• LaciLC

Talentovaný komik z Frat Packu Will Ferrell prekvapivo v takej plytkej komédii. On síce vôbec nehral zle a Nicole Kidman je mimoriadne okúzľujúca, lenže kvôli slabému scenáru dokáže film vyprodukovať len minimum skutočne vtipných scén. Aj na to, keď si chce človek oddýchnuť, uvoľniť sa a zlepšiť si náladu existuje mnoho ideálnejších filmov. Ale hlavne vďaka tým hercom to až také zlé nie je.**a 1/2(29.9.2007)

Nicole Kidman nemá chybu. Sžila se příjemně s postavou do takových rozměrů, že i její mimika mě dokázala chvílemi hodně rozesmát. Oproti tomu jindy skvělá Will Ferrell byl takový nemastný neslaný a jeho roli by opravdu zvládla snad i koala. Na komedii zde není extra moc velkých vtipů, ale pár scének nemá chybu a třeba Michael Caine s Shirley MacLaine jsou opravdu skvělí a své role si užívají. Škoda, že čarodějka nevykouzlila lepší děj a více opravdu skvělých vtipů, pak by šlo o velmi dobrou komedii a takto je to čistý průměr.(31.12.2008)

• Philippa

Tak od odpadu tenhle film zachránila jedna scéna ,která mě odrovnala na pět minut tak jako dlouho nic. Dostala jsem takový záchvat smíchu ,že i z vedlejšího pokoje se přišli podívat co se mi stalo. To způsobilo to ,že jsem Čarodějce dala šanci až do závěrečných titulků ,ovšem přiznávám ,že s velkými problémy. No a jelikož jsem holka a neokouzlil mne půvab Nikol ,jsem si jistá že to byla absolutně ztráta času. Ovšem pokud je pravda ,že smích prodlužuje život ,tak předchozí věta nemůže platit a ......:-)(26.12.2008)

• Guzo

S přehledem nejhorší film s mou oblíbenou Nicole Kidman.. Nechápu, jak se mohla takováhle herečka snížit ke scénáři, který se snaží vytvořit vtipnou romantickou komedii, ale daří se mu to asi jako Uwemu natočit kvalitní film podle hry. V porovnání s trochu podobnou komedií My Super Ex-girlfriend se Bewitched propadá do hlubin filmového pekla, jediným záchranným kruhem je ale právě Nicole, je tu v některých záběrech opravdu roztomilá :o)(7.12.2008)

• MM_Ramone

Krásna čarodejka Isabel Bigelow sa rozhodne, že zanechá čarovanie a presťahuje sa do luxusnej štvrte v Los Angeles. Tam chce žiť prostým životom smrteľníka. Zo všetkého najviac, ale túži spoznať pravú lásku. Toľko zhruba k obsahu tejto prisprostlej, povrchnej zlátaniny. Skrátka blbosť. Lenže ono tam hrá Nicole Kidman. Nikdy som ju nemal zrovna v obľube, ale rešpektoval som fakt, že sa jedná o talentovanú herečku. To asi budem musieť tiež prehodnotiť. V tomto filme sa upísala do úlohy, ktorá by pasovala skôr nejakej mladej afektovanej teenagerskej hviezdičke. A myslím, že aj tá by ju zvládla lepšie. Pretože primadona Nicole sa tu len trapne poťahuje za uši a nechutne krúti nosom ako po poriadnej laine kokaínu. No a jej partner Will Ferrell? Ešte horšie. Nuž, tak to dopadá, keď homosexuál má zahrať milovníka. Veľmi zlý film. *(19.10.2009)