Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

DandaPiper

Svatba ve třech je strašně krásnej a originální film. Má spoustu fakt vtipných hlášek a otázek k zamyšlení ( Mají tučnáci kolena? ). Piper Perabo je jako obvykle kouzelná a Matthew Goode roztomilej, jak on už to tradičně umí. Určitě si to tu červenou kolonku zaslouží, doufám, že to brzy někdo neshodí. ()

honzic

Docela mne překvapuje vysoké hodnocení tohoto filmu. Nebylo to sice tak zlé, ale celý film byl dle mne značně nudný a utahaný. Hodnocení: 50 % ()

Florentyna

Heck ma skvely gagy a vubec se mi libi ten suchej humor. Ale coby zastance tradicnich hodnot musim dat 60%. Chvilkove poblazneni a svatost manzelska v tahu...chmmm... ()

vodkasesemte

Co jsem to zase, doprdele, stáhnul? Natočili v posledních 20 letech něco, kde nejsou lesbičky ani žádní gayové? Na tydle se alespon dá dívat. No myslim, že jsme v tom až po uši! Fuck me if I m wrong! My last chance flower! Teach me! Okey. First off, tighten your stomach muscles. Tighten. Tighten. Tense them. They are pretty tense. Okey, next broaden your diaphragm. My what? Its here. Oh. Okay, push it out against my hand. You feel my hand? MAybe if you put them both there. Imagine the roof of your mouth is a cathedral. Its a space thing. All right, your mouth is that big that you have to fill it with sound. Deep from inside, filling the space, then throwing it out. Like how? Ten konec je super! Já to těm lesbám normálně přeju, gaye bych ale všechny spálil! ()

Leyla

Jasně, kdyby se zamilovala po svatbě do chlapa, byly by to hvezdicky asi tři, ale takhle pridavam hvezdičku za originalitu. Moc se mi to zamlouvalo:) ()

lentilka69

Mně se to líbilo. Splňovalo to, co má romantická komedie mít, i když tedy komických prvků tam moc nebylo. Ale hlavní hrdinky byly prostě sladké a celý film byl sladký. Možná mohl jít trochu víc do hloubky. ()

Ellush

Co by se asi tak stalo, když by se klasický hollywodský romantický slaďák narouboval na alternativní drama o tak trochu jiné lásce? Vznikne tohle. A nebýt závěrečné scény, kdy hrdinky kličkují mezi auty a běží si pro kýžené objetí, mělo by to na víc. Místama moc prvoplánové. ()

mandella

Dokonalá romantická komedie, která svižně odsýpá a člověku je líto, že to skončí tak rychle. Velmi přesvědčivé, až jsem po skončení filmu zapochybovala, nejsem-li náhodou na holky :-) (Zásluha krásné dvojky Headeay-Perabo.) Pěkně si to hraje klasickými klišé okamžiky - vyznání spící osobě, konečné vyznání lásky za doprovodu Turtles. Vlastně nechápu, jaktože to tu není v červených číslech. Jen proto, že to je romantická komedie a ne existenciální drama? Prostě žánr to naplnilo dokonale, je to milé, milučké... A ten podzimní Londýn! ()

jessic

Romantika o lesbické lásce, která je ovšem natočená podle stokrát ohraného mustru. Od Britů jsem čekala trochu nápaditější a vtipnější provedení. ()

xhonza5

Zvláštní vývoj život. Ale o tomhle ten život prostě je, musíme ho brát se vším všudy, ať se to někomu líbí nebo ne. ;) ()

Dr.dogous

Běda mužům, kterým se nevěsta zamiluje do ženy. Láska na první pohled. Tak dlouho se hledala, až se našla. Jdi za svým srdcem and "Support lesbiens". 75% ()

Pythonator

Nádherné lesby, kterým věříte i orientaci. Film funguje jako romantický ve všech směrech a vy držíte lesbám palce až do konce. ()

Gelaos

Rozkoukal jsem to jen z dlouhé chvíle a čekal, že se k závěrečným titulkům protrpím a prozívám. K mému překvapení se mi tento příjemný, klišovitý, střídmě komediální i romantický a britskou atmosférou nasátý film dost líbil. Obří zásluhu na tom má sympatické duo Perabo+Headey a taky potěší, že i postava manžela je pohodová a ne scénáristicky lacině nelíbivá. Díru do světa tenhle film ničím nedělá, ale i tak jsem si jej užil mnohem víc, než bych do sebe řekl. Hodnocení čistě subjektivní :) ()

Infernor

Romantické komedie nejsou žánrem, který by mě nějak zvlášť uchvacoval a i na tento snímek jsem se podíval více-méně náhodou a zpočátku i se značnou nedůvěrou... Nelituji toho, nebyl to jenom sladký doják ze série Skutečných příběhů pro zanedbávané ženy v domácnosti, nýbrž to byl i film s neotřelými vtípky v dialozích, což jsem osobně ocenil asi nejvíce.. Film sice má občas mírně hluchá místa, zdálo se mi taky, že už trvá o dost déle, než je skutečná stopáž, ale vcelku se dá říct, že to bylo příjemně strávených 90 minut. Snad jenom ten závěr, který rozhodně nebyl nečekaný (lze to ale od romantické komedie vůbec očekávat?) mohl být alespoň jednou nepředvídatelný, byť i non-happyendový.. Máte-li rádi britský humor a nebaví vás už pořád na obrazovkách spatřovat ty samé tváře, navíc vám romantika nevadí, klidně si tuto příjemnou oddechovku pusťte.. 75%. ()