Reklama

Reklama

Svatba ve třech

  • Velká Británie Imagine Me & You
Trailer

Obsahy(1)

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (147)

M.a.t.t. 

všechny recenze uživatele

V skutočnom živote to možno takto nefunguje ale už za neotrelý námet a mimoriadne sympatické duo Piper Perabo/Lena Headey musím proste prihodiť. Hoci Imagine Me & You v zásade štruktúrou neprináša nič nové, predsa ide vďaka spracovaniu o svieži vánok na poli romantických komédií. Američania by niekedy asi potrebovali britský rýchlokurz aby sa naučili aj obyčajné témy točiť pôsobivo. ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Trochu málo komediální komedie snažící se zahalit hábitem psychologického dramatu o přerodu sexuální orientace, který je ovšem také dosti děravý - psychologie je strašně jednoduchá a plytká, resp. v podstatě ve filmu vůbec není. Téma je ale dost atraktivní a nekonvenční, zpracování středně minimalistické a světe div se - vkusné a fakt milé. Jen závěr zbytečně velkolepý, okoukaný a provařený. Použití dvou překrásných, něžných lesbiček jako lákadlo pro povrchní diváky a nadržené teenagery je sice děsně samoúčelné, ale musím uznat, že funguje skvěle, na dívenky v hlavních rolích je vskutku příjemný pohled... 7/10 ()

Reklama

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Láska si nevybírá..a mnohdy nás zasáhne, když už jsme si mysleli, že jsme ji našli. Je to v podstatě všední námět schovaný za nevšední kabátek, ale jedná se o celkem zábavný kousek, přestože to klišé, předvídatelnost a celková forma se mi zdá jako něco, v čem se obvykle spíš vyžívají Američani, než Britové. "Happy end" se mi zdál nevkusný, vzhledem k tomu, že byl na úkor tak dokonalého (!!) chlapa - hlavní dvojici tím pádem nešlo příliš fandit. Ale jako jednorázovka a k tomu se Cersei z GoT - fajn. ()

pepo 

všechny recenze uživatele

Dievcata, nevydavajte sa bez lasky. Pocas svadby sa z vas totiz lusknutim prsta stanu lesby. Mohla z toho byt fajnova babska variacia na Call me by your name, no to by scenarista musel bud napisat funkcnu expoziciu, hlavna hrdinka by nemohla byt uplna krava alebo zase je problem iba v tom, ze som poloclovek. Skodo toho, pretoze vacsina filmu je velmi prijemnou queer romancou. Lena Headey je na zozratie, ma to srdiecko a dobre to odsypa. 6/10 ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý lesbický príbeh. Slušné natočený film, v ktorom hlavná hrdinka v deň, keď stojí pred oltárom zistí, že existuje láska na prvý pohľad a že stačí pár sekúnd na to, aby sa dokázala zamilovať na celý život. Život sa jej značne skomplikuje, pretože objektom jej lásky nie je muž ale roztomilá kvetinárka Lucy. Skvelé herecké výkony dvoch krások - Piper Perabo a hlavne Leny Headey. Voľná, ľahká, oddychová filmová komédia s názvom Imagine Me & You, ktorej navyše dominujú ako uveriteľné herecké výkony, tak zaujímavý námet či skvele napísaný scenár. Filmu navyše nechýba ani dynamika, vnútorný rytmus, napätie a hlavne koniec, aký sme si všetci priali. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama