Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

Xylobalsam

Důstojné zakončení serie, která si získala mnoho fanoušků a dá se říci, že je průkopníkem teen komedií. Horší než první díl, lepší než druhý. ()

Kiedis

Nadprůměr tohoto žánru,lepší než průměrná jednička a horší než skvělá dvojka.Minimálně za ty dvě "pokojské" a Stiflerovo intermezzo s Jimovou babičkou si to tři * zaslouží. ()

eFrankie

Je to poslední díl série, ale podle mě nejlepší! (další díly už neberu jako prcičky, nýbrž pouze jen jako parazitování na "dobrém jméně" filmu). První díl byl super, ani druhý díl nijak nezaostával a držel laťku stále vysoko, no a třetí, závěrečný díl vše více než důstojně ukončuje. Byly vypuštěny některé nepotřebné a nevýrazné postavy, byl dán větší prostor jednotlivým zbylým postavám, a hlavně výbornému Stiflerovi, který předvádí neskutečný koncert. Je vidět, že se v tomto filmu asi hodně "vyblbnul" a film mu vyloženě sedl. Ve vedlejších rolích se jako vždy předvedl opět výborný Eugene Levy a také novic Fred Willard. Film je přeplněn vtipnými scénkami, které do sebe dobře zapadají a jako celek nepůsobí vůbec slepeně. I konec filmu se vcelku povedl a hudba po celou dobu příjemná. ()

sponeck

Nevím, co očekáváte od filmu tohoto ražení, ale ideální je vypnout mozek. A kdo viděl a nezasmál se, ať po mě hodí kamenem. Pohodová komedie pro dnešní náctileté s mimořádnou taneční kreací Stiflera v gay baru. Já bych to nezatracoval. ()

Rado1988

K filmu nenapíšu nic objevného, spíš je to srovnávání s předchozími díly... Jedna z vyjímek, kdy je pokračování lepší než 1.díl. Navíc po katastrofální dvojce jsem se opravdu nasmál :-) V některých částéch filmu jsou tam dokonce i vtipné scénky, kde se nemluví sprostě a zasmějou se tomu i neteenageri... ()

Perper

Poslední díl Prciček, kde je Stifler, a taky poslední díl , který za něco stál. Další filmy ze série Prciček jsou sračky. ()

SpeedyL

Ani nevím, co mne to popadlo, ale stáhl jsem si první 4 díly "Prciček". Kdybych měl udělat žebříček kvality, tak nejlepší a nejvtipnější mi přišla dvojka, potom jednička a nakonec trojka. Čtvrtý díl se pohybuje na hranici koukatelnosti. Hlavní jeho problém je, že se zde vymění většina herců a Stiffler není původní Stiffler, ale jeho mladší bratr. Ten ho sice věrně napodobuje (nebo se o to aspoň snaží), ale není to moc vtipné, jako spíše drzé! Takže hodnocení: Prcičky 1 = 70%, Prcičky 2 = 75%, Prcičky 3 = 60%, Prcičky 4 = 30% (a možná i méně). ()

zjs

Žádná slabá místa, situace pečlivě pozvolna uvolňují humor, jak když přijdou rodiče na rozlučku. Povedené plné humoru. ()

Mc.Flurry

Naprosto skvelej dil. A svete div se muj asi nejoblibenejsi proste svatba nema chybu. Podle nazvu by se mohlo zdat ze pubertaci dospeli ale nenechte se mylit neni tomu vubec tak:-D ()

montel

Jim (Jason Biggs) se po několika letech známosti rozhodne požádat o ruku svou dívku Michelle (Alyson Hannigan). S přípravou svatby mají Jimovi pomoci jeho kamarádi. Vše probíhá podle plánu dokud se do všeho nepřiplete věčný sprosťák Stiffler (Seann William Scott), který do příprav přináší jednu katastrofu za druhou...Pro mě osobně jednoznačně nejlepší část série. Tentokrát opravdu jeden vtip střídá další, nechybí spousta trapasů a navíc opět trochu té nahoty. Jeden z vrcholů teenagerovských komedií. 80% ()

Risabob

Nejlepší díl série American Pie alias Prci, prci, Prcičky ..V žanru Teen Movies to je ta nejlepší komedie,protože plno povedených vtipů a hlášek stiflera ()

Legi36

Vidím spoustu kritiky,připadá mi ,že hodně lidí nemá smysl pro humor .Pro mně nejlepší díl.Doslova jsem se řehtal jako kun!!Stifler byl zase nejlepší postava dílu.Jeho tanec v gay klubu nemněl chybu!! Všechny scénky jsou dle mého názoru reálne,které se mužou stát komukoliv.Hudba byla skvělá-písně mého mládi.Trochu nostalgie.Uvodní písen zbožnuju.Jedním slovem -vynikajíci komédie,která pobaví!! ()

Svadbos

Bigs a Hannigan sa idú brať, ale veci sa začínajú komplikovať. Film obsahuje niekoľko dobrých fraškovitých momentov, ale tie sú prekryt nechutne oplzlými gagmi, ktoré sú vytvorené preto, aby ste videli, ako ďaleko môže tvorca zájsť, keď hľadá námet na smiech. ()

truhliobecny

Dle mého názoru jeden z nejpovedenějších dílů Prciček. Když jsem tento film poprvé viděl, k televizi jsem usedal s pocitem, že uvidím solidní komedii. Po mírně pochybném, avšak vcelku zábavném začátku, nastoupilo to, čemu my, filmoví odborníci, říkáme filmový orgasmus. Byl jsem rád, že v tomto dílu nechyběl můj nejoblíbenější Stifler (Stíffabitch) a také díky němu a Finchovi mne film velice pobavil a hodnotím proto kladně. ()

lilylove

Tenhle díl se poved ze všech nejvíc,lepší než 1 a 2.Na tenhle film se můžu dívat dokola a nemorzí mě.Když jsem to viděla poprvý skoro jsem brečela smíchy.Nejlepší film co kdy byl natočen...prostě na Prcičky nikdo nemá.....Stifler jako vždy nejlepší..... ()