SallyZen

Komedie,která se mi líbila více než podobné komerční filmy(sex drive, road trip...). Co mě zaujalo? Asi celkově dobrá komedie, vtípky docela ušly, skvělý herecký výkon Jacoba Pittse a parádní Vinnie Jones. Co se mi nelíbilo? Nudný výkon v podání Scotta Mechlowicze, Travis Wester a především pěkné ponížení Slovenska a řekl bych i České republiky i když údajně to bylo Slovensko. Závěr byl očekávatelný a průměrný. 60% je na místě!(a ta "kočka" kvůli které se pustil do křížku s Evropou nebyla nijak oslnivá). ()

Jonash87

Typická americká teenagerovská road movie komedie se vším všudy, nic víc, nic míň. První polovina slabší, v té druhé potěšily nejvíce scény ze Slovenska, které bylo vykresleno jako ta nejsociálnější část Evropy, hajlující chlapeček a "nástup nového papeže". Příběh klasicky nelogický a přehnaný, ale to u tohoto typů filmů moc nevadí. 50 % ()

Martin741

Slusna, aj ked iba priemerna komedia s obstojnym scenarom a sympatickymi hercami. O jednoduchu zabavu sa tato komedia dokaze postarat urcite, takze niet co riesit. 69 % ()

rakovnik

Ačkoliv jsem o filmu slyšel slušné hodnocení, vypil jsem u něj lahvinku skvělého Rulandského šedého ročníku 2012 z Dolních Dunajovic, tak jsem asi čekal až moc. A moje očekávání se nenaplnilo. Víceméně nejvíce jsem si užíval toho, že mladí američané v podstatě cestou vlakem Českých drah po Evropě neopustili Prahu a sledoval a snažil se rozpoznávat jednotlivé lokace či české herce a komparzisty. Náladu mi trochu zvedly scény z "Bratislavy" a erotický salon v "Amsterodamu", nicméně jsem se spíše nudil. Asi jsem už na takový typ filmů příliš starý, prostě u mě nefungoval humor o prsou, líbání, (ne)trávě, alkoholu atp. ()

delaware

Škoda toho přehnaně zaostalého Slovenska, ještě k tomu s ruskou vlajkou na mapě. Ubralo to u mě EuroTripu jednu hvězdičku. Jinak docela povedená komedie, ovšem další z těch, u kterých je třeba trochu přivřít oko a brát některé scény s nadhledem. Eurotripácký humor vám prostě buď sedne, nebo ne. Mě rozhodně dobře pobavil, až na již zmíněné východní sousedy. A ústřední píseň zní v uších ještě dlouho... Scotty doesn't know... ()

MrPierc

Bonžoooorno, Miskusi!!! Nie wider in Berlin!!! Vandersexxx!!! Parta amerických náctiletých cestuje Evropou a naráží na typické příslušníky evropských států. Všimněte si Lucy Lawless jako sexuální otrokyně :-). Je to výborná bláznivá komedie. ()

starbrejkr

Jeden z opravdu mála teenagerských filmů, který jsem dokoukal do konce. Sice se nevyhne pár trapným scénám pro tyhle filmy typickým, ale jinak je to celkem vtipná záležitost a další nejapný útok vůči nebohým braťom:-)) ()

nithiel

Sice strašná hovadina, ale docela jsem se bavil a dost mě potěšilo, že ať už hrdinové projížděli jakýkoli kout evropy, vždycky jeli českým vlakem ;-), produkce asi šetřila...i když, nechápu, stejně na ty místa museli nějak dojet, předpokládám, že Eiffelovku ani vatikán jim na barrandově nepostavili. ()

bukowski83

Místy trapná, místy vtipná, místy urážející a mně celkem nicneříkající roadmovie! Jen jsem rád, že se tvůrci rozhodli takto brutálně sjet Bratislavu a ne nás! Všem Slovákům se omlouvám, ale u těchto scén jsem se řechtal jak kůň! ()

C0r0ner

Stejně jako u Klubu sráčů a New Kids nemůžu dát plný počet hvězdiček, protože to prostě byla nehorázná píčovina. Nicméně tak vtipná, že jsem se většinu času smál nahlas a ty fóry na stereotypy o Evropě si užíval každým okamžikem, protože něco takového se jen tak nevidí. Slovensko samozřejmě nejlepší. 90% ()

lakikaki

Eurotrip má slabý scenár, Eurotrip je plný fekálneho humoru, Eurotrip je počas posledných piatich minút vyslovene debilný, ale Eurotrip je celkovo veľmi vtipný. Bavil som sa až tak, že som vážne uvažoval nad piatimi hviezdičkami (vtipných teenagerských komédií je fakt ako šafránu), ale za ten priblblý happy endový koniec dávam za štyri. Nižšie fakt ísť nemôžem, to už by som mal výčitky svedomia kvôli talianskemu pánovi vo vlaku, ktorého radím medzi najvtipnejšie momenty vo filme vôbec. P.S.: Ak si niektorí Slováci nevedia urobiť srandu sami zo seba, tak si status zaostalosti naozaj zaslúžia :) ()

Fallen_One

Zábavné! :-) jedna z mála zábavných teenagerských komedií, které se ale nedají brát vážně, protože závěrečná scéna s papežem je kapku scifi ;-) ()

Gaaron

Pokud se něco během let a opakovaných sledování vyhoupne jednomu na pozici nejoblíbenější komedie, tak není v hodnocení co řešit, i když to filmově až za tolik nestojí. ()

Matrinx odpad!

Průměrná teenagerská komedie s námětem, který já považuji za lákavý - road trip, cestování, objektivní prozkoumávání a objevování. Tolik dobrodružství, akce z toho sálá a oni z toho udělali takový nesmyslný urážející nesmysl. Kromě tradičně oplzlého trapného humoru, co je typický pro tento typ "komedií" mi vadilo: Slovensko a vůbec celé Československo v 21.století nevypadá jako pozůstatek komunistické éry. Nebydlíme tu v polorozpadlých sídlištích a nelezeme za pouhý niklák Američanům do prdele. Asi hlavně za tohle ode mě dostává odpad. Možná s tím doma uspěli na plné čáře - ale když jsem viděl tenhle film, jsem sakra rád, že jsem Čech, mám rád svojí gramotnost... ()