Smál jsem se, bavil jsem se, slzel jsem smíchy a je mi úplně jedno, zda mne rozesmál humor geniálně vychytralý či zda se jednalo o pouhou kanalizační záležitost. Rád se za srandu odměním hvězdami, ale tu pátou nemohu s klidným svědomím udělit, neboť na některé fórky patrně dokáže správně reagovat pouze skutečný příslušník hamburgery zdegenerovaného národa.(30.12.2011)

Fuuuha tak krutá vec, síce žiadny dej to je pravda, ale je tu veľká kopa strašných haluzí, ktoré stoja za to, proste ako si kruto robia prdel z veľmi vážných či už celosvetových alebo ľudských problémov ma vzalo, prosto krutózna nádielka krutózneho humoru, trochu ma sklamalo že Seagal sa na to dal, komédia mu absolútne nepristane a k tomu si tam robí haluz sám zo seba, ale zase treba uznať, že jeho COCKPUNCHER bol úplne brutálny :D:D:D(12.6.2008)

Je to vlastně taková satiristická parodie na veškeré (tedy spíše americké) zpravodajství, ale i když je dost zveličená, hlavní myšlenky jednotlivých reportáží jsou docela pravdivé. Hlavně je to ale celé v takovém vtipném kabátku, nasmál jsem se dost. Nicméně na víc než ty 3 hvězdy to bohužel není, chybí mi tam nějaká větší spojitost a promyšlenost..(5.9.2010)

Znovu jsem dnes mrkl na TV Onion a musel jsem ke svému dřívějšímu hodnocení hvězdičku přidat. Asi jsem si předtím hrál na děsného intelektuála, ale faktem je, že jsem se dnes výborně bavil, i když se podle mého názoru vlastně ani nejedná o film, spíš jde o sérii skečů, které se v naprosté většině povedly, mě osobně dostal Gill Bates a jeho počítače Bates 4000-9000. Velice mě potěšila chybějící politická korektnost, takže mohlo dojít i na masový protest černochů před soudní budovou nebo na mladého muže trpícího od dětství judaismem.(3.1.2018)

• Dharter

Tak tohle je přesně takový ten pod-primitivní materiál, který mnoha Američanům plně stačí. Srovnám to sem k nám do ČR: Za všechny americké celostátní televizní sítě (NBC, ABC, CBS, FOX) dosaďme Novu, Primu, Barrandov, a ČT. Pokrok je nyní přítomen, a tak už máme set-top-boxy, schopné na televizor zobrazit zdarma 12 televizních stanic, které šíří svůj nízko-energetický téměř pro-biblický (viz Biblický pás zformovaný v USA) materiál, obsahující odpad o Romech/fejk uprchlících, dopravních nehodách, Počasí, recyklovaných únosech, slaš recyklovaných vraždách, slaš recyklovaných loupežích, slaš recyklovaných (fejk) teroristických útocích nejen kdesi daleko v poušti, slaš další recyklovaný příběh o dvou-létem dítěti, které omylem spolklo kostičku Lega. Dále do takového materiálu spadají jakoby-zprávy o kryptosocialistech z ČSSD/TOP09/ANO/KDU-ČSL. A samozřejmě i o environmentalistech ze Strany Zelených. To vše je psané na objednávku. _ _ _ A nemyslete si, že nic z toho, co jsem vypsal, by sionáckové neprocpali do české verze Onionu. ✘(14.9.2011)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)