Tereza11

Definuji tento film asi ne moc korektně,ale nemůži jinak... Prach obyčejná průměrná komedie pro skuřky,pokud nehulíte,ani to nezapínejte 😀😀😀 Alespon jeden z filmů Cohena kde se na něj dá divat... ()

im8

Na Cohenovi se mi líbí, že za celou tou smrští zběsilých gagů a bláznivých a vulgárních scén je druhý plán. I když si dělá nehoráznou prču ze stereotypů hlavní postavy a vlastně z úplně všeho, má to pokaždé slušně vypointované. Ali G není výjimkou. ()

Jurys

Debut Sachy Barona Cohena do světa filmu se mu vydařil. Ali G in da House není typickou britskou komedií, Cohen je v tomhle opravdu originální. Ale na rozdíl od amerických rádoby komedií, zde ten pubertální humor opravdu sedí. Postava Aliho je perfektní, ale Cohen se představuje nejen jako dobrý scénárista, ale i jako dobrý herec. Bavil mě i Michael Gambon, kterého jsem tu opravdu nečekal, ale role mu padla perfektně. Na filmu je vidět, že Cohen si při svém debutu nedovolil to, co by chtěl, ale i tak mě film příjemně bavil. ()

Megahead

Hlavnou náplňou väčšiny známych filmov, v ktorých Sacha Baron Cohen hraje hlavnú úlohu je úchylný, prípadne fekálny humor. Ali G má aj vtipné momenty (tak 25 % z filmu), ale niekedy keď paroduje, tak ide až cez čiaru trápnosti/nechutnosti, prípadne sú tam aj nudné pasáže a hluché miesta. Film mohol mať viac prepracovaný dej a parodovanie hip-hopperov/rapperov a "pouličných gangstrov" mohli miestami naozaj lepšie spracovať. Viac som sa bavil pri jeho krátkych výstupoch, keď robil ako Ali G rozhovor s Backhamovcami, prípadne politikmi a vedcami. ()