Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ***

  Příběh ještě jednodušší a horší než byl v jedničce. Opět se člověk dost zasměje, ale už jsou vtipny a scény prokazatelně horší. Eddie Murphy hraje výborně, ale to není všechno. Přesto jsem se bavil tak film rychle uběhl. Jedničku mám ale víc v oblibě než tuto dvojku. Proto hodnotím film jen na 51% = ***(18.11.2012)

 • Gilmour93
  **

  Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

 • terunka003
  ***

  Milé, vtipné, nenásilné × trochu nereálné a fantasmagorické. Kéž by se dalo mluvit se zvířaty, to bysme si asi mnoho vyslechli. Dr. Dolittle je nenásilný, nic vám nevezme, zasmějete se, některé hlášky byly podařené a komentáře zvířatek občas neměly chybu. Je sice opravdu nepravděpodobné, že naučíte "městského" medvěda pobytu v přírodě a divočině a to ještě za pouhý měsíc! Ale byla to komedie, tak to berme s nadsázkou.(20.9.2008)

 • Falcor
  *

  Probíral jsem tento film s našim psem Tomem (čistokrevný sibiřský basset - hodně štěstí při hledání v encyklopediích) a ten mi důvěrně zavrčel, že je to pěkná ptákovina. To může znamenat dvojí: Jednak je to totální hovadina, protože Tomík nemá ptáky rád (hlavu mu zdobí sice velké plachty, ale stejně mu každý pták vždy ufrnkne), anebo se bavil o úplně jiném filmu, bylo-li to vůbec o filmu, jelikož je chudák Tomík úplně hluchý. (To má určitě z toho létání - těšte se velikonoční kuřátka a poslové jara - ptačí chřipku na vás)(14.10.2005)

 • lennyd
  **

  Dr. Dolittle (Eddie Murphy) má před sebou obrovský úkol. Zvířátka z jednoho lesa jej požádají, zda by je nemohl zastupovat v boji proti těžařské společnosti, která má v plánu onen les zlikvidovat. Řešení je jediné - nalézt nějaký ohrožený zvířecí druh, který v lese žije, a tím těžbu překazit. V lese sice žije západopacifická medvědice Ava, ale dokud nebude mít rodinu, nebude její přítomnost v lese brána vážně. A jediný další žijící západopacifický medvěd je Archie, toho času živící se vystupováním v jednom z cirkusů. Dr. Dolittle si za svůj cíl dává dát oba medvědy dohromady ... Od dolittlovské jedničky kvalitativní sešup, nicméně proti trojce jde stále ještě o vcelku zábavný film. Zvlášť pokud jej budete sledovat se svými potomky - ti se budou bavit roztomilými zvířátky, a vy se semtam zasmějete Archieho "lidským" problémům s láskou. Nicméně asi deset vteřin po skončení filmu se tento okamžitě vytratí v zapomnění...(11.3.2011)

 • - Malou roli si ve filmu zahrál slavný australský milovník zvířat Steve Irwin. (HappySmile)

 • - Režisér Steve Carr namluvil hlas Mastiffa na setkání psů s Dolittlem. (HappySmile)

 • - Dva malí medvídci na konci filmu se jmenují Little Bart a Honey Bear a oba je také vlastní slavný grizzly trenér Doug Seus. Tyto medvědy měl náhodou s sebou Doug na natáčení a režisérovi se tak zalíbili, že se je rozhodl přidat do závěrečné scény. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace