Komedie / Sportovní
USA,
(1992–1993), 8 h 46 min
(Minutáž: 23–24 min)
Epizody(22)
-
The Presentation (S01E01)
-
Hangin' with Michelle (S01E02)
-
On the Rebound (S01E03)
-
Please Pass the Jock (S01E04)
-
Cheers (S01E05)
-
Warriors: Part 1 (S01E06)
-
Warriors: Part 2 (S01E07)
-
Torn Between Two Teachers (S01E08)
-
My Dinner with Mark (S01E09)
-
Miracle in Oaktown (S01E10)
-
Unforgettable (S01E11)
-
In Vanessa We Trust (S01E12)
-
Forbidden Fruit (S01E13)
-
How to Succeed in Business Without Really Trying (S01E14)
-
Valentine's Day Massacre (S01E15)
-
Boyz in the Woodz (S01E16)
-
Boys Don't Leave (S01E17)
-
The Unteachables (S01E18)
-
Piano Lesson (S01E19)
-
PMS: Post Moving in Syndrome (S01E20)
-
A Moving Experience (S01E21)
-
Livin' a Large Lie (S01E22)
Hrají
Richard Roundtree
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Vanessa Lee Chester
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Táborový ostrov (2018) (seriál)
Západní křídlo (1999) (seriál)
Peter Parros
USA
Nejlepší seriály:
Castle na zabití (2009) (seriál)
Krok za krokem (1991) (seriál)
Star Trek: Nová generace (1987) (seriál)
Alexis Fields
USA
Nejlepší seriály:
Fotbalový talent (2018) (seriál)
Kenan & Kel (1996) (seriál)
The Bernie Mac Show (2001) (seriál)
Steven Williams
USA
Nejlepší seriály:
Temný případ (2014) (seriál)
Yellowstone (2018) (seriál)
Lovci duchů (2005) (seriál) - herec, a.z.
Felton Perry
USA
Nejlepší seriály:
The Name of the Game (1968) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Dobrodružství Brisco Countyho Jr. (1993) (seriál)
Roxie Roker
USA
Nejlepší seriály:
Kořeny (1977) (seriál)
Mike Hammer (1984) (seriál)
Fantasy Island (1977) (seriál)
Peggy Blow
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Dexter (2006) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Vražedná práva (2014) (seriál)
Alexander Folk
USA
Nejlepší seriály:
Method & Red (2004) (seriál)
Columbo (1971) (seriál)
Policajti z L. A. (2009) (seriál)
Rick Fitts
Nejlepší seriály:
Odbor městské zeleně (2009) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Ellen (1994) (seriál)
Roxanne Beckford
Jamajka
Nejlepší seriály:
Tým SEAL (2017) (seriál)
Make It or Break It (2009) (seriál)
Gargoyles (1994) (seriál)
Jack Riley
USA
Nejlepší seriály:
Přátelé (1994) (seriál)
M*A*S*H (1972) (seriál)
Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)
Stack Pierce
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
The Fall Guy (1981) (seriál)
Marcus Welby, M.D. (1969) (seriál)
Ping Wu
USA
Nejlepší seriály:
Mezi námi medvědy (2015) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Sy Richardson
USA
Nejlepší seriály:
Policejní odznak (2002) (seriál)
Hráči (1997) (seriál)
Odložené případy (2003) (seriál)
John Wesley
USA
Nejlepší seriály:
Mírová bojiště (1991) (seriál)
Frasier (1993) (seriál)
The Man from U.N.C.L.E. (1964) (seriál)
Lisa Marie Russell
Nejlepší seriály:
Columbo (1971) (seriál)
Třeba mě sežer (1997) (seriál)
Fresh Prince (1990) (seriál)
Dominic Hoffman
Nejlepší seriály:
Nevyšetřeno (2018) (seriál)
V (1984) (seriál)
Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně (2010) (seriál)