• kaylin

Opakovaný vtip už není vtipem, a tak tenhle film opravdu není moc vtipný a spíše jede na to, že to bude trochu emotivní a roztomilé. To je ale bohužel celkem málo, což je opravdu škoda. Eddie Murphy je dobrý herec, ale jednoduše se rozhodl, že v tomhle období bude dělat komedie, které ale nakonec nejsou tak vtipné.(31.10.2016)

• Lucilay

Ten film by byl i dobrý, kdyby už sám o sobě neuváděl lidi v omyl, třeba s krávami, kde ukazují tou jejich "stávkou", že krávy dávají mléko samy od sebe po celý rok. A pak se divíme, že je tu tolik tupců, co nevědí, že ta kráva dává mléko jen, když má tele. Takových desinformací je ve filmu více, a proto nelze dobře hodnotit.(29.12.2017)

• Rominator

Na film jsem se podíval, abych zjistil jak je to s Arnoldem, ale ten ve filmu jako herec nehraje. Arnolda Schwarzeneggera je možné zaslechnout v originální zvukové stopě ve dvou scénách jako BÍLÉHO VLKA (White Wolf) a v jedné zazní i známá hláška "Hasta la vista, baby" ze snímku Terminátor 2: Den zúčtování (1991). U herců by se proto hodila poznámka d.f. (dabingová filmografie), protože v českém nebo slovenském překladu z toho divák nemá nic.(20.7.2014)

• Falcor

Probíral jsem tento film s našim psem Tomem (čistokrevný sibiřský basset - hodně štěstí při hledání v encyklopediích) a ten mi důvěrně zavrčel, že je to pěkná ptákovina. To může znamenat dvojí: Jednak je to totální hovadina, protože Tomík nemá ptáky rád (hlavu mu zdobí sice velké plachty, ale stejně mu každý pták vždy ufrnkne), anebo se bavil o úplně jiném filmu, bylo-li to vůbec o filmu, jelikož je chudák Tomík úplně hluchý. (To má určitě z toho létání - těšte se velikonoční kuřátka a poslové jara - ptačí chřipku na vás)(14.10.2005)

• Tuax

Tohle pokračování byl docela dost velký propad. Hlavně příběh už byl příliš ohraný, medvědí patálie nezábavné a celkově takové vaření z vody. Vytratila se jednoduchost. Tentokrát se snažili dost apelovat už na morálku a vztahy a jaksi se vytratil obsah, na který by se dalo dívat, což je ke škodě filmu. Snad bude další díl zase úplně na jiné vlně a hlavně lepší. Zde u mě vedou asi včelky.(17.7.2011)

• - Medvědi Archie a Ava, které namluvili Steve Zahn a Lisa Kudrow, se ve filmu stanou rodiči. V jedné epizodě Přátel se Steve Zahn ožení s Lisou Kudrow. (HappySmile)

• - Režisér Steve Carr namluvil hlas Mastiffa na setkání psů s Dolittlem. (HappySmile)

• - Dalmatin Freckles, který hrál ve 101 dalmatinech (1996) a také 102 dalmatinech (2000), je jedním ze zvířat, které se účastní stávky. (HappySmile)