Reklama

Reklama

Vytoč mého agenta

(seriál)
  • Slovensko Vytoč môjho agenta
TV spot 2
Česko / Slovensko, 2024, 7 h 37 min (Minutáž: 56–59 min)

Hrají:

Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír, Martha Issová, Zuzana Kronerová, Daniel Krejčík, Sarah Haváčová, Viktória Jurištová, Thao Řípová, Klára Issová, Iva Janžurová (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

Seriál Vytoč mého agenta vypráví komediální příběhy z castingové agentury. V té je každý den plný pracovních i lidských nástrah: snaha uspokojit náročné potřeby hereckých hvězd, neustálý boj s konkurencí, komplikované osobní vztahy, které se často pletou do pracovních záležitostí – to vše musí tým agentury zvládnout, a obstát tak každý den v boji, který s sebou přináší mnoho absurdních a komických situací, stejně jako dojemných momentů a opravdových lidských dramat. Jedinečnost celého projektu doplňuje velmi zábavný model, ve kterém herecké hvězdy, které agentura zastupuje, hrají samy sebe. (prima+)

(více)

Videa (2)

TV spot 2

Recenze (30)

Igy007 

všechny recenze uživatele

Jako fanynka Studia 60 jsem ocenila obdobu z našeho prostředí. Příjemná oddychovka, velice slušné herecké výkony, prostředí lahodící oku, přepálené barvy (to já v takovýchto případech ráda) - tady je půlka věcí tyrkysově modrá, takže dobrý :-))) A nejvíc ze všeho se mi líbí hudba, obzvláště úvodní melodie. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Největší devízou seriálu jsou fiktivní postavy hrané skutečnými herci v kombinaci s těmi, kteří hrají sami sebe. Zajímavé jsou i nápady, které tvůrci použili ve vztahu ke slavným: nenávist mezi Zlatou Adamovskou a Taťjanu Medveckou, těžkopádné rodinné vztahy matka-dcera s Ivou Janžurovou, Sabinou Remundovou nebo tvůrčí rozpory, které jak se následně ukáže nejsou tak docela tvůrčí mezi režisérem Ondřejem Sokolem a hercem Michalem Dlouhým. Pro filmové a seriálové fanoušky je cenný pohled do zákulisí přípravy různorodých projektů a práce s umělci včetně tvůrců. Osobně seriál jako nějakou velkou zábavu nevidím a vtipný mi příliš nepřijde. Zůstalo to někde na pomezí komedie a vážně míněného náhledu. Škoda, že se tvůrci nerozhodli pro jedno nebo pro druhé napevno, mohl být seriál ještě lepší. ()

Reklama

Bozvav 

všechny recenze uživatele

Je to neucelené, děj hodně přeskakuje, nosná linka nejasná. Ale zejména v první půli seriálu je dostatek humorných okamžiků, takže já se dobře bavila. Pak už následuje dosti strmý sešup dolů, například ze situace, kde Langmajer nesnáší Marcinkovou a naopak se dalo vytřískat mnohem více. Tvůrci seriálu měli přidat více humoru, klidně i trochu na hraně a méně sladkobolných rodinných scén, Postavy hlavních aktérů, by si také zasloužily větší hloubku. Ale jinak jako celek lepší, než jsem čekala, takže za mne 50%. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Když se všecko posere, tak je tu vždycky ještě film. Nalákal mě zajímavý námět (jak se později ukázalo, bohužel převzatý) a Michal Blaško na pozici režiséra + tandem scénáristů Nellis a Hodan, ale jako celek se mi to zdálo průměrné. Hlavně z toho důvodu, že ne všechny ty bláznivé situace (i když jsem se jim často smál), jsou dle mě v našem malém rybníčku, kde se téměř všichni znají, příliš možné. Větší pachuť pak způsobí zjištění, že přesně ty idiotské seriály, ze kterých si tenhle dělá legraci, nám prima servíruje jak na běžícím pásu a myslí je smrtelně vážně, aspoň co se reklamních pauz týče. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Originál zatím vůbec neznám, ale faktem je, že našinská verze na něj dokáže naladit, tak si ho možná i někdy najdu. Pevně doufám, že zatím hodnotím jen první řadu, protože co se týče nějakého nosného děje, tak spíše jen tak kloužeme po povrchu, a tvůrci tak spoléhají hlavně na hvězdné výstupy hostů, které jsou z řad výborných (Pauhofová, Majer - Loj), průměrných (Issová), až po nevýrazné (Polívka, Medvecká - Adamovská), kdy od jejich kvality se pak zpravidla odvíjí i kvalita samotných dílů. Klidně bych se nebál ještě víc přitlačit ve stylu Stewarta v Komparzu, ale pořád je to tu lepší, než většina výstupů v Dobré ráno, Brno. Co je teda důležité, že u většiny dílů jsem se dokázal zasmát, což je u komedie to hlavní. ()

Galerie (206)

Zajímavosti (6)

Reklama

Reklama