Chucky jednoho dne dospěl a zjistil, že je načase najít si nevěstu. Vybral si dobře. Tiffany jeho lásku opětovala, ale to mu nestačilo. Chtěl být nesmrtelný. Dobrý nápad. Právě byla na silnici havárie a leží tam spousty těl. Stačí si jen vybrat. (oficiální text distributora)

tom88

Veľmi dobré oživenie série o vraždiacej bábike Chuckym. Ja som bol celkovo príjemne prekvapený, že to tvorcovia zobrali tak ako to zobrali a čierny humor v takomto hororíku mi ani nevadil, práveže bol zaujímavý. Vizáž Chuckyho xichtu aj nevesty Tiffany bol vážne super, jazvy s neho robili desivé monštrum. Dej určite nebol zlý, ja som sa vôbec nenudil, predsa hororová komédia do hodinky a pol nemôže ani sklamať. Záver bol skvelý, ale samozrejme počas filmu sú scénky čo si naozaj mohli tvorcovia odpustiť. Obsadenie je celkom postačujúce a objavil sa aj John Ritter, ktorého smrť bola pekne nechutná podobne ako aj ostatné smrti. Myslím, že sa oplatilo dať do filmu tých 25 melónov a potrápiť sa z prípravou a ovládaním bábik. Je to plnohodnotné pokračovanie, ktoré ak Boh dá, tak si pozriem znova. 64% ()

URBAN

Možná i o něco lepší než třetí Chucky. Sice ne něják příběhově nebo po jiných stránkách, ale zasazení komedie tu sedlo a zachránilo to průběh filmu. ( 23.10.16/MAC ) ()

filmmovier

Neuvěřitelná prdel. Chucky a Tiffany jsou vynikjaící dvojka s parádní chemií (navíc spolu mají sex a také odhalíme, že Chucky gumu nepotřebuje, protože je přeci celý z gumy), ovšem Jennifer Tilly je jako herečka dost příšerná, i když Tiff dábla skvěle. Chucky opět genálně hláškuje (a tentokrát nejen on), a jen málo černých komedií, je černých tak, jako tenhle čtvrtý díl Chuckyho, který je po jedničce prozatím druhým nejlepším v sérii. Nechápu to nízké hodnocení, ale nejspíš je to opět tím, že od toho všichni čekají horor, ale je to komedie a komedie mají i předvídatelnou zápletku a tohle je předvídatelné jako máloco. Navíc je tu spousta geniálních filmových odkazů, pošahanost Chuckyho a Tiffany nezná hranic a já se prostě báječně bavil. Tahle série (ačkoliv se to nezdá) zraje jako víno a Nevěsta je rozhodně povinnost, protože ačkoliv Chuckyho zabijí, on se vrátí ještě mnohem lépe, ačkoliv je umírání děsná otrava. Za mě 75%, parádní epizodka ze života masového vraha, který je teď už definitivně Z GUMY. ()

YumiOkami

🎀✨ 𝕭𝖆𝖗𝖇𝖎𝖊, 𝖊𝖆𝖙 𝖞𝖔𝖚𝖗 𝖍𝖊𝖆𝖗𝖙 𝖔𝖚𝖙. ☆˖⁺ tak tohle bylo legendární! geniální hlášky, skvělí herci, úžasný scénář - bavila jsem se od začátku do konce. — chucky a jeho manželka tiffany se vydávají na cestu do new jersey, aby zde získali náhrdelník charlese lee raye, s jehož pomocí se hodlají převtělit z panenek do nového (lidského) těla. společnost jim dělají jade a jesse, mladý pár, který utíká před přísným strýčkem jade, jenž nepovoluje jejich zakázanou lásku. brzy se ale dostávají do bludného kruhu záhadných vražd a zjistí, že i panenky mohou vraždit… || ❝𝐈'𝐦 𝐭𝐡𝐞 𝐜𝐡𝐢𝐞𝐟 𝐨𝐟 𝐩𝐨𝐥𝐢𝐜𝐞, 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭. 𝐈 𝐜𝐚𝐧 𝐝𝐨 𝐰𝐡𝐚𝐭𝐞𝐯𝐞𝐫 𝐈 𝐰𝐚𝐧𝐭. 𝐋𝐢𝐤𝐞 𝐟𝐨𝐫 𝐞𝐱𝐚𝐦𝐩𝐥𝐞 𝐢𝐟 𝐈 𝐰𝐞𝐫𝐞 𝐭𝐨 𝐫𝐮𝐧 𝐚 𝐛𝐥𝐨𝐨𝐝 𝐭𝐞𝐬𝐭 𝐨𝐧 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐨𝐧𝐢𝐠𝐡𝐭 𝐚𝐧𝐝 𝐭𝐡𝐞 𝐫𝐞𝐬𝐮𝐥𝐭𝐬 𝐦𝐚𝐝𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐥𝐨𝐨𝐤 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐂𝐡𝐫𝐢𝐬𝐭𝐢𝐚𝐧 𝐒𝐥𝐚𝐭𝐞𝐫 𝐨𝐧 𝐍𝐞𝐰 𝐘𝐞𝐚𝐫'𝐬 𝐄𝐯𝐞, 𝐝𝐨 𝐲𝐨𝐮 𝐭𝐡𝐢𝐧𝐤 𝐚𝐧𝐲𝐨𝐧𝐞 𝐰𝐨𝐮𝐥𝐝 𝐪𝐮𝐞𝐬𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐦𝐞?❞ 👰🏼‍♀️🔪💋 ()

Danny F.

Jelikož už nejde o vraždící panenku jaká bývala předtím, což mě mrzí, dávám průměr. Ale na druhou stranu je v tomto filmu dostatek dobrého humoru a hlášek. 60% ()

Brain-D

Překvapen ! Tohle jsem vážně nečekal, tenhle díl se vstkutku vydařil a můžu z klidným svědomím říct, že je hned po prvním díle ten nej. Horor to až tak není jako vtipná parodie na jiné horory, která vážně pobaví :) ()

lykan9

Chuckyho nevěstu již nepovažuji jako horor, ale jako bláznivou komedii, která se živí úspěchem předchozích dílů. Přesto jednu hvězdu musím dát Jennifer Tilly, která byla doslova k nakousnutí a jedna hvězda pro pár vtipných scén (u sexu mezi dvěma panenkami, jsem se doslova řehtal). ()

zigíš

Najlepším zárezom pochopitelne zostáva ´seed of chucky´ ale je myslím podnetné pre fanúškov doplnit si historiu o epizodu svatby s Tiffany ..mimochodom, súčasný komediálne/horrorový smer sa mi lúbi ..chucky rules!! je to sic půlčík medzi másmurdermi, ale má štýl ..kluk jeden ušatá ()

iXtr3m3

Teraz to boli tri hviezdy fakt už len o chlp, zošup nesprávnym smerom, viac úchylné, viac vtipné, viac trápne. Neviem, prvé dve časti boli iná liga napriek svojmu veku. ()

Corpsegrinder

Ehm co to melete? Že humor v sérii o vraždícím magorovi co je uvězněnej v těle gumový panenky nemá co dělat? Child's Play byl na černým humoru založenej vy expertíci. Zde je však dotaženej k dokonalosti, prakticky vše co Chucky vypustí z huby je hláška co funguje a film je navíc prošpikovanej odkazama na ostatní slashery (Jasonova maska, Freddyho rukavice, Leatherfacova motorovka, maska Majkýho Myerse + scéna kdy chlápkovi nastřelí hřebíky do palice a Chucky řekne TOHLE MI NĚCO PŘIPOMÍNÁ :)). Je to snad lepší než první Child's Play. ()

bloodline

Koniec 90-tych rokov a ich kultúrno-spoločenský odkaz v esteticko-brutálnej podobe. Explicitne odvážne dielo, ktoré neskonale pobaví hláškami, odkazmi, hudbou a esenciou doby. Do Chuckyho kinematografických pochôdzok priniesla jeho nevesta čerstvý prievan. O zábavu a nostalgiu máte vystarané iba v tom prípade, ak beriete povrchnosť zážitku s nadhľadom guilty pleasure a deviata dekáda vám koluje v žilách. ()

CjKukis

Nechápu kde se stal ten zvrat, ale nevzpomínám si že byl Chuckey komedie, ale i přez to všechno se to dá celkem snést, pár scén ujde, ale už to nemá s "dětskou hrou" nic společnýho. Ale pokud jde o Chuckey vizáš, tak ta opravdu dostala šťávu:) teď konečně vypadá jako psychopat. ()

Abiosis

*SEX, DRUGS AND HEAVY METAL* Bonnie a Clyde, Rosemary a Fred, či Faye a Ray. Neviem, s ktorou dvojicou toho majú najviac spoločného, ale Tiffany a Chucky berú životy rovnako radi, ako ktorýkoľvek zo spomenutých párov. Spojenie komédie a hororu mi nikdy neprekážalo a ani v tomto prípade (áno, tento príbeh o Chuckym sa nesie v zábavnom duchu) mi nevadilo; azda iba trošku, a to i len v prípadoch, ktoré ja za humorné nepovažujem (napríklad fajčenie marihuany - na to som alergický, keďže každá menej či viac nenápaditá komédia nejakú scénu s marihuanou obsahuje a už dlho to považujem za príznak absencie zmyslu pre humor u scenáristov). Hlas Jennifer Tilly má úžasné a netypické atribúty a rovnakým dojmom na mňa zapôsobila aj svojim výzorom. Jednoducho povedané, som z nej nadšený. (Škoda, že vo svojej ľudskej podobe nezostane dlhšie.) O zapamätateľné výroky nie je núdza a dočkáte sa aj významného ponaučenia: ani u bábik neradno podceňovať bezpečný sex. Verdikt v 1 vete: Škaredšia a krajšia polovička vražedného páru na ceste za ľudskými telami. 01.09.11 ()

Paldiny

Chuckyho zmŕtvychvstanie a prekvapujúco nie len v doslovnej podobe. Zaštopkaný Charles Lee Ray oprášil svoj ostrovtip, naverboval nevestu z plastiku a vydal sa po stopách medailóniku, čo bol s jeho telom pochovaný. Už z popisu je zrejmé, že pôjde o ťažké béčko, aké je natočené s takým nadhľadom, že počas väčšiny stopáže nezlezie úškrn z tváre. Filmom srší hromada bizarných situácií, ktorým jednoznačne vládne svadobná noc bez gumy. A čo z nej vzíde prezrádza názov nasledujúcej epizódy. Nová trilógia odštartovala podobne svižne ako tá stará. Jej výhoda spočíva v tom, že vie kde je jej miesto, čo prezradí početnými odkazmi na kolegov v zbroji. V tomto merítku zas vládne klincový Pinhead. Po nemastnej trojke znovu vzrástol záujem o sériu, som zvedavý s čím vyrukujú tvorcovia najbližšie. ()

cityman

Další pokračování poměrně uspěšné hororové série, není zas až tak špatné jak by se od tak pokročilého dílu (myslím, že je čtvrtý) dalo očekávat. Sice to již není nic převratného, tak jako byla třeba jednička, ale rozhodně se ještě stále drží v nadprůměru, ikdyž je to místy spíš už komedie než horor. :o) ()

rsimonyi

Důstojný nástupce prvních Dětských her okořeněný komediálním prvkem. Tvůrcům se podařilo natočit zábavnou hororovou komedie s odkazy na jiné horory. Nejvíce mě pobavila narážka na Pinheada (hřebíky v hlavě šerifa Johna Rittera). Ronny Yu tu oživil skvělou hororovou sérii! Potom stejně úspěšně oživil Freddyho a Jasona. ()

Tygr a drak pokračuje

Tygr a drak pokračuje