3logix

Fajn atmosfera a fajn herecke vykony...ale az neuveritelne absurdny obsah... Sudny proces uprostred druhej svetovej vojny v nacistickom zajateckom tabore? ...udatni a nikym nikdy neponizeni spravodlivi americki vojaci sledujuci vyssie ciele a humanitna zapletka s afroamericanmi... Takto z toho proste vychadza divny propagandisticky bullshit. ()

Vytocenej

Obsazení a herecký výkon super. Ale aby v Náckovskym zajetí bylo možný Americkyho soudu pomalu s velkou porotou to je hrozná sracka . Tři hvězdy dávám kvůli režisérovi, hercům a kameramanovi jinak příběh že bych blil. 😉 ()

Ajbell

Film z prostredia zajateckého tábora a tamojších vzťahov. Nejedná sa teda o nejaký frontový vojnový film nabitý akciou. Naopak. Dráma s prekvapivým rozuzlením, ale so zdĺhavou zápletkou. Film je hodný pozretia, ale hodnotenie mimo červenej zóny si pre svoju povrchnosť zaslúži. ()

SNCIS

"Pokud chcete někoho zabít, tak mě, protože to já to nařídil a přijímám plnou odpovědnost!" - 50%. ()

Verbudrak odpad!

Miluji válečné filmy, a to dokonce i ty americké (nejhorší sorta ze všech, které znám, a to jsem jich viděl fakt hodně). Ale tenhle mi přišel děsně pitomej už při prvním zhlédnutí. Ale zas jsem u něj vydržel až do konce, což se ne vždy o odpadech dá prohlásit. Možná by si jednu hvězdu zasloužil, ale... ne, nejde to, sorry. ()

Pucmeloud

Tak naivní a hloupý válečný film jsem už dlouho neviděl...hlavně ta scéna s tím "kabaretem" v německém zajateckém táboře... ()