Tajemné zlo 2

Bryan Jones

Kostýmy:

Ileane Meltzer
  • Deimos

TV/// Obsazení 2/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +hodně je zde z příběhu vysvětleno -nezáživná hudba, děj se odehrává hodně ve tmě, záporáci, postavy, efekty/// Takže pokračování jsem se dočkal, ale z prvního dílu si neponechává nic. Od začátku do konce je to hodně nudné, doprovázené slabími hereckými výkony a dialogy postav. Rozhodně se z toho dalo vytřískat víc./// Celkem 30%///(23.7.2007)

• misstake

"Budeš někdo jiný?" "Jen v krajním případě." První díl byl docela slušné béčko s několika nezapomenutelnýma scénama. Druhý díl je neoriginální už od začátku, kdy je nám znovu puštěna poslední půlhodina filmu minulého. A na ni navazuje zvláštní, nezáživný "film" o ničem plný neuvěřitelně hloupých nesmyslných dialogů, kde řeč jedné postavy jakoby neměla souvislost s tím, co říká postava druhá. Herecké výkony tomu odpovídají. Plusem je, že občas je to (úmyslně i neúmyslně) docela slušná sranda.(19.10.2006)

• cariada

Po úvodním poměrně dlouhém připomínání dějě prvního snímku ,kdy se dozvídáme jak to bylo dál a že není po něm. Že si na něm pochutnal pejsek. Detektiv Beck tam sice je ale jen chvilku a dozvídáme se ,že vlastně byl mimozemštaň. Což je vlastně logické nebot na konci minulého dílu do něj v stoupil ten jeho parták a tak ho vlastně zachránil. tak že se to celé odehrává okolo jeho dcery a dalšího mimozemštana a společně se snaží zabít toho slizouna. Ten se ,ale má čile k světu a v nočním klubu vesele řádí. Moc povedené už tohle není, byt triky jsou lepší ,ale příběh je o to víc strohý. Celé je to hodně v temnotě ,tak že člověk z toho mnoho nevidí.(24.11.2008)

• beso74

Prvých 15 minút je to paráda, akurát že človek má dojem, že to už kdesi videl. Bodaj by ne, veď jr to posledných 15 minút prvej časti. A potom začne ten pravý horor, ktorý je rukolapným dôkazom neschopnosti režiséra Setha Pinskera a odpoveďou na otázku, prečo si tento chlapík na režisérskej stoličke už nikdy potom ani neškrtol a nenatočil ani len reklamu na tampóny. Ani Vezuv nepochoval dôkladnejšie Pompeje ako sa jemu podarilo plány na dlhšiu sériu a zároveň svoje sny o režisérskej budúcnosti. Jedna hviezdička za tu prvú štvrťhodinku...(30.7.2014)

• SOLOM.

To co se mi líbilo na jedničce, tedy akčnost, divoké jízdy v ulicích, střílečky, to tady vůbec nebylo. Jediná pořádná scénka byla, když se parazit zmocnil bezdomovce, který si šel opatřit rádio a auto. Ostatní přeměny ani moc nebyly vidět a šlo pouze o kopírování jedničky. Velké mínus je i to, že většina scén se nahrávala ve tmě nebo v noci. Speciálních efektů tady bylo celkem dost, ale většinou šlo pouze střely z mimozemské zbraně nebo pohyb samotného parazita. Co se mi však líbilo asi nejvíc, byl hudební doprovod. Tady jsem se dočkal několika metalových melodií a ani hudba na diskotéce nebyla zas tak špatná. Nejlepší z herců pro mě byla herečka Kate Hodge, která alespoň předstírala, že hraje ve filmu. Zbytek herců se mi moc nelíbil a všechny bych ve škole ohodnotil známkou čtyři.(5.5.2010)

• - Přijmení postavy, kterou ztvárnil Raphael Sbarge, se shoduje s příjmením Kyla MacLachlana, který v prvním díle série ztvárnil Lloyda Gallaghera. (hladass)