Pohledná a dobrosrdečná čarodějka Isabel Bigelowová se rozhodne začít nový život jako obyčejný člověk, tedy bez kouzel. Usadí se v domě poblíž Hollywoodu, ale brzy zjistí, že dodržet předsevzetí nebude vůbec snadné. Když jí v kavárně nechtějí pět minut po jedenácté přijmout objednávku snídaně, vrátí hodiny o deset minut zpět. Když zapomene peníze, vyčaruje si kreditku. A pokaždé si říká, že tentokrát je to opravdu naposledy. Jednoho dne si jí v knihovně všimne samolibý herec Jack Wyatt, který marně hledá neznámou herečku pro roli mladé čarodějnice do chystaného remakeu kdysi oblíbeného seriálu Moje krásná čarodějka. Podmínkou je, aby herečka uměla krčit nos stejně rozkošně jako kdysi její předchůdkyně. Na tiskovce Jack představí svůj objev, pozornost novinářů však upoutá především slavná Iris Smythsonová, která má hrát Isabelinu matku. Když Isabel krátce po začátku natáčení pochopí, že ji jen využili, rozhodne se pomstít a během chvilky svými nenápadnými kouzly Jacka znemožní… (TV Nova)

Elyon

Nejlepší byl Michael Caine. Jinak docela nuda, protože romantické filmy mě hrozně nudí, i když jsou o čarodějkách:). ()

helloween93

I druhý film od Nory Ephron co jsem měl možnost vidět, byl podprůměrný. Mixed nuts byl vyloženě hloupý film, Bewitched je nuda, kterou hezká Kidmanka nezachrání. Ferrella moc nemusím, i to je možná jeden z důvodů, proč jsem se nudil. 2* ()

bolf!k

neoroginalni a ftipem taky prilis nehyrici ,,komedie´´ z jejiz nametu slo udelat mnohem vic....Ferrel me opet nepresvedcil a kdyby sel vykladat ftipy do nejaky estrady tak by udelal lip....jedina kladna vec na celym filmu je Nicole (ktera se btw. do role skvele vzila a po cely film je opravdu roztomila a neumim si predstavit, ze by ji nekdo mohl nemilovat :) dale take oblicejovim herectvim a celkovym puvabem prece jenom tahne film z beckovy zabavy...na neprilis povedeny acko..zacinam se motat .) takze na zaver ...na komedii sem se u toho az prilis nudil, takze davam 3* hlavne kuli Nicole. ()

salamandrr

Slabota,od krásné Nicol sem čekal mnohe víc než totální Céčkovou pseudo komedii,ale pár vtípků mě pobavilo.Will Ferrell jako obvikle nezklamal a je totální nula s hereckým nadánímk opičího krále 8) ()

sumperacek

Absolutní kravina, které bych se pro příště vyhnul. Jako sem tam tam byly dobrý hlášky, ale jinak film absolutně o ničem. ()

chrispe

Mně v první řadě nesedla hlavní dvojice. Nicole ani Willa rozhodně nevyhledávám. Pocitově je pro mě ten film rozhodně delší, než 96 minut a já se na střídačku celkem bavím a taky nudím. Po skončení ve mně pak spíš převládají ty horší pocity. ()

dalziel

Romantická rozprávka pre dospelých. Na "mladú" Nicole sa dobre pozerá nakoľko tam ešte nemá ksicht vopíchaný botoxom a Will je v najlepšej kondiicii a musím uznať že sa vážne drží na uzde. Teta Carol je super a Michael Cane ako bonus. Primerná zábava na upršaný podvečer.60%. ()

duffi

Roztomilá Nicole, Příjemný Will, triky uchazejici, celkovy dojem z filmu spatny, od pulky jsem utrpne cekal, abych zjistil, jak to dopadne, ten scenar byl fakt strasny. ()

beryna

Nebylo to špatný, ale zase žádný zázrak. Prostě milá nenáročná komedie, která neurazí. Co se týče herců, tak Nicole byla skvělá, ale Will Ferrell mi občas lezl dost na nervy. ()