Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Seattle zasáhlo tragické zemětřesení. Během minuty je zničeno celé město, tisíce lidí jsou bez střechy nad hlavou, další tisíce se pohřešují. Je to největší přírodní katastrofa století, která zasáhla západní pobřeží. Vzápětí se země opět otřásá. Podle odborníků by mohly přijít další otřesy, které novodobě lidstvo nepamatuje. Jediná možnost, jak přírodní živel zkrotit, je použít jadernou sílu... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (42)

Fiftis odpad!

všechny recenze uživatele

Úplná hlúposť. Vo filme - alebo čo to je - naši hrdinovia a hrdinky riešia okrem katastrofy zároveň aj svoje osobné problémičky, aktuálne aj večné spoločenské otázky, všetci sú skôr či neskôr napokon správni, uvedomelí a všetko dobre dopadne. Politici sú rovní a čestní, všetkými milovaní a uznávaní, dokonca odborní a plne kompetentní v rozhodovaní, ženy sú rozumné, neklamú, nehysterčia, zastávajú vedúce miesta atď. Myslím že pomaly človek zaspí aj pri tomto komentári, nie to ešte pri sledovaní filmu. Jeden z mála odpadov, ktorý som filmom udelil. (Nepočítajú sa slovenské seriály). ()

Ceberus 

všechny recenze uživatele

První díl je ještě docela v pohodě, hlavně se sledovatelnými triky. Příběh je stokrát viděné, ono se toho moc nového v daném žánru snad ani vymyslet nedá. S druhým dílem to pak bylo horší... Každopádně bylo fajn vidět zase jednou Beau Bridgese (gen. Landry z SG-1) a Kaley Cuoco (Penny z BBT) v jiných rolích, a na Kim Delaney se taky dalo slušně koukat. Chcete-li vidět jiné naprosto stejně béčkoidní katastrofické filmy, doporučuji Potopu nebo vizuálně uspokojivou Ledovou apokalypsu. ()

Reklama

AdamDM 

všechny recenze uživatele

Ak toto ponúkajú televízie stále dookola a k tomu ešte s reklamami. tak sa nečudujem, že pre niekoho je tento film vrchol kinematografie. Veľmi tupé scény, rozhovory, grafika by na TV film ušla, ale aspoň niečo by mohlo pohlo proporčne sedieť. Napríklad prasklina cez evakuačný tábor má šírku niekoľko kilometrov, na satelitných záberoch je veľká ako Československo. Dáva ako fanda Stargate 1* za Landryho. ()

TheDarKnig 

všechny recenze uživatele

za prvni polovinu pekne tri (skoro 4) hvezdy, opravdu asi nejlepsi televizni katastrofak (skoro sam neverim, ze to rikam), ale druha to opravdu kazi a uz to cele svrhava do te pomyslne propasti plne dalsiho odpadu... takze celkove bych velmi rad dal ty 3, ale proste to nedokazu.. lepsi 2 za nektere opravdu skvele sceny, uchazejici vizual a roztrhani ameriky ()

Arach.No 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem jenom druhou půlku, ale i tak to bylo naprostý pořád dokola omýlaný klišé. Už od začátku bylo vidět, že se ejdná o film z produkce Hallmarku (z které ovšem občas vzejde i něco dobrého).Tu 1* dávám pouze za absenci klasického "amerického" potlesku na konci (jak katastrofických, tak romantických) filmů.Alespoň jednomu klišé se tvůrci dokázali vyhnout.Ale klasický konec, kdy hůavní hrdina nemůže uniknout z nebezpečí (v tomhle případě propadající se půda), už když jsem tuhle poslední scénu vidě, tak sjem si říkal, to se zastaví těsně před ním.A co se nestalo?Zastavilo se to asi metr před ležícím hrdinou, který byl tím pádem zachráněn.Hrůza!A další věc která mě tu hodně vadila byly pokusy o "umělecký" záběry, kdy se vypne (nebo alespoň ztiší zvuk), kamera se zpomalí, začne hrát "dojemná" hudba atp.Tyhle záběry byly natočeny tak hrozně, že celý film spíš kazily, než aby umocnily napětí.No a samozřejmě dramatické zaběrý na smutné děti držící si své plyšáčky.No hrůza a děs. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama