Neskutečná věc, která ale v sobě má pár opravdu hodně světlých stránek. Onion Movie je takový zvláštní film. Uzpůsobem jako televizní zprávy, dost možná ty nejzábavnější televizní zprávy, které se kdy natočily. Film začíná hodně zostra a já se opravdu hodně slušně bavil, ale tak po půlce, ne-li již po třetině jsem se začal nenápadně nudit, protože se mnoho vtípků začalo dost opakovat a nakonec to vyvrcholilo k tomu nejhoršímu. Sesmolenině toho všeho, co se tam kolem odehrávalo. Každopádně je to takové změť scének, některé zabaví více, některé méně, některé jsou naprosto hloupé. Když si ale vzpomenu na Seagala a jeho Cockpunchera a hlášku "Už teď nemáš koule" nemůžu jinak a minimálně za to zdvihnout svůj palec musím, protože tenhle film prostě pobaví minimálně tím. Onion Movie je zvláštnost prvního stupně na kterou se ze začátku suprově kouká, ale po čase radost opadne, protože nesmyslé opakování scének ničím filmu nepomůže. Každopádně i tak má tento film jednoho velkého, přerostlého koně, a tím je kupodivu právě Seagal. Bůh žehnej jeho kopací technice :)(11.7.2008)

Tak tenhle film je fak úlet. Nékteré scény jsou sice docela trapné, ovšem najdou se takové které člověka pošlou do kolen. Tři hvězdičky znamená v tomto případě skvělý úspěch - na to že to nemá ani špetku děje... For The Onion News... this is Norm Archer. Fuck you, and goodnight.(4.1.2010)

Žiadna sláva, ale 3 * za " visiaceho Portorikánca" si to zaslúži.(17.6.2008)

Tento film je asi ta největší krávovina, co kdy kdo natočil (o to víc mě překvapuje to nadprůměrné hodnocení). Ale já mám takovýhle filmy rád, takže to samozřejmě nebudu hodnotit záporně. Jde vlastně o to, že reportér jakési Tv Onion přináší ty nejšílenější zprávy, jaké si lze vůbec představit a některé jsou vtipné, některé zas krajně nechutné. A nejvíc mě samozřejmě potěšil Steven Seagal v roli drtikula, to byla bomba...80%(16.3.2013)

Smál jsem se, bavil jsem se, slzel jsem smíchy a je mi úplně jedno, zda mne rozesmál humor geniálně vychytralý či zda se jednalo o pouhou kanalizační záležitost. Rád se za srandu odměním hvězdami, ale tu pátou nemohu s klidným svědomím udělit, neboť na některé fórky patrně dokáže správně reagovat pouze skutečný příslušník hamburgery zdegenerovaného národa.(30.12.2011)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)