Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rominator
  **

  Na film jsem se podíval, abych zjistil jak je to s Arnoldem, ale ten ve filmu jako herec nehraje. Arnolda Schwarzeneggera je možné zaslechnout v originální zvukové stopě ve dvou scénách jako BÍLÉHO VLKA (White Wolf) a v jedné zazní i známá hláška "Hasta la vista, baby" ze snímku Terminátor 2: Den zúčtování (1991). U herců by se proto hodila poznámka d.f. (dabingová filmografie), protože v českém nebo slovenském překladu z toho divák nemá nic.(20.7.2014)

 • terunka003
  ***

  Milé, vtipné, nenásilné × trochu nereálné a fantasmagorické. Kéž by se dalo mluvit se zvířaty, to bysme si asi mnoho vyslechli. Dr. Dolittle je nenásilný, nic vám nevezme, zasmějete se, některé hlášky byly podařené a komentáře zvířatek občas neměly chybu. Je sice opravdu nepravděpodobné, že naučíte "městského" medvěda pobytu v přírodě a divočině a to ještě za pouhý měsíc! Ale byla to komedie, tak to berme s nadsázkou.(20.9.2008)

 • Gilmour93
  **

  Jiřík ze Zlatovlásky tmavé barvy pleti opět ordinuje! Tentokrát s ekologickým poselstvím, užvaněnou lesní faunou a jedním cirkusovým méďou, co musí pokrýt medvědici, ačkoliv se sám chová jako slon v porcelánu. Ve finále si zvířátka zastávkují jak italští státní zaměstnanci, děti se zasmějí a dobro přírody zvítězí nad mamonu chtivou buržoazií těžařů dřeva. Třikrát hurá! A Eddie Murphy ? Ten se potopí ještě hlouběji do studnice zvané Zapomnění..(27.2.2012)

 • tron
  ***

  „To nie je len zmrzlina, Archie!“ Pribudlo ekologické posolstvo a celé je to detinské - sme v tom druhu detského filmu, ktorý neverí, že existujú inteligentné deti, ktoré by si niektoré veci domysleli bez pomoci hollywoodskeho filmára (Steve Carr). Inak ma ale obklopila hneď od začiatku príjemne neškodná lesná atmosféra, čo mestskému originálu chýbalo. Ten ale zasa bol vtipnejší; v dvojke je vystupovanie zvierat všetkého druhu (najmä žirafa) a ich dialógy samozrejmosťou, nekoná sa pôvabnosť originálu (ak nerátame Stevea Irwina či finálnu dravú "vzburu prírody"). Ale ako vravím – slušná rodinná zábavka s jedinou záchodovou scénou (aj to v nej účinkuje medveď).(15.10.2005)

 • Guzo
  **

  No, jednička už je taková trochu klasika, dvojka se na ní pokouší navázat a trpí neduhami druhých dílů. Není to úplně ono, ale odpad to taky neni. Murphy se snaží být za každou cenu vtipný, bohužel je mezi vtipností a trapností občas jenom tenká linka.. Ovšem musíme to brát jako rodinnou komedii, na nic jiného si Dolittle nehraje, a myslím, že děti z komedie o zvířátkách mají vždycky radost, navíc, když jim mohou ještě rozumět.(14.8.2008)

 • - Medvědi Archie a Ava, které namluvili Steve Zahn a Lisa Kudrow, se ve filmu stanou rodiči. V jedné epizodě Přátel se Steve Zahn ožení s Lisou Kudrow. (HappySmile)

 • - Dva malí medvídci na konci filmu se jmenují Little Bart a Honey Bear a oba je také vlastní slavný grizzly trenér Doug Seus. Tyto medvědy měl náhodou s sebou Doug na natáčení a režisérovi se tak zalíbili, že se je rozhodl přidat do závěrečné scény. (HappySmile)

 • - V jedné scéně se Joseph Potter pokouší dovolat dr. Dolittleovi a operátor si myslí, že vyslovil "Stuart Little." Jeffrey Jones, který ho hraje, si zahrál strýčka Littla ve filmu Myšák Stuart Little (1999). (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace