darwin

Ali G je správný tipek, který se nebojí říct co si myslí. Na to, že je to britská komedie, to je dost dobré. Pro fanoušky žánru. Takže, jak by řekl Ali: "I think we should keep it real." RESPECT! ()

Lavi

Jako ona je to prvotřídní ptákovina s dějem náležícím do "odpadu!". Ani to, že u toho člověk párkrát vyprskne smíchy neznamená lepší hodnocení. Jenže když mně se moc líbí z jaké subkultury si Cohen dělá prdel... ()

MARTIN*I

Úžasnej film!!!!!!! Naprosto výbornej!!! Zase něco jinýho, ale skvělej humor!!!! TO se musí vidět!!! Neposlouchejte ty, co tomudají míň jak 3 hvězdy!!! Je to fakt moooc pěkný!! ()

BluT

Pro mě už klasika, která se neokouká. Hold, když jsem to jako puberťák maximálně žral, tak mi to i teď připadá neskutečně skvělý. Film celou dobu jede a jede a já se furt řežu a hláškuju spolu s postavama. Ne že by mě dokázal film posedmý něčim překvapit, ale jak se řiká: (možná neřiká, nevim :) ) "Dobrýmu vtipu se zasměješ jednou, geniálnímu pokaždý". A tady jich pár geniálních je. ()

Lukoboss

A tak tenhle styl humoru zrovna nemusím. Pár vtípků bylo opravdu dobrých, ale celkově ten film vyšel (alespoň pro mě) dost naprázdno. Bohužel.... Ještě pořád přemýšlím, jestli ty dvě hvězdy nejsou moc. ()

cachina

Nejhorší film britského neortodoxního a kultovního komika Sachy Barona Cohena. Film je ,,hraný", nepoužívá běžné řadové občany, ale profesionální herce (narozdíl od Borata). Bohužel snímek je pouze sérií laciných vulgárních vtipů bez originality. Ničím nepřekvapí ani nešokuje (jak jsme u Cohena zvyklí). I když se na první pohled jedná o velice svéráznou komedii, ve skutečnosti jde o pravý opak. Cohen víc než kdekoliv jinde ve svých filmech jede po zajetých kolejí tradičního vyprávění (především druhá půlka filmu). Zápletka je okoukaná a předvídatelná. Jasný psychologický vývoj jeho postavy. Samozřejmě se některým vtípkům zasmějete, ale je jich velmi poskrovnu. ()

simbaslon

Tenhle film i přes jeho lehkou debilitu zbožňuju, při některých scénách mi smích pravidelně rozdrásává bránici. Klasický a příjemný brainfuck, restekp! ()

HiddenDragon

"Keep It Real." Silena ptakovina, kterou muze takhle zahrat jen posuk Cohen :) Nic v tomhle filmu snad neni mysleno vazne. A narozdil od typickeho sucheho a nevyrazneho angl. humoru (vyjimkou je jen "Mr. Bean") je tohle teda jizda potirajici vsechny predsudky. Misty sice trapna az zachodovym humorem zapachajici, ale jako celek opravdu spravne ujeta parodie na rappery a radoby cool typky, a take na angl. politicky system - kam se hrabe "Jiste, pane ministre" :) Ali jako vecne zasneny manik, ktery zije predstavou, ze jeho nudne angl. mestecko je drsnym ghettem plnym gangu, nonstop nadrzeny a ujizdejici na pornu anebo trave, ktery svou imbecilitou docela sikovne nastavuje zrcadlo angl. politikum. Neni to film nejakych velkych kvalit, ale je to tak silene sexisticke a bez skrupuli, ze nakonec davam i ctvrtou hvezdu. I za toho Dr. Watsona, pardon Bilba Pytlika, ktery Cohena vyborne doplnuje. Navic je to docela kratoucke, takze nenudi. "At zije bylinkovej caj!" :) Da End! ()

iXtr3m3

Výborná satira na súčasnú? nie už dávnejšie minulú hiphoperskú generáciu. Prdel, ktorú si robí Sacha z USA, je výborná a na jeho úrovni, čo znamená, že nemá konkurenciu, pretože takéto filmy nikto netočí. ()

showxman

Mám rád tenhle druh humoru. A hodně. Jedna z mojich srdcovek, na které jen tak nezapomenu. "Not Ali A, not Ali B, not Ali C, not Ali D, not Ali E, not Ali F but Ali G!" ()

Rssa

Tak toto dílo je silně nedoceněné. SBC si zde střílí z rapperů a jak čas napověděl, byl tak trochu prorokem. Neskutečně nabitý snímek, se spoustou "pravd a životních mouder". Nářez. 90 % ()

eagle-eye

Nikdy jsem moc nepochopil, proč byl tak ceněný Borat a byl kolem něj tak velký humbuk, když v Alim G má neméně zdatného předchůdce. Respect!!!! :-)) ()

Hopper

Typický film, pri ktorom bude hodnotenie oscilovať od "odpad" po 5* v závislosti od nálady, ochoty pristúpiť na hru Cohen a akceptovateľnosti vulgarít najhrubšieho zrna. Ku cti slúži, že film je absolútne "politicky nekorektný" voči všetkým. Toho si v filme užijete fakt mega. Cohen ako priblbý rapper Ali G je neskutočne dobrý, zopár momentov stojí za videnie a musím skonštatovať, že aj keď som si nikdy nemyslel, že toto napíšem, fakt som sa bavil. "Hustý !" ()