Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (Dwayne "The Rock" Johnson) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva... (Magic Box)

fordhont

Když se na to podívám objektivně, opravdu jde o jednoduchý, naivní film. Avšak něčím se mi zalíbil. Už jen Dwayne Johnson tomu dodává jakousi "vizáž". ()

Tico

Už zase, bohužel. Snahou "ohromit" nás vznikl film, kde jedna trapná scéna střídá druhou. Víc netřeba dodat. ()

Dlo'h-osh

Výborný nenáročný akční film s komediálními prvky, asi nejlepší Rockův film. Prvních 20 minut se nic moc neděje a jen se vykresluje příběh na kterém je založená druhá polovina. Akční scény byly vynikající, zvlášť vystřílení policejní stanice a vymlácení casina. Rock je typ akčního hrdiny, které mám rád, bylo vidět, že si pomstu vychutnává. Za celý film jsem se ani chvíli nenudil, 88% ()

Pauliee

Stupidný pohľad The Rocka ako aj celý príbeh nestojí za nič. Príde si po rokoch do rodného mestečka a hneď ide nastolovať poriadok. A čo myslíte vyšlo mu to? To je ovšem len rečnícka otázka. Scenár musel písať nejaký obmedzenec lebo je to fakt hrozné. ()

Jara_II

Naprosto typické akční béčko, které se místy bere vážněji než by bylo libo, ale pár vtipných momentů se zde dá také najít, především Johnny Knoxville baví...filmu by ale opravdu prospělo kdyby byl celý daleko víc odlehčený... ()

Jaromír

Pěkná akce, která má i duši :). Není nad to, když dobro zvítězí a při tom ještě natrhne zlu pěkně prdel :). ()

lobodlak

Aby jste se nepokakynkali. Je to sakra akčňák a ne nějaký psycho pro intouše. Fakt by si měli občas lidi uvědomit, že ne u všech filmů se má přemýšlet. Mimochodem první film byl pokud vím příjezd vlaku, tzn. hlavně zábava. ()

nejmka odpad!

Ty titulky bych přežila, ale těch 65 minut mezi tím mi prosím vraťte. Tak příšernou debilitu už se mi dlouho nepoštěstilo vidět. Hlavní hrdina by se dal dost dobře charakterizovat jako choromyslný prosťáček v amoku, sice mu po celou dobu vytrvale jebalo, ale hlavně, že se těm zmetkům, co prodávaj dětem drogy pomstil. Je to hromada stereotypů navrstvená na sebe a Johnson s Knoxvillem jsou uprostřed toho všeho jako dva utečenci z pomocné školy. ()

borohub

Normální oddechovka, myslím že nemohli vybrat lepšího herce než Rocka, tahle hora svalů se na takovéhle mlátící filmy hodí. Bohužel klid svědomí mi nedovolí dát tomuhle snímku více než 3 hvězdy ()

helrohir

Jednoduchý, ale príjemný, akčný, ale aj vtipný film s charizmatickým Dwaynom Johnsonom v popredí. Je zrejmé, že na ňom stojí celý film a v prípade, že by hlavnú úlohu zverili niekomu inému, dopadlo by to o poznanie horšie. ()

anyonecek

Krátkej vtipnej akčňák, u kterého dominuje Dwayne Johnson. Parádní hodinka a půl docela slušné řežby a ničení všeho co Rockovi přijde pod ruku. ()

kubilov

Veterán z války se vrátil do rodného města, které se chystá očistit ode všeho špatného, jenže se mu to "mírně" zamotá. Námět by špatný nebyl, stejně tak Dwayne Johnson, který se na hlavní roli perfektně hodí, protože zase zmlátí kohokoliv, kdo se mu postaví. Majitel kasina Hamilton je správně slizkej a nepříjemnej, stejně tak jeho gang nabušenců. Za pouhých zhruba 80 minut režisér naservíroval spoustu akce, trochu vlastenectví a pár hezkejch holek. The Rock jako reklama na Dwayne "The Rock" Johnsona uspěla a díky své délce se z ní stal příjemný akční film. ()

Brano

Na základe skutočnej udalosti? Dobre lákadlo pre divákov, no skutočnosť je taká, že tento film je skreslený a realite sa dosť vzďaľuje. Hlavná postava devastuje kasíno, ničí čo mu príde pod ruku a súd ho uzná nevinným? A šerif ma od kedy právomoc vyhodiť všetok policajný personál a obyčajnému civilistovi, ktorý bol navyše v base dať odznak a menovať ho policajtom? Trochu mi to aj pripomenulo staré akčné filmy, akým bol Rambo. Rozprávka o nesmrteľnom chlapovi, ktorý sám holými rukami zdola desiatky mužov. Kráčajúcu skalu robia pozerateľnou dve vecí. Veľmi krátka stopáž, čo malo za následok pomerne rýchli spad deja a dobré herecké obsadenie. I keď Dwayne Johnson mi nikdy neprišiel ako najlepší herec (nie že by bol zlý, ale je neustále obsadzovaní do priemerných, ba podpriemerných filmov), ale tu sa mi celkom hodil a takisto aj Johnny Knoxville. ()

Guran

Taková jednoduchá oddichovka, která ani moc nepobaví, ale ani neurazí. Dwayne je v tomto filmu tahoun (po fyzické stránce) a aostatní mu jen hrají do karet. Scénář nic extra. Režie nic extra. Film nic extra, ale snímek vás uvolní, i díky vtípkům samotného Johnsona a jeho akčním sólovkám. Opravdu si ale nemyslím, že je tento film podle zkutečnosti, jak tvrdilli tvůrci na začátku filmu. ()

Když si někdo koleduje o „odpad“

Když si někdo koleduje o „odpad“