• Herr_Flick

Viděl jsem to už dávno, jen jsem úplně zapomněl, o čem film byl. No a po druhé projekci se nedivím - taková ptákovina! Když se řekne komedie, nepředstavuju si 90 minut bez zasmání. Když se řekne bláznivá komedie, nepředstavuju si, že ve filmu budou všichni blázni. Nemůžu strávit fakt, že IQ žádné z postav nepřekračuje 10 bodů. Hvězda za Nicole, jak to pěkně dělá pusou.(9.2.2012)

• LaciLC

Talentovaný komik z Frat Packu Will Ferrell prekvapivo v takej plytkej komédii. On síce vôbec nehral zle a Nicole Kidman je mimoriadne okúzľujúca, lenže kvôli slabému scenáru dokáže film vyprodukovať len minimum skutočne vtipných scén. Aj na to, keď si chce človek oddýchnuť, uvoľniť sa a zlepšiť si náladu existuje mnoho ideálnejších filmov. Ale hlavne vďaka tým hercom to až také zlé nie je.**a 1/2(29.9.2007)

Co se stane, když žena natočí film pro ženy s Willem Farrellem? Vznikne z toho něco, co se moc nelíbí ani mužům, ani ženám. Tato romantická komedie je toho jasným důkazem. Pro Farrellovy fanoušky je to velká slaďárna, pro ostatní je zase nepředstavitelné, že jejich romantický hrdina je tak hrozný trouba. Příběh je velmi prostý a tradiční. Vyhaslá filmová hvězda chce účinkovat v remake úspěšného seriálu o vztahu muže a čarodějky, angažuje skutečnou čarodějku, ona se do něj zamiluje, udělá pár kouzel, on se následně zamiluje do ní, přijde nějaká ta krizovka a končí to .... vždyť to znáte =). Farrell malinko slevil ze svých tradičních projevů, Kidman je sladká až běda, žádná z vedlejších postav nezaujme, nic dalšího také nezaujme, takže tři hvězdy dávám jen proto, že jsem starý dobrý romantik.(31.3.2006)

Výborná komedie plná třeskutých hlášek, které mě odrovnaly. Bavil jsem se od začátku do konce, takže sváteční večer s Novou stál za to. Na druhou stranu jsem si vědom toho, že podobných ovací se tato komedie příliš nedočká. Will Ferrell mě dávno přesvědčil, že je komik každým coulem a Steve Carrel jakbysmet, byť jen v epizodní roli. Michael Caine v roli kouzelníka-sukničkáře taktéž neodolatelný.(26.12.2008)

Will Ferrel to vyřešil naprosto jednoduše. Nechutně přehrával. I jeho samotné obsazení byla naprostá rána vedle.Zatímco on háže jen pitomé ksichty, Nicole se to snaží všechno zachránit a nutno uznat, je velmi roztomilá. Michael Caine a Shirley MacLaine jsou zábavní a komedie se drží těsného průměru. Škoda špatného Ferrela. Kdyby hrál někdo lepší, mohl mít i film lepší hodnocení.(29.7.2007)