Svatba ve třech

Imagine Me & You

Komedie / Drama / Romantický

Velká Británie / Německo, 2005, 93 min

Hned na začátku přiznávám svou zaujatost. Komedie je to nevšední, ale řízná a skvěle obsazená. Mezi Piper a Lenou to jiskří až nebezpečně. Happy end pro všechny je samozřejmě na snadě, ale kde jinde máme ty štastné konce hledat, když ne ve filmech? Zkrátka film, který má bude mít v mé filmotéce vždycky místo :)(14.11.2010)

Zaujímavý lesbický príbeh. Slušné natočený film, v ktorom hlavná hrdinka v deň, keď stojí pred oltárom zistí, že existuje láska na prvý pohľad a že stačí pár sekúnd na to, aby sa dokázala zamilovať na celý život. Život sa jej značne skomplikuje, pretože objektom jej lásky nie je muž ale roztomilá kvetinárka Lucy. Skvelé herecké výkony dvoch krások - Piper Perabo a hlavne Leny Headey. Voľná, ľahká, oddychová filmová komédia s názvom Imagine Me & You, ktorej navyše dominujú ako uveriteľné herecké výkony, tak zaujímavý námet či skvele napísaný scenár. Filmu navyše nechýba ani dynamika, vnútorný rytmus, napätie a hlavne koniec, aký sme si všetci priali.(18.2.2015)

Humor tam není skoro vůbec, vedlejší postavy jsou nesympatické (rodiče) nebo nevýrazné (kamarád ženicha), postavy nejednají moc logicky, ale co je to všechno platné, když Piper a Lena všechny tyhle nedostatky převálcujou silou rozjetýho T-34. Obě krásné a cool zvlášť, a spolu ještě mnohem krásnější - a jestli spolu nežijou i ve skutečnosti, jak jsem slyšel, tak je to velká chyba, protože ta vzájemná chemie z nich ve filmu úplně tryská. Pozor! Sledovat i po závěrečných titulcích, je tam ještě malý ale důležitý kousek filmu, o který jsem napoprvé přišel.(13.6.2009)

Láska si nevybírá..a mnohdy nás zasáhne, když už jsme si mysleli, že jsme ji našli. Je to v podstatě všední námět schovaný za nevšední kabátek, ale jedná se o celkem zábavný kousek, přestože to klišé, předvídatelnost a celková forma se mi zdá jako něco, v čem se obvykle spíš vyžívají Američani, než Britové. "Happy end" se mi zdál nevkusný, vzhledem k tomu, že byl na úkor tak dokonalého (!!) chlapa - hlavní dvojici tím pádem nešlo příliš fandit. Ale jako jednorázovka a k tomu se Cersei z GoT - fajn.(29.4.2013)

• LuccinyFilmy

Natočit romantickou komedii tak, aby byla romantická i zábavná, je podle mě obtížný úkol, který se zatím podařil jen v několika málo případech. Tenhle film má sympatické postavy a poměrně originální (i když nerealisticky vystavěnou) zápletku, a přesto to chtělo několik pokusů, abych se jím konečně prokousala. Snad proto, že je od začátku jasné, jak to dopadne, nic nepřekvapí, a moc zábavy jsem v tom taky nenašla.(9.5.2011)