Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

lumi1

Bol to pekný film, na konci som z neho mala normálne zimomriavky. Ale herečku Piper Perabo ja fakt nemusím. ()

MoonPie

Milé a lehce stravitelné. Pěkné hlavní představitelky. Šílená maminka a divný tatínek nevěsty. Úchylný svědek a velice chytrá neteř. Herecké obsazení je vynikající - je vidět, že Piper Perabo se od Divokých koček něco naučila. Sečteno a podtrženo - ode mne 5 hvězdiček za další romantický a předvídatelný americký film. ()

prokyda

Velice příjemná romantická komedie o hledání toho pravého (nebo spíš té pravé). Je zde vidět, že je to film "made in europa", což se mi velice líbí - dodává to filmu na jakémsi kouzle. Nebál bych se dát i čtyři hvězdičky, ale ve srovnání s filmy, které je ode mě skutečně obdržely, by to bylo nefér. Jinak ale doporučuji ke shlédnutí! ()

darazoda

Tento film sa prilis nevydaril. Velmi jednoduchy a predvidatelny dej. Ani vtipne ani dramaticke. Vztah hlavnych predstaviteliek sa vobec nerozvija. Davam 2,5 bodu ()

fun145

Aj keď som si najprv prečítal pár recenzií predtým, než som tento film pozrel, musím povedať, že ma skutočne prekvapil, dej nebol až taký predvídateľný, ako sa zdalo z recenzií, zvraty výrazne zvýšili kvalitu deja. Komický mi prišiel prístup matky, ktorá bola najprv znechutená, avšak po vyjavení citov svojho manžela a po uzretí šťastia svojej dcéry zmenila postoj behom sekundy :). Spoiler : Nuž kedže film samotný sa dá považovať za nezastaviteľnú silu, tak ja musím ustúpiť, ukloniť sa pred celým filmovým týmom, a udeliť hodnotenie 100%. P.S. Pieseň na konci ma dostala. ()

JARDAHONDA

Romantické, bláznivé a místy dráždivé dobrodružství důvěrně známé každému, kdo má zkušenost s láskou na první pohled. Tak bych ve stručnosti definoval celou pointu tohoto podařeného komediálního snímku. U mě dobrý 85 % ()

Seteh

**14** Jeden z mých oblíbených snímků. Luce bych si nejradši okamžitě nastěhovala domů, protože je prostě nádherná. Rachel zmatená z nově poznávaných citů je sladká a nutí mě, abych se při jejím pozorování usmívala jak měsíc na hnůj. Jasně... je to taková pohádka, limonádička... ale já jako holka na holky prostě občas potřebuju taky vidět něco milého, romantického a hlavně happyendového. Spousta filmů na tohle téma bohužel dobře nekončí, láska je neopětovaná, hrdinové rozervaní a nešťastní... Kdo mi šel teda šíleně na nervy, je Cooper; strávit s ním v reálném životě pár hodin, asi ho po schůzce někde vyložím zavázaného v pytli. Rachelina matka je sice taky trochu jedubába, ale aspoň je vtipná. :D ()

Sejkorka

Každej normální chlap je k ženským teplouškám tolerantnější, než k mužským. Si myslím. Zvláště pak, když jsou to pěkný holky. A to Piper Perabo a zvláště Lena Headey jsou. tak jim přejme to štěstí. Jinak ale 50%, dvě * . Je to celkem schematičko. Pozn. Na Ola Parkera mě navedl jiný romanticko - drama film Teď a tady. Ale to je jiná liga ! ()