Naivní americký turista Wallace Ritchie se při návštěvě Londýna omylem zaplétá do předem připravovaného atentátu. Jelikož se domnívá, že jde pouze o hru, dokáže tento dobrák Wallace zachovat pobavený klid tváří v tvář krutým a bezohledným špionům, kteří si na tento večer naplánovali poněkud jinou zábavu — rafinovaný atentát na britsko-ruskou státnickou smetánku. Žvanivý prostáček si s chutí hraje na Jamese Bonda, a s radostí a humorem jemu vlastním překazí i samostatnou a pečlivě naplánovanou akci. A to nemohou atentátníci nechat bez povšimnutí... (Warner Home Video CZ)

Taarg

Jde o snímek, který vám přijde buď trochu hloupý, nebo nekonečně vtipný. Jelikož se věnuji improvizačnímu divadlu, řezal jsem se od začátku do konce. Všechny žertíky na téma realita nebo divadelní fikce jsou v podání Murrayho doopravdy k popukání, od oceňování "hereckého výkonu" u mrtvol, po jeho největší problém - hrát impro před diváky. ()

Fill16

Bill Murray je v tomto filmu dokonalý, dokonalý blbec, kterýho jsem ještě v žádném jiném filmu neviděl. Je to tak příjemně roztomilý film, že opravdu hodnocením šetřit nebudu. Scéna, která mě nahlas rozesmála byla z toho "tancování" - to prostě nemělo chybu. ()

Sedmilhář

Moc jsem nečekal a byl jsem příjemně odměněný. Ve filmu se pořád něco děje, občas jsem se i hodně zasmál. Dávám 70%, protože taková oddechovka, která se nesnaží vypadat jako vážný film a má poměrně povedený scénář se na každém rohu nevidí. Ideální po těžkém pracovním dni. ()

rodneycz

Dvěma slovy - nic moc. Čekal jsem vtipný film, ale bohužel zábava žádná. Pár vtipných momentů, dobře zahrané, ale jinak mě tato průměrná komedie ničím nenadchla. Doporučuji pouštět před spaním, pokud nemůžete z nějakého důvodu usnout. ()

I.ball

Vynikajici komedie plna omylu.. takove vylepsene 4 vrazdy staci.. perfektni dialogy, skvela zapletka a uzasny Bill Murray. 90% ()

Raviola

Smála jsme se tak, že mi slzy tekly po tváři. Nejdřív jsem si říkala, že to bude další trapná komedie, ale dle mého je to jedna z nejlepších, které jsme kdy viděla. Jak se říká: v jednoduchosti je krása... ()

Mezerník

Kříženec velkého blondýna s růžovým panterem. Bohužel jen lehce nadprůměrné, ale jednou se to určitě vidět dá. 60 % ()

Fujin

Sice slabota snad po všech stránkách, jedinej na koho jsem se mohl dívat byl Murray a sympaticky naladěný Molina. Chvílemi je to hodně na palici, ale nemůžu jen tak zazdít, že jsem se mnohokrát zasmál. ()

Untouchabl

S původním dabingem Jiřího Štěpničky brilantní komedie. Nový dabing a překlad bohužel zabili spoustu vtipů a s nimi i celý film. ()

stuj

Film Billa Murrayho :) Stupidní postava zažívá neuvěřitelné dobrodružství, ve kterém je nakonec za neporazitelného hrdinu. Hloupá komedie, ale já Murrayho kraviny rád. ()

antalyan

Tak intenzivně jsem se u žádného filmu nezasmál už dlouho, kolem jednoduché základní premisy je vystavěna dokonale vtipná komedie. ()

Kelinej

Bill Murray ve vrcholné formě a řada vtipných scén. Film funguje, jen pokud ho berete jako parodii. Mimochodem, na podobné téma ve stejném roce natočil David Fincher thriller hra s Michalem Douglasem. ()