Ukrutná bizarnost! Žádný děj, jenom sled satirických a ironických what the hell scének, někdy trapných, nudných a nechutných, jindy zase zábavných a vtipných, často však s velmi vratkým a globálně problémovým tématem. Steven Seagal coby Cockpuncher ve své nejvýstřednější roli, kterou si viditelně užívá. Američani jsou magoři. Vůbec bych se nedivil, kdyby se song Take me from Behind vyšplhal ve Státech na nejvyšší příčky hitparád. 75 hodně ulítlých minut.(4.6.2008)

Inspirace humorem Trey Parkera a Matta Stona je zde víc než zřejmá. Satira, útočící převážně na všechno americké, s nějakým tím ponaučením na konci. Jenže v South Parku ty pointy a ponaučení jednotivých dílů skutečně dávají ve výsledku smysl, tady to bohužel nefunguje. I tak se ale jedná o smršť šíleností, které celkem odpovídají krevní skupině mého humoru.(24.11.2011)

A co Váš první velký hit, "Ber mě zezadu"? To není vůbec song o sexu. Je o lásce, která se k tobě přikrádá. Víš, zezadu. Ty krávo tak tohle mě nekompromisně dostalo do kolen, ten výsměch Ameriky je prostě geniální. Jako kdo se šťourat chtěl, chyby si našel. Já se chtěl jen bavit a bavil jsem se královsky.(28.2.2012)

Televize Onion přináší jen ty - nejpoctivější, nejobjektivnější a nejserióznější zprávy v celých Spojených Státech. Moderátor Norm Archer (Len Cariou) pracuje jako hlavní zprávař již téměř třicet let, a změny, které v televizi v posledních měsících probíhají, se mu vůbec nelíbí. Poté, co televizi koupila nadnárodní společnost Global Tetrahedron Pictures je product placement a reklama na denním pořádku, a zprávy ustupují do pozadí. A to si Norm nenechá líbit ... Ačkoliv je příběh tohoto filmu velmi slaboučký, resp. zabírá v celém ději filmu asi patnáct minut, nelze film moc kritizovat. Zbytek je totiž seskládám z reportáží TV Onion, které jsou povětšinou hodně zábavné (kdybych měl některé vypíchnout tak třeba vysvětlování pop star jak je to se sexualitou v jejích písních, informace o přístupu vlády k obezitě, příručka teroristy, nákup supermoderního počítače Bates (který distribuuje Gil Bates :) ) a další). Některé reportáže byly o chlup slabší, ale tak už to bohužel bývá - naštěstí ty zábavnější převažují, a tak se dal překousnout i nácionálně-přitroublý závěr filmu... Tentokrát se mi líbil i Steven Seagal, jako Cockpuncher :)(29.12.2012)

Jako první musím říct, že snímek The Onion Movie obsahuje pár geniálních scén a svým způsobem ukazuje, že předsudky a stereotypy jsou jedny z nejhorších vlastností lidí. Armed Gunman nebo vězni do každé domácnosti vás položí na zem do křečí smíchu, boužel ale film nedokázal udržet kvalitu po celou délku a většinu času byl průměrný, někdy trapný a často nudný. Ovšem za těch pár scének to stálo a níž než 3 hvězdičky prostě dát nemůžu. Norman Archer, fuck you and good night... // Po druhém shlédnutí si říkám: co se mi prve nelíbilo? Tohle nemá chybu a věci, které se mi dřív zdály nudné dávají smysl. Zvedám hodnocení z 3* na 5*(28.6.2008)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)