Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Agent MAcLachlan se specializuje na mimozemské vetřelce. Najde dceru detektiva Becka, který byl mimozemšťanem, a spolu se snaží zabránit šíření parazitových vajec dříve, než bude pozdě... (oficiální text distributora)

Recenze (23)

mat.ilda odpad!

všechny recenze uživatele

Začátek vypadal jako od režiséra jedničky v nejlepší formě, ale náhle jako kdyby došlo k jeho nečekanému úmrtí a vzal to za něj neumětel Pinsker. Hrozné triky, ještě horší dialogy, naprosto směšná love story a herci působili jako vypůjčení z druhořadého porna. Na poslední čtvrthodinu jsem už neměla nervy, a ne proto, že bych se snad bála. ()

monolog 

všechny recenze uživatele

První díl byl akční SF béčko, který sice nebylo nijak hlubším filmem, ale přeci jen dost zábavný a i dobře po formální stránce zpracovaný. Prvních třicet minut je zaplněno konečnou sekvencí právě z prvního dílu, v níž je asi pět minut různě vložených záběrů, který ukazují, jak a kde ten hmyzák nakladl ty vajíčka. Tato část je dobrá a zábavná, ale jakmile je tam novej film, jde atmosféra i příběh někam. Neuvěřitelně hloupý dialogy a příběh vařící doslova z ničeho, to je nejmenším problémem tohoto filmu. Dalším jsou naprosto stupidní postavy a to včetně všech vraždících mimozemšťanů, kteří se chovají spíš jako terče na střelnici. Ani herci nepředvádí nic světobornýho. Představitel novýho mimozemskýho poldy napodobuje jenom MacLachlana z jedničky, jenomže neskutečně unyle podehrává či nedohrává. Postavy se chovají hloupě, veškeré dění je odkázáno na to, jak zloduch chodí a žvástá blbosti, případně přelízá z jednoho tanečníka do druhýho při snad dvacetiminutové scéně z diskotéky. Prostě a jednoduše, za něco v tomto filmu stojí pouze část přejatá z prvního dílu. ()

Reklama

cariada 

všechny recenze uživatele

Po úvodním poměrně dlouhém připomínání dějě prvního snímku ,kdy se dozvídáme jak to bylo dál a že není po něm. Že si na něm pochutnal pejsek. Detektiv Beck tam sice je ale jen chvilku a dozvídáme se ,že vlastně byl mimozemštaň. Což je vlastně logické nebot na konci minulého dílu do něj v stoupil ten jeho parták a tak ho vlastně zachránil. tak že se to celé odehrává okolo jeho dcery a dalšího mimozemštana a společně se snaží zabít toho slizouna. Ten se ,ale má čile k světu a v nočním klubu vesele řádí. Moc povedené už tohle není, byt triky jsou lepší ,ale příběh je o to víc strohý. Celé je to hodně v temnotě ,tak že člověk z toho mnoho nevidí. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

TV/// Obsazení 2/10 Děj 3/10 Hudba 3/10 Efekty 4/10/// +hodně je zde z příběhu vysvětleno -nezáživná hudba, děj se odehrává hodně ve tmě, záporáci, postavy, efekty/// Takže pokračování jsem se dočkal, ale z prvního dílu si neponechává nic. Od začátku do konce je to hodně nudné, doprovázené slabími hereckými výkony a dialogy postav. Rozhodně se z toho dalo vytřískat víc./// Celkem 30%/// ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to slabý akčný sci-fi horor, ktorý je pokračovaním celkom slušnej jednotky. Má iba priemerný príbeh odohrávajúci sa niekoľko rokov po udalostiach prvého dielu, vražedný mimozemšťan počas akcie síce bol zdanlivo usmrtený, ale podarilo sa mu z toho dostať a naklásť vajcia, ktoré teraz po rokoch začínajú ožívať. A tak prichádza mimozemšťan v ľudskom tele, aby vyhľadal dcéru policajta, ktorý proti vražednému mimozemšťanovi bojoval a spolu túto novú hroziacu katastrofu zastavili. Spracovanie ale nestojí prakticky vôbec za nič, spočiatku sa len opakujú posledné udalosti predchádzajúceho dielu a začína nový príbeh, ktorý by na to priemerné sci-fi béčko kľudne stačil, ale určite nie v takomto prevedení. Uznávam, že to nie je zase až tak hlúpe a trápne, ako som očakával, lenže problém je, že sa tu prakticky nič nedeje, v celom filme sa nájdu možno dve, tri trochu zaujímavejšie situácie, ale inak tempo je aj napriek krátkej dĺžke príliš pomalé, takmer celý čas to nudí a vôbec tu nie je o čo stáť. A tiež ma štvala tá neustála tma, takmer celý film sa odohráva v tme, čo teda takmer žiadnemu filmu nepridá. Takže v skratke by sa dalo povedať, že tu takmer celý čas vedú nudné postavy nudné dialógy v nudnom prostredí a dokonca počas tmy. Akcie je tu veľmi málo a vôbec ma nezaujala. Nejaký ten súboj, pár výstrelov a to je prakticky všetko, dokonca aj finále, kedy som už čakal niečo väčšie je len také nevýrazné. Herecké obsadenie za moc nestojí, hlavné duo nie je zase úplne zlé, ale ich postavy ma moc nebavili a záporáci sú na tom ešte horšie. Réžia a technická stránka nestoja vôbec za nič, tu nie je vôbec o čo stáť. Toto je jedno z najzbytočnejších pokračovaní, aké som vôbec videl, jednotka tiež nebola žiadny zázrak, ale slušné akčné sci-fi béčko, ktoré malo dostatočnú kvalitu po všetkých stránkach, no to sa o tomto diely povedať nedá ani omylom, jedna dlhá nekončiaca nuda. 32% ()

Galerie (2)

Zajímavosti (1)

  • Přijmení postavy, kterou ztvárnil Raphael Sbarge, se shoduje s příjmením Kyla MacLachlana, který v prvním díle série ztvárnil Lloyda Gallaghera. (hladass)

Reklama

Reklama