Něco tak absurdního jen tak neuvidíte. Jen škoda, že je to až příliš přesná satira amerického televizního zpravodajství. Trefné momenty, snaha být za každou cenu vtipný se cení, jen škoda toho místy až přílišného opakování. Něco na způsob české sody v americkém měřítku. Nepobaví vás vším ale své silné momenty snímek má.(3.9.2011)

Ach jo. Mohlo to bejt dobrý dílo, ale to by se nesměly mísit až geniální momenty s totální trapností. Jako kdyby oheň a voda zápasili proti sobě. Nejvíc mě asi dostala scénka kde se ten rádobynegr dostal do basy kvůli svýmu hiphaphop stylu. Kéž by takhle skončili všichni wiggeři. :-D Klasický komediální béčko, ale nápad dobrej. Jen ta realizace...(18.3.2009)

Místy je film vtipný a místy vtipný není. Tak už to bývá. Ze soudku toho, co bych si dovolil zkritizovat výrazně, bych vytáhl pouze naprosto překombinovaný závěr, který byl bída a utrpení. Jinak jednotlivé skeče jsou fajn. Mají hlavu i patu a bavit se u nich rozhodně dá. Za sebe dávám zasloužené 3*.(29.4.2012)

Neskutečná věc, která ale v sobě má pár opravdu hodně světlých stránek. Onion Movie je takový zvláštní film. Uzpůsobem jako televizní zprávy, dost možná ty nejzábavnější televizní zprávy, které se kdy natočily. Film začíná hodně zostra a já se opravdu hodně slušně bavil, ale tak po půlce, ne-li již po třetině jsem se začal nenápadně nudit, protože se mnoho vtípků začalo dost opakovat a nakonec to vyvrcholilo k tomu nejhoršímu. Sesmolenině toho všeho, co se tam kolem odehrávalo. Každopádně je to takové změť scének, některé zabaví více, některé méně, některé jsou naprosto hloupé. Když si ale vzpomenu na Seagala a jeho Cockpunchera a hlášku "Už teď nemáš koule" nemůžu jinak a minimálně za to zdvihnout svůj palec musím, protože tenhle film prostě pobaví minimálně tím. Onion Movie je zvláštnost prvního stupně na kterou se ze začátku suprově kouká, ale po čase radost opadne, protože nesmyslé opakování scének ničím filmu nepomůže. Každopádně i tak má tento film jednoho velkého, přerostlého koně, a tím je kupodivu právě Seagal. Bůh žehnej jeho kopací technice :)(11.7.2008)

Neskutečnej nářez! Monty-Pythonovsko-Česko-soďácké skeče v novém kabátku jednadvacátého století v podání Amíků. Kdo by to byl řekl, že si ze sebe dokážou dělat takovou prdel (ale zrovna Steven mě nedávno přesvědčil o tom, že sám sebe nebere moc vážně, takže respect, bro). Pokud máte rádi výše zmíněné politicky nekorektní party, tak vám Onion News doporučuju všema deseti (jak by řekl Brendan Laroux :-)(3.2.2011)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)