Externí recenze k filmu (3)

  • Filmweb.cz (Matej Šišolák) **

    "Milenci a vrazi jsou snímkem, který zůstal své předloze i filmovým divákům mnohé dlužen. Film Viktora Polesného sice nespadl na úplné dno páralovských adaptací (tam se spokojeně rozvalují dva díly Playgirls Víta Olmera), ale bohužel ani nedostál svému působivému začátku tedy neoslnil. A nic na tom…" (více)

  • Kinema.sk (Martina Juřínková) **

    "Milenci & vrazi nespadli na úplné dno adaptací Vladimíra Párala, jak se to povedlo Vítu Olmerovi, ale také se ani trošku nepřiblížili jejich slibnému začátku. A nic na tom nemění ani fakt, že filmy by měl vypovídat o běžném životě. Vraždí, protože milují. Milují, až by vraždili." (více)

  • Tiscali.cz (Jan Jaroš)

    "Zvážnělost i občasná rádoby hravá nadsázka stejně jako erotická vyzývavost se natolik míjí účinkem, až místy prosakuje nezamýšlená grotesknost, ba sebeparodičnost, kterou neodstraní ani vcelku citlivé zapracování dobových skladeb. Stěží pak překvapí, že se nedočkáme ani jediného otisku zvolených…"

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace