Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  **

  Opakovaný vtip už není vtipem, a tak tenhle film opravdu není moc vtipný a spíše jede na to, že to bude trochu emotivní a roztomilé. To je ale bohužel celkem málo, což je opravdu škoda. Eddie Murphy je dobrý herec, ale jednoduše se rozhodl, že v tomhle období bude dělat komedie, které ale nakonec nejsou tak vtipné.(31.10.2016)

 • Marty_cz
  ***

  Pokračování zábavné komedie kde se můžete podívat do světe kde i google translate nestačí. Je to zábavné, vtipné a nejspíš to pobaví všechny především nejmenší diváky. Co na tom, že když se na to podíváte z dálky, tak zjistíte, že je to vesměs blbost, ale i když si to uvědomíte, tak vám to stejně bude jedno a kdykoliv se k tomu vrátíte, protože jenom jeden doktor zvládne mluvit se zvířaty a při tom vás skvěle pobavit. Na dlouhé zimní večery naprosto ideální film a doporučuji. Ovšem pokud od toho budete čekat film, který vás má zaujmout a vyplnit večerní filmovou atmosféru asi šáhněte malinko jinam, jelikož je tohle takový dobrý svěží film, který se nebude hodit do vážnější atmosféry nebo do specifikovanějšího smyslu pro humor(25.8.2014)

 • Dever
  ***

  Soundtrack David Newman: 1. Cluck Cluck - The Product G&B [3:59] ,2. Do U Wanna Roll (Dolittle Theme) - R.L./Snoop Dogg/Lil' Kim [4:33] ,3. Tameeka - Mario [3:42] ,4. Absolutely Not - Deborah Cox [3:35] ,5. We Fit Together - O-Town [3:58] ,6. Two Steps - Jimmy Cozier [4:17] ,7. What It Is (Part II) - Flipmode Squad [4:20] ,8. Rear View Mirror - Alicia Keys [4:05] ,9. If I Was The One - Luther Vandross [4:21] ,10. Makin' Me Feel - Angie Stone [4:07] ,11. Life Is Good - LFO [4:05] ,12. Lookin' For Love - Next [3:35] ,13. If I Knew - Medeiros [4:27],(8.6.2011)

 • terunka003
  ***

  Milé, vtipné, nenásilné × trochu nereálné a fantasmagorické. Kéž by se dalo mluvit se zvířaty, to bysme si asi mnoho vyslechli. Dr. Dolittle je nenásilný, nic vám nevezme, zasmějete se, některé hlášky byly podařené a komentáře zvířatek občas neměly chybu. Je sice opravdu nepravděpodobné, že naučíte "městského" medvěda pobytu v přírodě a divočině a to ještě za pouhý měsíc! Ale byla to komedie, tak to berme s nadsázkou.(20.9.2008)

 • tron
  ***

  „To nie je len zmrzlina, Archie!“ Pribudlo ekologické posolstvo a celé je to strašne detinské; sme v tom druhu rodinného filmu, ktorý neverí, že existujú inteligentné deti, ktoré by si veci domysleli bez našepkávania. Inak ma ale obklopila hneď od začiatku príjemná lesná atmosféra, čo mestskému originálu chýbalo. Ten ale zasa bol vtipnejší; v dvojke je vystupovanie zvierat všetkého druhu (najmä žirafa) a ich dialógy samozrejmosťou, nekoná sa pôvabnosť originálu (ak nerátame Stevea Irwina a finálnu dravú "vzburu prírody"). No ako vravím – slušná rodinná zábavka s jedinou záchodovou scénou (aj to v nej účinkuje medveď).(15.10.2005)

 • - Malou roli si ve filmu zahrál slavný australský milovník zvířat Steve Irwin. (HappySmile)

 • - Medvěd Tank je druhý nejslavnější hrající medvěd. Na prvním místě je medvěd Bart. Oba vlastní a trénuje Doug Seus, který si zahrál Klondike Davea. (HappySmile)

 • - Natáčení probíhalo v San Franciscu a okolí u Alpine Lake, Los Angeles a okolí San Bernardino National Forest a ve městě Wrangell na Aljašce. (Cheeker)