Aj keby sa celý film skladal z absolútnych trápností, tak už len za časť s rozhovorom s Mellisou Cherry prekladaným ukážkami jej videoklipov by som dal Onion movie 5 hviezd. Som si želal, aby sa tá časť nikdy neskončila a aby sa moderátor pýtal "And what about the song...." donekonečna - geniálne a prekliato vtipné. Ale Onion movie našťastie obsahuje aj kopu ďalších skvelých scén, ktoré zaručia výbornú zábavu. Slabšie scény zaniknú v svetle tých geniálnych. Humor je absurdný, politicky absolútne nekorektný, drsný, ale hlavne fungujúci. Prečo to nešlo do kín namiesto ostatných trápnych paródií s Movie v názve, je mi záhadou...(28.10.2008)

• Greenpeacak

Po zhliadnutí chápem tomu rozporuplnému a na prvý pohľad šialenému slovenskému prekladu (hoci postava, po ktorej to pomenovali, mlátila skôr gule než vtáka). Ako film, ktorý nám mal pripomenúť všetky dookola omielané americké stereotypy, to bol krásny počin, po ktorom som jednoznačne získal všeobecný prehľad vnímania západu.(10.1.2014)

Smál jsem se, bavil jsem se, slzel jsem smíchy a je mi úplně jedno, zda mne rozesmál humor geniálně vychytralý či zda se jednalo o pouhou kanalizační záležitost. Rád se za srandu odměním hvězdami, ale tu pátou nemohu s klidným svědomím udělit, neboť na některé fórky patrně dokáže správně reagovat pouze skutečný příslušník hamburgery zdegenerovaného národa.(30.12.2011)

Znovu jsem dnes mrkl na TV Onion a musel jsem ke svému dřívějšímu hodnocení hvězdičku přidat. Asi jsem si předtím hrál na děsného intelektuála, ale faktem je, že jsem se dnes výborně bavil, i když se podle mého názoru vlastně ani nejedná o film, spíš jde o sérii skečů, které se v naprosté většině povedly, mě osobně dostal Gill Bates a jeho počítače Bates 4000-9000. Velice mě potěšila chybějící politická korektnost, takže mohlo dojít i na masový protest černochů před soudní budovou nebo na mladého muže trpícího od dětství judaismem.(3.1.2018)

• Wormboy

Politicka, spolocenska a popkulturna pseodosatira, ktora by mozno ako tak fungovala, ak by bola rozdelena do viacerych casti. Ako suvisli hoc aj 80 minutovy film nefunguje, po par vtipnych skecoch a prvotnom nadseni, nastava vytriezvenie a v konecnom dosledku nuda. Treba vsak uznat, ze niektore napady boli velmi vydarene.(7.7.2008)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)