Nečekal bych, že jde americkou kulturu parodovat tak snadno. Některé vtípky jsou fakt přesné, některé očividně křečovité snahou pobavit za každou cenu aspoň někoho, ale naštěstí těch prvních převažuje víc. Zvlášť Steven Seagal se sebeparoduje naprosto dokonale. Musím taky pochválit parodii D&D (tady teda W&W, jo a r.i.p. Gary...). Ovšem co mě dostalo byl Pedobear v bleděmodrém. A kočičí řízky. A wiggeři. A negro community. On vlastně ten film nebyl zas tak špatný, ale myslím, že by mu líp slušelo nějaký rozkouskování (přeci jen jednotlivé scény jsou "skeče" a jediné co je spojuje je moderátor a když jsou občas prostřihy na ně v jiné situaci. Pochopitelně nemůžu zapomenout na nábor do protichůdných armád. Tak jiné a tak stejné. Závěrečný povinný proslov jsem přetrpěl a ten prapodivnej teleshopping taky. I když stálo by za to to udělat "počesku". Eva a Vašek na stříbrném plátně - no nezní to jako pohádka? Ne, máte pravdu, nezní.(13.9.2008)

Mělo by to být spíš na 3***, protože ačkoliv některé scény jsou skvělé, občas je film i trochu nudný. Ale když se na scéně objevil Steven Seagal, bylo o 4**** rozhodnuto.) Stylem mi to dost připomíná Robot Chicken a trochu i South Park, některé scénky jsou zábavné, některé ne, některé jsou originální, některé ne (sprint hluchých byl v Monty Pythonech před třiceti lety!) ale celkově je to příjemná zábava. 75%(8.10.2008)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// PLUS: satirické, zábavné, vtipné, komické a parodující, vše bez cenzury, Steven Seagal jako Drtikul, Ál-kulajda, jak Američani vyřešili svoji obezitu, a spousta dalších hodně trefných zpráv MÍNUS: není asi pro každého, (středo)evropan nemusí všechny narážky pochopit, je to za hranou běžných filmů, takže se to nemusí líbit každému./// Shrnutí: Během první půlhodiny jsem se smíchy málem potrhal. Ne vše je vtipné, ale trapně jsem se necítil. Bavil jsem se. Tvůrci dokonale využili Amerických slabin a nebáli se na ně poukázat a zasmát se jim./// Celkem 72%///(4.3.2015)

Panebože, a toto zase bylo co? Neuvěřitelný. Ale objektivně, začátek byl fajn a vůbec mi to přijde originální udělat film coby vysílání televizních zpráv. Některé "příspěvky" byly fajn, ale některé skutečně za hranicí vkusu (např. to o Alzheimerovi a vystříhaná pasáž s koťátkem...). Konec neuvěřitelně trapný, ptákomlátička a peruánci s laserovýma očima...ach jo. Na co všechno se člověk nepodívá, že? Ale nakonec to nebylo jako celek až tak zlé...takže: fuck you and good night, jak to tak krásně uzavřel Norm.(1.10.2009)

Ach jo. Mohlo to bejt dobrý dílo, ale to by se nesměly mísit až geniální momenty s totální trapností. Jako kdyby oheň a voda zápasili proti sobě. Nejvíc mě asi dostala scénka kde se ten rádobynegr dostal do basy kvůli svýmu hiphaphop stylu. Kéž by takhle skončili všichni wiggeři. :-D Klasický komediální béčko, ale nápad dobrej. Jen ta realizace...(18.3.2009)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)