Hvězdná pěchota 2: Hrdinové Federace

• USA Starship Troopers 2: Hero of the Federation (více)

Nejlepší jednotka Federace se střetává s hordou nepřátelských brouků. Ale tentokrát na ni brouci čekají. Malá skupina vojáků, odříznutá na odlehlé základně od nejbližších posil, bojuje s daleko chytřejším a prohnanějším nepřítelem. Pokud stojí alespoň o malou naději, musí spojit své síly s nechvalně proslulým zrádcem Federace. V sázce nejsou pouze jejich životy, jde o záchranu celé lidské rasy. Jestli chtějí přežít, musí být rychlejší než brouci! (oficiální text distributora)

LilDevil odpad!

Na to, ako som sa na to tesil, je toto jeden z najotrasnejsie spracovanych pokracovani filmov. Velmi som sa musel premahal, aby som to dopozeral. Priserna rezia. Priserne spracovanie. Priserny dej.. ()

Riker

S původním filmem má společný jen námět, ale druhé pokračování vraždících brouků je důkazem, že i s malým rozpočtem se dá udělat celkem slušné akční sci-fi. 69% hlavně za Richarda Burgiho. ()

Sethlans odpad!

Nevím co chtěli scénáristi tímto snímkem dokázat. Možná vidělat si na novou technologii? Opravdu nevím. Naprosto stupidní dialogy a ještě stupidnější režie. Víc k tomu nemám co říct. ()

The_God odpad!

Strašná nuda. Pro mě průměrná jednička by po zhlédnutí dvojky zasloužila oscara za nejlepší film. Nic neříkající postavy, tupé dialogy a vůbec nic se nepovedlo. Přál jsem si jen, aby všichni herci konečně umřeli a já to mohl vypnout. ()

Bounder odpad!

Celé mě to připadá jako nějaký céčkový německý seriál (,kamerou,efekty,a hereckými výkoni.) Je to jedna velká trapná slátanina .Škoda! Na film jsem se celkem dost těšil znova Škoda!!Škoda a zase jen Škoda ()

Scaevola

Tuny krve zůstaly, ale všechno ostatní se vypařilo a politické rýpání si už spíše dělá legraci samo ze sebe. ()

blekekeke

Tak nějak to mělo parodovat všechny ty scifi masakry, tak nějak to mělo být strááášně vtipný. Jenže každý vtip dostal lopatou a lopatou dostal i scénarista, režisér a lopata nevynechala ani herce. V celku se poté nemůžeme divit, že je to celý praštěný lopatou ... ()

DansteR

Není to naprostá katastrofa, ale nemá to k ní daleko. Pěkně rozjetá série Starship Troopers jde tady do kytek. Herci z jedničky tu nejsou a ti nový to akorát tak kazí. Jinak jen lehce podrpůměrný akční sci-fi film. Nebýt titulu Starship Troopers přidal bych i tu hvězdičku, ale takhle...30% ()

Desmi odpad!

Už tak strašná jednička a ještě natočí dvojku, která vygradovala ve sračku světa. Nedokázal jsem ten film trpět dýl než 35 minut a i těch je mi zatraceně líto.. :-! ()

Cazzysvjet odpad!

No tak tohle nééé!!! Vydržel jsem 10 minut!!! Podle kamery, kýčovitého klišé scénáře (tentokrát ovšem né satirického ale skutečného) jsem nabyl dojmu , že to režíroval Zdenda Troška a točil jeho praděda. Amatérská kamera která se klepe v rádoby snaze zajistit alespoň trochu akci , která tam ovšem žádná není! Klišé konverzace vojáků ze které se chce zvracet. Blikající dětské pušky. Tohle je svatokrádež Verhoevenova veledíla a za to by se měli sekat ruce. Ať už to režíroval a točil kdokoliv, měl by se radši věnovat tomu co umí nejlíp, takže kydat hnůj v nějáké zapadlé farmě na šumavě!!! A né se přiživovat na úspěchu a genialitě jiných! -30% . Ano mínus! Na tomhle není kladné vůbec nic !!!! Nechceme vědět víc ! ()

Rian_witcher

Daleko komornější příběh o skupince vojáků s nízkým rozpočtem, ale rozhodně si to nezaslouží tak mizerné hodnocení! Je to prostě video film a ne velkofilm jako první díl. Nápadité a dramatické víc než původní film, jen za hooodně méně peněz. ()

tyzmrde odpad!

To to bylo špatně, tohle necxhápu jak to může být video film a ne TV film a taky nechápu jak se mohla perfektní jednička dočkat debilního sequlu. Ano pár gore efektů tam je ale pořád to je odpad ! ()

Tempest

Po skvělém prvním filmu pro mě hluboké zklamání. S prvním filmem toho moc společného nemá, jen Hvězdnou pěchotu a brouky. Od militaristického sci - fi žánru se přešlo k hororu. A co bohužel zmizelo úplně je ironický nadhled prvního filmu. Dobré pro ty, kteří mají rádi filmy typu "Věc", ale ve velmi televizním pojetí. Působilo to na mě dost nevěrohodně a ani některé až dost nechutné záběry to nezachránily. A ostatně hlavní hrdina v podání Richarda Burgiho nesahá Johnnymu Ricovy ani po kotníky. ()

Narana_Baba

Musim hned na začatku říct, že i když se da tento dil vidět nezavisle bez teho že znate první dil tak se určitě kouknite nejdriv na jednotku bo je lepši a ziskate lepší orientacii o te vojně s brukom co se tam odehrava. Tak tato dvojka je další informačny nášup o bruku arachnidu, bo filmaři dostali mnohem miň peněz a tak se cely přibeh odehrava v jakesi obranej veži kam se schova rota vojaku, kteří v tej veži najdu zavřeného kapitana Daxe, který je největší kabrňak bojovnik no on zabil jakéhosi kurvu plukovníka, který zbytečne posilal vojakuv na smrť a proto byl tento Dax kabrňak zavřeny. No daka telepatka chytne Daxa za ruku a z teho ona ma haluziu že je Dax dobry člověk a tak ho pusti aby jim v boji pomahal bo je nejlepší vojak tam a ten co jim veli doteď je brylaty lempl. Oni se v tej veži musí bránit obkličení tisucu klepytkovych arachnidu bojových a to je zle. Ještě přibude general asi s pětima vojakama kteří prchaju tež a chcu sa schovat a to se jim v tej veži tež povede. No a pokračovani je už SPOILER bo sa patří toto upozorněni napisat. Ukaže sa že taka bloncka co prišla s generalem je nakažena a ma bruky v sobě a ona dava chlapom libačku francuzku a z tej sa bruk přesůva z bloncky do tech chlapu a tak se to rychle šíři ti bruci vnutorni, který delaji z ludi enem lutky. Tato fáza je dost krvava a tem staršim nakaženym i odpadavaju časti těla bo na to kašlu tem lutkam je to jedno bo su spokojene a napojené na cely ul. Nakonec zbyde edna roba telepatka a Dax nenakazeni a oni zjisti skrz telepatiu bo ta roba chyti červa bruka do ruky a z teho zjisti že ten největší šef brukovy ten mozkovy arachnid co vypada jak maringotka velky a tvar ma jak když obratiš puding z kelimka tak ten vymyslel neuvěřitelnu kurvareň a to že teho generala zaženu do tej pevnosti a tam ho nakazí brukem no nechaju ho zachranit bo on pak nakazi tym vnitřním brukem cele najvyší vedení. Dax toto ale překazí bo teho generala na streche tej veže zastreli a sam strčí tu telepatku robu do zachraneho modulu no sam tam zustane v marnem hrdinskom boji proti tisícu bruku. No on si z teho nic nedela bo je v kludě že je kabrňak a ja ho za to davam k najlepšim hercum databaze. Zaverem ja mužu shrnut že taku inteligenci rafinovanu by od tech bruku nikdo nečekal a že dokažu bojovat s taktiku vnitřního bruka by v prvním dilu nikeho nenapadlo. Nož z teho duvodu je tento druhy dil velmi duležity. ()

brasek

Komorná záležitosť s miernym prekvapením. Pri druhom sledovaní však som to zabalil po pár minútach, niečo je zlé s tými chrobákmi. ()