Nastala chyba při přehrávání videa.
 • castor
  ***

  Utahaná komedie, která je příjemně barevná, ale nepříjemně disponuje pachutí „neromantického“. Upřímně řečeno, Nora Ephron pro mě nikdy nepředstavovala nějakou královnu romantických komedií, jak jí řada lidí nazývala. Film naštěstí zachraňují dva hlavní herečtí představitelé (zejména rozkošná Nicole), výtvarně zajímavé momenty (plechovkový rozhovor v supermarketě) a šarmantní Michael Caine. Jinak se ale chtě nechtě utápí v dialozích, které sice nejsou nějak tragicky napsané, jen postrádají ucelenější dějovou linku a nedokáží zasáhnout to správné místo!!(8.4.2007)

 • blackrain
  ***

  Trošku ujetá komedie o tom, jak skutečná čarodějka chtěla hrát v seriálu a taky chtěla pověsit své čarodějnické umění na hřebík. Nicole byla skvělá, ale trošku jsem si na ni tady musela zvykat. Nevím, čím to bylo. Čišela z ní taková naivita. Jako čarodějnici ji mám radši v Magické posedlosti. Tam se mi libila mnohem víc.(7.5.2009)

 • Philippa
  **

  Tak od odpadu tenhle film zachránila jedna scéna ,která mě odrovnala na pět minut tak jako dlouho nic. Dostala jsem takový záchvat smíchu ,že i z vedlejšího pokoje se přišli podívat co se mi stalo. To způsobilo to ,že jsem Čarodějce dala šanci až do závěrečných titulků ,ovšem přiznávám ,že s velkými problémy. No a jelikož jsem holka a neokouzlil mne půvab Nikol ,jsem si jistá že to byla absolutně ztráta času. Ovšem pokud je pravda ,že smích prodlužuje život ,tak předchozí věta nemůže platit a ......:-)(26.12.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Díky evidentní úzké provázanosti s u nás zcela neznámým seriálem je to takřka nehodnotitelné. Nicole Kidman může být roztomilá jak chce, ale podprůměrný, nezajímavý a nevtipný scénář nezachrání. Mezi hlavní dvojicí to nijak nejiskří. Je to hodně ukecené, ale dialogy jsou prázdné a o ničem. Humor je dosti jednoduchý, ale o to (pravděpodobně) vzhledem k předloze tvůrcům šlo. Naznačené linie krom hlavní vyzní do ztracena a ani ta ústřední nevezme za srdce. Přes všechny nesporné zápory a neduhy, kterými může romantická komedie trpět, je výsledek překvapivě koukatelný. Sice průměr ve všech ohledech a sám pořádně nevím proč, ale odsoudit to prostě nelze. Zřejmě kvůli Nicole...(19.2.2007)

 • Fr
  ***

  komu by se nelíbilo, jen tak lusknout prstem, když se něco nedaří a bylo by po problému. prostě být tak trochu (spíš víc) čaroděj. 70 minut má celkem obstojné tempo, hlavně díky N.C., která opravdu umí být nádherně veselá. občas zazní i slušnej ftípek - ,,spojte se s mým agentem!" ,,nemáte agenta." ,,tak se spojte s mým lékařem!" potom to začne sklouzávat k romantice (to by mi nevadilo), ale hlavně to začíná trošku nudit. a tak posledních 20 minut možná prozíváte, aby jste zjistili, že to byla taková lehoučká komedie s miloučkou N.C.(15.1.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace