pri skečových filmoch sú dva základné problémy: rámcovanie a dávkovanie - to prvé dáva rozbitej forme "sledu skečov" istú súdržnosť a spája skeče na základe nejakého kľúča do jedného celku, druhé zasa má čo do činenia so samotným výberom skečov, ich dramaturgickým usporiadaním a zaradením, ako aj dĺžkou a celkovým rozvrhom. Dokonalá formulka na úspešné zvládnutie oboch snáď neexistuje, ide len o to, ktorý film sa dokáže čo najviac priblížiť dokonalosti - u mňa zatiaľ je príkladom takého filmu Monty Python Meaning Of Life, no ani "onioňáci" na tom nie sú zlé - rámcovanie je výborné, väčšina skečov vydarených, vtipných, trefných, oceňujem hlavne vysokú dávku politickej nekorektnosti, pretože väčšina dnešných paródií je príliš umiernená, akoby sa bála, a potom je to skôr trápne než vtipné, lenže onion movie nie je ten prípad; moja obľúbená je Mellisa Cherry, samozrejme Cockpuncher, Peruánci, vystrihnuté scény, Dave got my penis out či neckbelt a kopec iných; celkom chytľavá vecička;(21.2.2009)

Smál jsem se, bavil jsem se, slzel jsem smíchy a je mi úplně jedno, zda mne rozesmál humor geniálně vychytralý či zda se jednalo o pouhou kanalizační záležitost. Rád se za srandu odměním hvězdami, ale tu pátou nemohu s klidným svědomím udělit, neboť na některé fórky patrně dokáže správně reagovat pouze skutečný příslušník hamburgery zdegenerovaného národa.(30.12.2011)

Něco tak absurdního jen tak neuvidíte. Jen škoda, že je to až příliš přesná satira amerického televizního zpravodajství. Trefné momenty, snaha být za každou cenu vtipný se cení, jen škoda toho místy až přílišného opakování. Něco na způsob české sody v americkém měřítku. Nepobaví vás vším ale své silné momenty snímek má.(3.9.2011)

TV/// Obsazení 6/10 Děj 9/10 Hudba 6/10 Prostředí 6/10/// PLUS: satirické, zábavné, vtipné, komické a parodující, vše bez cenzury, Steven Seagal jako Drtikul, Ál-kulajda, jak Američani vyřešili svoji obezitu, a spousta dalších hodně trefných zpráv MÍNUS: není asi pro každého, (středo)evropan nemusí všechny narážky pochopit, je to za hranou běžných filmů, takže se to nemusí líbit každému./// Shrnutí: Během první půlhodiny jsem se smíchy málem potrhal. Ne vše je vtipné, ale trapně jsem se necítil. Bavil jsem se. Tvůrci dokonale využili Amerických slabin a nebáli se na ně poukázat a zasmát se jim./// Celkem 72%///(4.3.2015)

Tento film je asi ta největší krávovina, co kdy kdo natočil (o to víc mě překvapuje to nadprůměrné hodnocení). Ale já mám takovýhle filmy rád, takže to samozřejmě nebudu hodnotit záporně. Jde vlastně o to, že reportér jakési Tv Onion přináší ty nejšílenější zprávy, jaké si lze vůbec představit a některé jsou vtipné, některé zas krajně nechutné. A nejvíc mě samozřejmě potěšil Steven Seagal v roli drtikula, to byla bomba...80%(16.3.2013)

• - Film bol nakrútený už v roku 2003 ale jeho vydanie bolo odložené a film sa nikdy nedostal do kín. Vyšiel až v roku 2008 priamo na DVD. (U_S_O)