Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

Marek1991

Ja som asi jeden z mála na svete, ktorému sa páči viac druhý diel ako ten prvý. Skrátka akúsi horkokrvnosť mám v sebe a aj keď neviem tancovať veľmi štandardné tance a mám radšej voľný štýl, toto bola pre mňa lahôdka s krásnym tancom, krásnou hudbou a prakticky som sa veľmi dobre zabával. Trocha ma mrzel ten koniec, lebo ten koniec skončil neurčito a je vlastne nedopovedaný a to, čo si môžeme my domyslieť nie je zrovna pozitívne, ale zas oceňujem dynamiku a vynechanie zbytočností. Kedže to bolo viacmenej podľa skutočného príbehu, tak mne nevadí ako väčšine komentujúcich, že je to občas tak kontrastné. Slnko, more, pláž, hudba, tanec, ženy, dobré jedlo a pitie, šťastie aj napriek ťažkým podmienkam. Skrátka cesta za volaním svojho srdca. ()

corpsy

Áno, porovnávalo sa a porovnávať sa bude. Lenže tu niet čo porovnávať. Teda aspoň nie s nedostižným originálom, ktorý s týmto dielom nemá nič spoločné.a to neberiem do úvahy ani Swayzeho cameo. Je to celkom príjemná hopsačka na latino rytmy, ktoré síce u mňa nie sú na prvom mieste, ale majú švih. A to je fajn. ()

Jillen odpad!

Co mě na filmu nejvíc zaujalo? Certifikát DTS zvuku. A to je tak asi všechno, protože to ostatní je vaření z vody. Příběh a zápletka takřka nulová. Herecký casting nepovedený a vybrané singly...no, raději pomlčím. Dávám 0% ()

nirvanafan

Díky několika slušným tanečním scénám to není úplný propadák, ale chybí mi tu ta atmosféra jedničky, kde byl sice tanec také jednoznačným vrcholem, ale našla jsem tu i příběh, děj a pointu. To u dvojky jaksi postrádám. Celkově je o ničem. ()

Her0.89

Nevím co se vám na tom nelíbí. Já jsem byl spokojený. Nic jsem od toho nečekal a nakonec jsem byl ještě nadšen. Viděl jsem upoceného Patrcika Swayzeho, sexi taneční kreace a skvělou kubánskou hudbu. TAké jsem se zasmál - ideál revoluce Fidela Castra, který žádá svobodu pro lidi :D :D :D To mě fakt pobavilo :D ()

Lucina84 odpad!

Sorry, ale tohle neznávám! A ještě přidrzle se tohle jmenuje "Hříšný tanec". Swayzíku, proč jsi toto ještě podpořil? ()

blackrain

Dvojka rozhodně nemůže mít takový úspěch jako předchozí film. I tady se ale dají najít světlé okamžiky, milovnící tanečních a hudebních filmů se určitě přijdou na své. Hlavně, že to hercům tančilo. Exteriéry byly zajímavé a neokoukané. Jenže HŘÍŠŇÁK JE PROSTĚ HŘÍŠŇÁK. ()

kaylin

Mám až moc rád první díl, i když tady o dílech ani moc mluvit nemůžeme. Tady je hezká romance, ale v ničem nová, zasazení do problémové doby i místa je dobré, ale hudebně rozhodně ne využité naplno. Hlavní dvojice je příjemná, ale tanečník prostě není chlapský jako Swayze. Bohužel příběh je až příliš podobný prvnímu, a tak vyznívá docela nudně. ()

Damiel

Kdo zná originál, hodně podobností najde (včetně tehdejšího hitu The Time of My Life). Snad právě proto dvojka nedosáhla výš – to by se tvůrci od jedničky museli zkrátka odpoutat. Znamenitý výkon ale podává mexický živel Diego Luna a také hudební část je dobrá. Jinak tuctový milostný příběh. ()

Raketka29

Myslím že tento film by si zasloužil lepší hodnocení a k tomu se i vázající název. Špatně uděláno jako rádoby pokračování klasiky ale pod názvem Havana Nights by to byl super taneční film. No pro mě i tak je to krásný film. ()

Falconica

Je mi to bližší než HT1, víc sexy, lepší hudba, sympatičtější herci, míň těch fekálně otravnejch postav jako její sestřička v HT1. Prostě tyhle taneční filmy beru vždycky jako čistou odpočinkovku, nepotřebuju tam druhý významy nebo filozofii. Jenom romantiku a tanec. ()

halogenka

Baby nebude sedět v koutě, zato Katey prosím v tom koutě nechte navždy. Marná hudba, marná "zápletka", marní herci, kubánské klišé kam se podíváš. Nee. ()

Dexter1

V podstate podobný nápad ako jednotka, ale spracovanie je nezáživné a nudné. A ešte vôbec nechápem, čo tam robil Patrick Swayze. ()

Aleee89

Tohle byla asi povinnost zkouknout, protože jednička je prostě úžasná. Ale dvojka mě zklamala. Nic jiného než náhražka a napodobenina jedničky. Úplně stejná zápletka, akorát trochu jiné prostředí a samozřejmě jiní herci. Jinak ale nic moc, jedničku to rozhodně nenahradí. ()

berusche odpad!

Ježišikriste, co to dop*dele mělo být??? Ještě, že jsem u toho alespoň uklízela, protože kdybych seděla před televizí a koukala se na ty dva celých 83 minut, musela bych být znechucená ještě o něco více. Rozhodně to neaspiruje ani trochu na jedničku. Rozhodně ti dva nejsou ani o fous lepší. Rozhodně není Romola (to je ty vado jako Romulus a Rémus) nová "Baby", poněvadž ani mrskání ji tak nejde a ani nemá tak pěkně přirozený obličej a vypadá jako vysoká kobyla. Na závěr, Patricku, bylo nutné, aby ses na skoro závěr své kariéry takhle uboze předváděl? K pointě tohohle super truper snímku z Kuby v době revoluce mám pouze jedno - WTF??? Tak, a takhle to vypadá, když se opravdu, ale opravdu naštvu. ()