"Zdál se tak rozháraný a upřímný. Ale ve skutečnosti je to podvodník." To herci bývají, ale čarodějky zase mají své zbraně, jak jim to vrátit. Samozřejmě tím nemyslím otrávené jablko, protože na to musí být povolení - to dá rozum. Já se tedy přiznám, že čarodějku za partnerku nechci, protože já jsem pán tvorstva, mám ohromné koule a řídím svět. Vlastně to tak úplně není pravda a Isabel by asi mohla zařídit, aby to tak bylo, ale já nechci být řízený ředitel. Takže ji nechám Jackovi, ať spolu žijí, natáčejí a létají na koštěti. Já je přitom sledovat nebudu, mně to jednou stačilo, ale pokud to bude nutné pro záchranu Země, tak se klidně obětuju.(7.2.2017)

Čarodějka s černým (teda skoro) kocourem a klasickým koštětem (pravda skládacím - pokrok nezastavíš), přestává kouzlit...... .“to bylo naposledy“, “to bylo úplně naposledy“ (i když asi se stejným úspěchem jako kuřák, když tvrdí ta byla poslední) chce být prostě normální. A herec s nezapomenutelným propadákem „Stál 140 miliónů a vydělal 1,6 miliónu, jediné DVD, které si nikdo nekoupil “, ten chce být znovu filmovou hvězdou, ale zatím se musí spokojit s rolí v seriálu, ovšem může si vybrat s kým bude hrát. Jenže dát roli čarodějce a ještě ji naštvat?! Kouzlo průměrné komedii dodává Nicol. U mě, díky ní, bez problému 3*.(15.11.2005)

• NinadeL

Hloupoučké až to bolí. V kině to bolet rozhodně muselo. A přitom námět je slušný. Aha. Zkrátka daň idiotské romantické komedii, kterou zaplatila Nicole, aby si udržela popularitu skutečně na všech frontách...(4.2.2009)

• Sinecod

Will Ferrell je dle mého nesympatický, nevtipný a křečovitý herec nápadně se podobající opici a pro mě je jedním z hrozných faktorů tohoto filmu. Všechno je to strašně nudné a trapné. A nemám ráda, když se hlavní postavy chovají nelogicky. Je to pitomý film. Hvězda za milou Nicole a písničku od REM.(6.11.2011)

• gudaulin

Stylem humoru a kvalitou to odpovídá původnímu seriálu, který byl svého času k vidění na rakouské televizi. Typická slabomyslná popkulturní záležitost, kterou ze zapomění vytáhl právě tenhle film. Nic víc o jeho kvalitách nemůže vypovídat než to, že se ukrutně líbil mým dvěma dětem ve středním školním věku. Na druhou stranu musím ocenit herecké kvality a půvaby Nicole Kidman, jejíž naivita a bezprostřednost může leckterého, především mužského, uživatele motivovat k vyššímu hodnocení. Celkový dojem: 25 %.(15.1.2012)