Čarodějka s černým (teda skoro) kocourem a klasickým koštětem (pravda skládacím - pokrok nezastavíš), přestává kouzlit...... .“to bylo naposledy“, “to bylo úplně naposledy“ (i když asi se stejným úspěchem jako kuřák, když tvrdí ta byla poslední) chce být prostě normální. A herec s nezapomenutelným propadákem „Stál 140 miliónů a vydělal 1,6 miliónu, jediné DVD, které si nikdo nekoupil “, ten chce být znovu filmovou hvězdou, ale zatím se musí spokojit s rolí v seriálu, ovšem může si vybrat s kým bude hrát. Jenže dát roli čarodějce a ještě ji naštvat?! Kouzlo průměrné komedii dodává Nicol. U mě, díky ní, bez problému 3*.(15.11.2005)

• Doudis19

Vyloženě katastrofa to není. Přežít se to celkem i dá, nutno říct, že hlavně zásluhou Willa Ferrella, který podobné typy sebestředných hlupců ovládá jako málo kdo. Ovšem ani on nezabrání prostičkému příběhu a ještě nudnějšímu scénáři zakopat hluboko pod zem potenciál, jinak poměrně originální a slušně obsazené komedie (zasmál jsem se všehovšudy 3x, takže slovo komedie je třeba brát s rezervou).(14.1.2012)

Ústředním problémem tohoto filmu je, že je postaven na předpokladu, že VŠICHNI jeho diváci znají původní televizní seriál a že ho milují. Český divák se tedy může bavit přinejlepším částečně. Navíc humor v tomto filmu je takový „každý pes, jiná ves“. Za sebe dodávám, že bezkonkurenčně nejlepší postavou mi přišel Michael Caine, který byl zábavný pokaždé, když se na plátně objevil. A pokaždé stejným způsobem.(20.4.2009)

• D.Moore

Ani tentokrát mě Will Ferrell nepřesvědčil o tom, že je komik. Jeho samolibému blbečkovi jsem se za celý film jen párkrát pousmál (nesmál jsem se ani jednou) a víc nic. Na Bewitched jsem se ale díval hlavně kvůli přítomnosti Michaela Cainea, který díkybohu nezklamal. Scény, ve kterých se tenhle bard objevuje, patří k těm suverénně nejlepším. Škoda jen, že filmaři vůbec neuzavřeli jeho příběhovou linku.... Za Cainea tedy jednu hvězdu, druhou za (doslova) okouzlující Nicole, za pár fórů, které si střílí z natáčení sitkomů, a za závěrečný strýčkův výstup.(7.6.2010)

• Philippa

Tak od odpadu tenhle film zachránila jedna scéna ,která mě odrovnala na pět minut tak jako dlouho nic. Dostala jsem takový záchvat smíchu ,že i z vedlejšího pokoje se přišli podívat co se mi stalo. To způsobilo to ,že jsem Čarodějce dala šanci až do závěrečných titulků ,ovšem přiznávám ,že s velkými problémy. No a jelikož jsem holka a neokouzlil mne půvab Nikol ,jsem si jistá že to byla absolutně ztráta času. Ovšem pokud je pravda ,že smích prodlužuje život ,tak předchozí věta nemůže platit a ......:-)(26.12.2008)