Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

mat.ilda

Přiznávám, že tento snímek má ambice útočit pouze na naše nižší city. Na hlavní hrdiny v ženském vydání není pěkný pohled, zápletka notoricky ohraná a vtípky šité na míru hlavně pubertálně postiženým jedincům. Přesto mě tvůrci několikrát přiměli k smíchu a dokázali tak zpříjemnit konec mého pochmurného dne. A to není málo. ()

Stanislaus

Wayans rozhodně není Wilder a Někdo to rád blond už vůbec není Někdo to rád horké. Wayansův humor pendluje mezi tím průměrně fyzickým a tím nevkusným až čistě fekálním, což filmu neuvěřitelně podráží nohy na poli komediálního žánru. Je pravda, že už samotný námět - vydávat dva urostlé afroamerické policisty za dvě pohublé bělošské zbohatlice - je totální bizárek, nicméně místy to kupodivu i trochu fungovalo. Nejsvětlejším (míněno bez rasistického podtextu) bodem byl Terry Crews a jeho naprosto šílená postava; dále pak slušná dance-battle v klubu. ()

Flego odpad!

Tak len premýšľam s akou stupiditou prídu nabudúce jeden Wayans, druhý Wayans alebo tretí Wayans... Dúfam, že ja pri tom nebudem ! ()

eraserhead666

Tyhle tři bráchy prostě můžu a tohle je jeden z jejich nejlepších počinů. Když dva černoši hrají dvě bělošky, může to dopadnout jakkoliv. V podání Shawna a Marlona to dopadlo nadmíru dobře. Bavil jsem se takřka celej film. Wayansův smysl pro humor mi prostě sedí, i když uznávám, že asi nesedí každému. ()

SOLOM.

Wayansovic famílie se zase řádně zhulila a natočila další šílenost, ve které dokáží uplatnit své komediální vlohy. Jsou to sice svým způsobem totální magoři, ale až na pár výjimek dokáží skoro vždycky slušně pobavit. Těch jejich umělých ksichtů by si sice všimnul i retard, ale tak ono se o logické zápletce v jejich podání nedá mluvit skoro nikdy. Každopádně jejich taneční kreace na diskotéce jsou nezapomenutelné – to se musí nechat. Míra humoru tu má sice značné výkyvy, ale nějak výrazněji jsem se nenudil. Je však jasné, že smysl a úroveň jejich humoru nesedne každému. Tihle šílenci však mají u nás vždycky „dveře otevřené“… ()

ARI50

Je strašně moc komedii a strašně moc nápadu na ně, ale když jde o tyhle dva blázny musím se smát ještě teď a nakonec vám ukážu co se má dělat z robertkem. ()

Bauer

Další komedie o tom, jak se někdo převlíká za ženskou kvůli práci. Ale tahle je jiná. Je velice vtipná a když říkám, že vtipná, tak tím myslím, že se našli více než tři scény u kterých jsem se smál vyloženě nahlas. Aby taky ne, když za vším stojí bratrský klan Wayansových. Za kameru se postavil Keenen Ivory Wayans a před kameru se postavili dva sympaťáci Marlon Wayans a Shawn Wayans. Jejich výkony jsou docela dobré ale je na nich vidět, že si natačení této komedie vyloženě užívali a to filmu prospívá. Ale nechápu jak se mohli změnit v takové dvě blonďaté příšerky. Oba byli velmi vtipní ale jestli byl někdo z koho jsem umíral smíchy, tak to byl jednoznačně Terry Crews, protože to co ve filmu předváděl bylo hodně zabavné. Komedie, která tady už byla několikrát a možná je to okoukané ale ja se výborně bavil a to byl hlavní účel! ()

matestlust

Wayansův humor mám moc rád a tohle je další z jeho velmi střelených a moc povedených komedií.Celá Wayansovic rodinka je k popukání. ()

becki_tu

Wayansové zase řádí. A ani tentokrát nešetří svým typickým humorem, ať už to jsou brutální výtlemy nebo na druhou stranu trapné WTF scény. Wayansové se na natáčení jistě dobře bavili, divák však už znatelně méně. 50% je tak adekvátní hodnocení. ()

Handle

Miluju scénu v autě u písně A thousand miles... :) Mně to nepřišlo špatný, samozřejmě žádná převratná komedie na více použití, ale jako oddychovka pro nudný večer, proč ne... ()

Tommassi3

"Podívej se na ty chudé děti v Africe !! To je hrozné.. Totiž chci říct.. Proč nemůžu být tak hubená ??" - "Ale Megan !! Vždyť ani nemůžou mít piercing v pupíku kvůli těm nafouklým bříškům !!" ;) Někdo to rád blond a někdo zase pro změnu trapně.. Třeba Wayans family, která přichází s další ze svých vyměšovacích rádoby parodií, když si tentokrát berou na paškál převlekové komedie.. Tam, kde si Eddie Murphy vystačil sám v dvoj(až deseti)roli, tam si nesmírně pilní králíci Wayansovi vypomůžou svou nejbližší rodinou, nicméně výsledek se zdá stále stejně ubohý.. Zato bourák Terry Crews s dokonalou schopností si sám ze sebe střílet je famózní, stejně jako nádherná Jennifer Carpenter, která si roli vyloženě užívala, jako šílená bulimička Lisa filmu naprosto vládne, především ta pasáž v kabince obchodu je skvělá.. ()

svik

Komediálně pojatý blbý film, zní to zajímavě, ale výsledek se minul účinkem. Oba hlavní aktéři byli zajímavý než se pustili do nesmyslné akce výměny za ženy. Úplně debilně namaskováni se vydali do světa ženské krásy. Jako náhodou je nikdo nepoznal, no tak to už je moc. Výsledek : někdo se sem tam zasměje, ale jinak je to spíše k pláči. ()