Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wormboy
  **

  Zla romanticka komedia od Nory Ephron, to sa len tak nevidi. Pribeh remaku stareho serialu mi nic nevravi a je pre mna len priestorom, do ktoreho sa zasadzuju hlavni hrdinovia. Par krat som sa pousmial, raz zasmial. Chemia medzi Nicole a Willom nulova a to sa ospravedlnit neda. Jedina postava, ktora mi sedi bol Michael Caine ako carodejnicky otec. No a este niektore sceny su slusne podfarbene Sinatrovou hudbou. Inak slabota, slabota. No a uvodna scena manazera Willa Ferrella mi nechutne pripomina Jerryho Maguira s imitaciou alebo parodiu (???) Toma Cruisa, co som absolute nepochopil, ale je to uplne zrejme. Dalsi obrovsky preslap Nicole Kidman po prisernych Stepfordskych panickach (aj ked toto bolo o maly kusok lepsie a aj preto davam 2*)(1.12.2005)

 • otík
  ***

  Co se stane, když žena natočí film pro ženy s Willem Farrellem? Vznikne z toho něco, co se moc nelíbí ani mužům, ani ženám. Tato romantická komedie je toho jasným důkazem. Pro Farrellovy fanoušky je to velká slaďárna, pro ostatní je zase nepředstavitelné, že jejich romantický hrdina je tak hrozný trouba. Příběh je velmi prostý a tradiční. Vyhaslá filmová hvězda chce účinkovat v remake úspěšného seriálu o vztahu muže a čarodějky, angažuje skutečnou čarodějku, ona se do něj zamiluje, udělá pár kouzel, on se následně zamiluje do ní, přijde nějaká ta krizovka a končí to .... vždyť to znáte =). Farrell malinko slevil ze svých tradičních projevů, Kidman je sladká až běda, žádná z vedlejších postav nezaujme, nic dalšího také nezaujme, takže tři hvězdy dávám jen proto, že jsem starý dobrý romantik.(31.3.2006)

 • DaViD´82
  ***

  Díky evidentní úzké provázanosti s u nás zcela neznámým seriálem je to takřka nehodnotitelné. Nicole Kidman může být roztomilá jak chce, ale podprůměrný, nezajímavý a nevtipný scénář nezachrání. Mezi hlavní dvojicí to nijak nejiskří. Je to hodně ukecené, ale dialogy jsou prázdné a o ničem. Humor je dosti jednoduchý, ale o to (pravděpodobně) vzhledem k předloze tvůrcům šlo. Naznačené linie krom hlavní vyzní do ztracena a ani ta ústřední nevezme za srdce. Přes všechny nesporné zápory a neduhy, kterými může romantická komedie trpět, je výsledek překvapivě koukatelný. Sice průměr ve všech ohledech a sám pořádně nevím proč, ale odsoudit to prostě nelze. Zřejmě kvůli Nicole...(19.2.2007)

 • baaaja
  ***

  Nicole je fajn herečka, je mi sympatická a hrát prostě umí, je to třída :) padne jí snad každá role, ikdyž je možné, že některá míň a některá víc, ale žádná z jejich rolí není podprůměrná, zvládne všechno na jedničku, maximálně na dvojku...Hlavně díky jejímu výkonu si tenhle snímek zaslouží 3 hvězdičky, protože to ostatní bylo bezvýrazné a chtělo by to víc šťávy...(2.2.2007)

 • Malarkey
  **

  Děsně nezáživná a nudná komedie u které jsem se zasmál opravdu jen ojediněle. Zaujali mě hlavně mini-role S. Carella a M. Caine a samozřejmě samotná Nicol Kidman, která díky svému půvabu dokázala, že samotný film nespadne do absolutní trapnosti. Will Ferrell mi ani zde nedokázal, že je dobrý komik ani herec, a že jsem s ním už pár filmů viděl. Jako rodinný film je to sice vcelku dobré, ale jen pokud se s Vámi dívají malé děti, které tento film na necelé dvě hodiny rozhodně zabaví. --- Chceš dlouho nebo krátkou verzi? A měl bych tě varovat, dlouhá verze je v aramejštině.(9.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace