V New Yorku se náhodně na Štědrý den setkává 5 lidí. Jsou propojeni sérií nevysvětlitelných příhod a s malou vzájemnou pomocí si uvědomují nový smysl svých životů. (oficiální text distributora)

Figuto

Podle mého lepší než zoufale nudná Láska nebeská. Málem jsem pustil slzu. Vánoční slaďárna se špetkou mystična. ()

maart

Jedná velká nuda preplnená klišé. DVD putovalo rovno do triedeného odpadu. 1* preto lebo odpad to nie je. A tie dialógy. Skúste si pozriet nebudete sa stačiť diviť. ()

Avventurato

Excelentní snímek plný emocí. Hodně lidí jej nechápe a možná je to i dobře, aby zůstal v podvědomí jako kultovka. Film není pro každého. Na tohle musíte být prostě vyzrálejší. ()

boticelli

Hodnoceni tohoto filmu je dukaz toho, jak malo divaku rozpozna drahokam od bizuterie...Vetsina tu basni o vykalkulovane komercni romanticke komedii Laska nebeska a tento film povazuje za nudny, nepovedeny atd... Ovsem kdo ma aspon trochu citu, ten si v tomto prekrasnem vanocnim filmu vychutna kazdou scenu, kazdou postavu a odmenou mu bude prijemny pocit, ze stesti si driv nebo pozdeji najde kazdeho! ()

mirecl

Jeden týpek tu hodnotí film Noel (Dárek z lásky) ako napodobeninu filmu Love Actually. Omyl! Treba povedať, že Noel, aj keď aj tu sú niektoré udalosti trochu pritiahnuté za vlasy, vyznieva oveľa prirodzenejšie, viac vykresľuje povahu postáv, má grády i napätie, ale čo je dôležité, aj značnú duchovnú hĺbku, ktorá spočíva hlavne v zaujímavých synchronicitách. Je to ľudsky hodnotný film a vzbudzuje nádej, že je niečo medzi Nebom a Zemou, čo nám pomáha. Naviac, nechýba tu príjemná vianočná atmosféra. Američania romantické filmy a komédie proste vedia robiť. Susan Sarandon a Robin Williams sú charizmatickí, Penélope Cruz a Paul Walker zato očarujúci a chutní. Skvelý filmík. Pozriem si ho každé Vianoce. ()

Kat_u_lik

Nevím proč, ale tenhle film mě nadchnul mnohem více než s komerčním, velmi srovnávaným filmem- Láska nebeská. Přijde mi to mnohem více reálné, a občasné klišé scény mi nevadí :) ()

phoenix9

Nebolo to až tak zlé ale je pravda že na lásku nebeskú to nemá a chýbajú tu také wow efekty aké boli v anglickom filme . Napriek tomu 60 % ()