadit toho nejsilnějšího dokud to jde. Je pravda, že nejvíce by si výhru zaslužil Ozzy (Pearl Islands a Mikronesie) - je na něho radost koukat, v hlavě to má také srovnáno, jídlo najde kdekoli a soutěže zvládá na jedničku. Moji oblíbenci - Amanda, Ozzy, James a Cirie - za někdy až nenáviděníhodnou manipulaci. Na Mikronésii se fakt podívejte - to, co tam vytvořil chudák Erik - jak se nechal napálit, nemá obdoby. Také byl zvolen nejhloupějším soutěžícím ever:-) ()

psycho.ta

klasaa..tenhle pořad mě dostal hned první sérií a závislosti koukání na něj se doteď nemohu zbavit:D amíci sou beztak všichni hrozný mag*ři:) nejlepší série byla bez pochyb favoriti vs. fanoušci ()

Cheyenee

jedna z nejlepších a nejzábavnějších reality show. Série 22 je mistrovská. Nejlepší hláška z celýho Survivora - "Russel is like hobbit on crack." :D Nejoblíbenější survivors: Rob, Ozzy, James, Colby... Nejvíce na nervy lezoucí survivors: Russel, Coach, Brandon, Colton, Cochran, FBI agent, Parvati. ()

lilylove odpad!

Kdo přežije:čína,fidži,panama atd....pořád to samé.....jsou už tak zoufalí že musej tuto stupidní blbost natáček pořád dokola........nuda a trapárna...ty lidi se dobrovolně ztrapnujou v televizi...nechtěla bych... ()

torSion

VyVolení, Big Brother a všechny podobné sračky už prosím ne!..Survivor je jediná soutěž, která stojí za to. Žít si jako prase v žitě umí každej, ale vybojovat si jídlo a vodu, to není úkol pro nějaký slečínky. Tvrdá soutěž, tvrdé souboje, tvrdé dohody a podvody. To je to, co žádná jiná soutěž nenabízí. A proto si Survivor zaslouží 5 hvězdiček.. ()

Vořežprut

Tato show mě neskutečně baví. Hlavně některé postavy jako Boston Rob, Russel, Ozzy. První díly byly hlavně o ,,přežití" ale pořádně mě to začalo bavit až když šlo o přelstění, což se stalo až tak v páté řadě (tam ale zase byla velmi nesympatická dvojice ve finále:-)) Borneo - 3*, Austrálie - 3*, Afrika - 3,5*, Markézy - 3*, Thajsko - 3*, Amazonka - 5*, Pearl Islands - 5*, All Stars - 5*, Vanuatu - 3,5*, Palau - 4*, Guatemala - 3*, Exile Island - 4*, Cook Islands - 5*. Fidži - 3,5*. Čína - 5*. Mikronésie - 5*, Gabon - 4*, Tocantins - 4,5*. Samoa - 5*, Heroes Vs. Villains - 5*, Nicaragua - 3*, Redemption Island -4*, poslední dvě jsem ještě neviděl, ale těším se :-). ()

Paladinno

Chytlo mě to a nepustilo od prvního dílu,co jsem viděl. Každá série jiná,zajímavá a plná překvapení. A některé postavičky jako Ozzy nebo Rupert prostě nezapomenutelné. ()

pegtr

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nejlepší reality show všech dob.Zajímavé lokace,náročné soutěže,napínavé kmenová rady dělá z této soutěži pořad který i po 22 sezonách neskutečně baví. ()

mine.slayer

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Nejlepší reality show vůbec. Neporadí někdo jak se tam dostat?? Pořád doufám že se tam dostanu a dokážu všem že se dá vyhrát i bez toho drbání a intrikování které je tam běžnější než sucho na Sahaře. ()

Life

Nejlepší moderátor a suveréně nejlepší reality show!! Jednou se mi dokonce zdálo, že jsem byl vybrán a zažiju si ten mazec na vlastní kůži. Jaký pak bylo ráno zklamání když jsem zjistil že to tak není :( .. ()

mentos.

všechny recenze uživatele (k tomuto pořadu)

Jeden z nejoblíbenějších pořadů vůbec. Nejvíce mě bavily úkoly o ceny a o imunitu. Občas mě štvalo nudné plání o ničem, ale občasné úžasné taktizování soutěžících mi to plně vynahrazovalo. Tohle mě prostě baví. ()

Bartson

Viděl jsem všechny série. Žádnou celou nadabovanou od Prima Cool. Originál je prostě originál. Navíc je to jeden z opravdu mála pořadů, které jsem viděl komplet. Tahle reality show ale prostě chytne diváka a nepustí. Oproti všemožným seriálům, tohle je realita. Oproti všemožným reality show, tady si nežijí jako prasata v žitě. Kde jinde vidíte v očích lidí takovou radost z drobností jako sušenka, čistá voda apod. Žádné šminky, jen přirozená krása. Nádherné porovnání jak to ženám sluší bez šminek a s nimi. Žádní maskéři, žádná módní přehlídka, tady žijí lidé 39 dní v pár kusech oblečení. Navíc se to odehrává v nádherných bohem zapomenutých prostředí. Opravdu radost pohledět. Dle mě nejlepší pořad, který byl kdy natočen pro svou opravdovost, surovost, uvědomění si, kde a jak žijeme. ()