July

O takové karikatuře Evropy mohl David Černý jedině snít! Ale co se tolik nepodařilo jemu, dokázali jiní Češi už před ním. Eurotrip se nesmí brát vážně. Někteří Amíci si sice myslí, že takhle nějak Evropa vypadá, ale tvůrci Eurotripu ne - ti spíš karikují přímo pohled těchto lidí na Evropu. Chudák Bratislava to těžce odnesla... Ale Miroslav Táborský s niklákem byl prostě boží!!! Nepřetržitě jsem se u filmu bavila, nejvíc mě rozesmáli asi David Hasselhoff a "nový papež" ;-). Prostě výborná nenáročná komedie na oddechový večer. P.S.: Matt Damon se klidně mohl prosadit i v hudebním průmyslu... ()

_DAVE_

Další teen komedie, tentokráte i masivně sarkastická. Po shlédnutí pasáže z Bratislavy jsem pochopil proč Borat tak moc zvedl ze židle Americké patrioty. ()

noriaki

Jedna z těch podařenějších teen komedii, navíc se skvělým soundtrackem. Tepání do národních stereotypů a místních zvláštností je sice občas za hranou, ale film naštěstí funguje oběma směry, takže se Evropané zasmějí naivitě Američanů a Američani bizarnosti Evropy. A do Michelle Trachtenberg jsem se platonicky zamiloval. ()

Duoscop

Už jen kvůli scénám z Bratislavy všem doporučuji, nejlepší z celého filmu. Aneb co všechno na Slovensku pořídíte za 1 a pul dolaru. ()

lennyd

Scotty právě dokončil střední školu, a těší se, jak si se svojí přítelkyní Fionou užije prázdniny. Jenže Fiona má právě tento nyní sdělí, že má již delší dobu jiného přítele, a že je Scotty jaksi nadbytečný. Scotty se pořádně opije, a v opileckém opojení vynadá své německé internetové kamarádce Mieke, o které si myslí, že je to kluk - Mike. Když vystřízliví a zjistí svůj omyl - rozhodne se vyrazit do Berlína, aby se Mieke omluvil. Společně s kamarádem Cooperem a dvojčaty Jamiem a Jenny začíná cesta, na kterou nikdo z nich nezapomene... Jsou teenagerské komedie, u kterých se trapností nestíháte červenat, a vtipu by v nich jeden pohledal. To naštěstí není případu Eurotripu - kromě pár scén, které jsou na hraně (italský uchylák ve vlaku, holandský Vandersexx) je zbytek filmu hodně vtipný - využívající národnostních rozdílů v Evropě (Anglie, Francie, Holandsko, Slovensko, Německo, Itálie) - to vše viděno očima amerického teenagera. O Slovenské epizodě tu toho bylo zmíněno více než dost, takže bych snad ještě vypíchl dvě scénky, které mne naprosto dostaly - "malý" gestapáček a Matt Damon v roli šíleného punkera. Hvězda navíc za Lustra - Scotty doesn't know ()

Pavlínka9

Film, který je 10 let starý a přitom si ho moc dobře pamatuji ze své střední školy :D :D Film plný hlášek, ať už z vlaku, tak celkově z celých 87minut :D Úsměvné, zábavné, nenásilné a hlavně vážně pobaví :) Narážky na plno kultur a skvělá ukázka toho, co se může stát, když se "američané" dostanou do Evropy :D ()

ivan bohatyr odpad!

USA rocks, ze všech evropanů udělali prvotřídní hlupáky, ze Slováku především, během filmu jsem se párkrát ironicky pousmál, toť vše. Ve vlaku mu gay olizuje ucho, v sex-klubu mu vrazí dildo do zadku, v restauraci se zhulí z marihuanových buchtiček, malý kluk se špínou pod nosem hajluje... tohle někomu opravdu připadá směšné? No mě rozhodně ne, očekávám humor na úrovni, tohle mi přijde že je tak pro lidi s IQ 50. ()

Master19

Scénáristicky naprosto ubohé (nechápu, jak lze dopředu poznat, jak dlouhý bude tunel, ke kterému se blíží vlak ve kterém jedu), na autentičnost si nikdo nehrál (dost velká parodie je už to, že francouzský vlak táhne škodovácka lokomotiva typu 751) a to jsem zatím jen u železnice... Je jasné, že o to v tomhle filmu stejně nejde, prostě parta amíků vyrazila za exotikou a jejich kultura je "vtipně" konfrontována s méně civilizovaným okolím. Co mě ale nejvíc naštvalo je fakt, že Michelle Trachtenberg i přes lákadlo na plakátu nic neukázala... :-) ()

PanFilmov

Brutal komédia, niektoré scény vážne nemali chybu proste konec brutal som sa narehotal ale dostalo ma ako urobili zo Slovenska najväčšiu dieru na svete. Bratislavu vykreslili ako odpadkový kôš sveta, priveľmi si o sebe tí amíci namýšľajú :((( no škoda ale čo sa humoru týka v tomto filme nemal chybu!! ()

swe

Parádní jízda po evropských metropolích se všemi jejich krásami a zvláštnostmi :) Třešničkami na dortu jsou rocker Damon a chuloš Jones!! Musím citovat jednoho z uživatelů (jehož nick si nepamatuju:), že spíš než výsměch je z Eurotripu cítit závist k evropské nespoutanosti a svobodě! ()

shantim

Pár dobrých vtípků ještě dobrý film nedělá. Redukce charakteristik jednotlivých národů je opravdu spíš na poblití než k usmání. To, že si to o těchto národech většina Američanů stejně myslí, není ospravedlňujícím argumentem. A Rudolfinum v Paříži mě navíc opravňuje k tomu, abych toto "dílko" považovat za levný brak. ()

JohnSmith

Výborná komedie,sice něco jako Road trip za hranice Ameriky,ale možná o to lepší. Praha tentokrát zaskočila za půlku Evropy a k tomu výborný camea Matta Damonanebo Vinnieho Jonese. Bonjorno ()

Aven

Strašná krávovina s několika podařenými vtípky, několika hot chicks a epic Bratislavou. Ideální film na domácí pitku. ()