Svatba ve třech

• Velká Británie Imagine Me & You

Příběh dívky, které se ve svůj svatební den zamiluje... ale ne do svědka. Heck a Rachel jsou šťastný pár, kteří se chystají vkročit do své společné budoucnosti. V kostele však Rachel zahlédne neočekávaného hosta. V tu chvíli zjistí, že Heck pravděpodobně není ten pravý. Samozřejmě pokud to spolu nezkusí, nebudou to nikdy vědět. Začíná romantická, vtipná a také bolestná cesta, kterou zná každý, kdo byl někdy očarován láskou. (oficiální text distributora)

chicab8

Hned na začátku přiznávám svou zaujatost. Komedie je to nevšední, ale řízná a skvěle obsazená. Mezi Piper a Lenou to jiskří až nebezpečně. Happy end pro všechny je samozřejmě na snadě, ale kde jinde máme ty štastné konce hledat, když ne ve filmech? Zkrátka film, který má bude mít v mé filmotéce vždycky místo :) ()

Lilien

no za veľkého fanúšika lezjeb sa nepovažujem....ale týmto dievčatám to spolu fakt svedčalo. Takto má vyzerať dobrá romantická komédia síce o netypickom ľúbostnom trojuholníku, ale vtipná, vkusná, jemná, romantická, s vtipnými vedľajšími postavami, sympatickými hercami a príjemnou hudbou. ()

DadysGirl

Poslední u oltáře má babu... Kde jiné romantické komedie končí, tahle začíná... Do milostného trojúhelníku se nám ale dostaly dvě ženy a muž... Přidejte k tomu švihlého otce, přemoudřelou mladší ségru, matku megeru a druhou v depresi a dostanete příjemnou komedii... ()

dawnie

Už to znám skoro nazpaměť, ale ta kombinace kouzelnýho anglickýho humoru, roztomilosti obou slečen a rozsvícený atmosféry se prostě nedá okoukat... "Imagine that the roof of your mouth is a cathedral." ()

MrBrightside

Každá otrepaná romantická zápletka je lepšia s dvoma dievčatami ;) Milý príbeh, sympatickí herci (hlavné duo Perabo/Headey, chutný Goode aj tancujúci tato Anthony Head), príjemná hudba... v konečnom dôsledku veľmi pohodová romkomédia. YOU'RE A WANKER NUMBER NIIIIIIIIIIIIIINE! ()

wege

Jako není to úplně blbé, jak by mohlo podle popisu být. Je to takové roztomile líbivé, některé postava jsou vyloženě na škodu, ale i tak. Dopadne to pro všechny dobře a hrají v tom pěkné holky, kterým se ty ve filmech pro dospělé s podobnou tématikou ani trochu nepřiblíží. Škoda. ()

glide4ever

Takhle to přece v životě nefunguje. Tohle je hraná, lesbická pohádka, jejíž zápletka Vám bude jasná v prvních dvaceti minutách. Ten přeslazenej konec tomu jenom nasadil korunu. Ženský, co nám kradou ženský... Víc k tomu snad ani není třeba psát. 40% edit1.: Všiml jsem si toho až teď, ale český název je skutečně stupidní (viz. Brygmiho komentář). ()

Bonniesgun

Jedna nejistá "žiju-si-šťastný-život,-ale-mám-pocit,-že-by-mohl-být-ještě-šťastnější" novomanželka se svým "nechápu-co-se-s-ní-děje" mužem. K tomu lesbická floristka a mažílkův "vím-že-sexy-a-všechny-holky-jsou-ze-mě-hotový" kamarád. Skončí to úplně jinak, než by všichni zúčastnění (snad kromě floristky) doufali a předpokládali. Cestou ke krásnému konci tam bude spoustu romantické atmosféry, spousta momentů rozhodnutí a spousta skvělých herců. ()

RobbieM@N

Ohraná blbost...ti co tohle zplodili, si mysleli, že místo chlapa tam strčí ženskou a lesbická láska to zachrání, bohužel ten patos na konci je nesnesitelný. ()

alpeew

Neobyčejná romantická komedie oplývající svěžím britským humorem, která je nejen o lásce na první pohled, ale i o touze a vášni, z které není úniku, je-li ta jediná a opravdová. Rachel je zamilovaná a myslí si, že iopravdově, ale cestou k oltáři, a to doslova, potká Lucu a poprvé zamiluje opravdu , potíž je ale v tom, že nikoli do svého nastávajícího Cesta Rachel a Luce ke štěstí je trnitá a ještě o trochu víc bolestná a hledající než je zatím obvyklé, přesto končí happyendem. V tomto případě naštěstí ()

Sarcasmgirl

Od filmů s touto tématikou se toho většinou nedá moc čekat, stejně tak je to i tady. Ale Piper s Lenou mě vždycky dostanou do kolem a dorážkou pro mě jsou suché britské vtípky z úst Anthonyho Heada, I love it! ()

Sharleen

Tak som si zase raz pozrela jednu z mojich srdcoviek a znovu si pripomenula, prečo ju medzi ne zaraďujem....jednoducho neskutočne milé a vtipné :) Pre tých, čo rozumejú, treba vidieť v origináli. ()

Luciee113

Zlatý střed. Je to takový lehce předvídatelný film :-) asi si u něj málokdo řekne :"ejhle, to jsem nečekal " Ale když se doma uprostřed týdne večer nudíte, tak proč ne. ()

Vera2613

Waaaa to bolo skvelé! Tak trochu nezvyčajná romantika podtrhnutá skvelým jemným humorom, ktorý ma miestami dostal do kolien. Až do konca som nevedela ako to skončí a dúfala som len v to najlepšie. Hlavné predstaviteľky mali skvelú chémiu a je škoda že spolu nemali viac scén. Ako Piper Perabo tak aj Lena Headey sú nádherné a úžasné herečky a do týchto úloh sa naozaj hodili. Tento film si určite pozriem ešte niekedy pretože ma bavil po celý čas. Tiež nechápem celkom nízke hodnotenie podľa mňa by sa to malo pohybovať v červených farbách. Za mňa 5* ()

JosefTomas

Ne moc typický romantický film, který se dívá na lásku z jiného hlediska a rozhodně ne špatně. Jen by to příště chtělo trochu vychytanější scénář, který sice není špatný, ale potřeboval by trochu víc es v rukávu. Naštěstí má film dobré tempo a skvělé hlavní herce, tudíž se nudit nebudete. ()

Vivian

Velmi příjemná romantická podívaná s neokoukanými tvářemi a osvěžujícími hereckými výkony hlavních i vedlejších postav. (Celé mi to vůbec připadalo velmi osvěžující, možná proto, že se nejedná o Hollywood). Děj se sice točí kolem milostné zápletky, takže by se mohlo zdát, že půjde jen o další z nekonečné řady banálních romantických dojáků, ale v tomhle filmu je to všechno tak trochu jinak... a svatbou to teprve začíná:) Mimo jiné mě zaujaly i příjemně nehollywoodovské herecké výkony. Především otec hlavní hrdinky (Anthony Head) mě zaujal tím, jak málo mi připomínal typického klišovitě dokonalého taťku z obvyklých romantických komedií, a jak moc mi připomínal mého vlastního tátu... Já osobně si na romantické komedie zrovna nepotrpím, ale tenhle film mě opravdu příjemně překvapil (ke konci mi dokonce vlhly oči) a určitě se na něj ráda podívám znovu. Není to sice žádná extratřída (dá se vůbec v tomhle žánru natočit extratřída?), ale na romantickou komedii to bylo skutečně překvapivě dobré. ()

Prubner

Podle přebalu jsem čekal nnějakou tuctovou americkou romantickou komedii o svatbě, ale byl jsem příjemně překvapen. Protože ono z toho vylezlo vcelku realistické milostné drama o dvou lesbičkách. Všechny postavy jsou dobře, plasticky a věrohodně napsané, příběh je přesvědčivý. Myslím, že zhruba takhle by se to skutečně mohlo někde odehrát. A navíc - mám rád Piper a mám rád Lenu. ()

Bobofon

Humor tam není skoro vůbec, vedlejší postavy jsou nesympatické (rodiče) nebo nevýrazné (kamarád ženicha), postavy nejednají moc logicky, ale co je to všechno platné, když Piper a Lena všechny tyhle nedostatky převálcujou silou rozjetýho T-34. Obě krásné a cool zvlášť, a spolu ještě mnohem krásnější - a jestli spolu nežijou i ve skutečnosti, jak jsem slyšel, tak je to velká chyba, protože ta vzájemná chemie z nich ve filmu úplně tryská. Pozor! Sledovat i po závěrečných titulcích, je tam ještě malý ale důležitý kousek filmu, o který jsem napoprvé přišel. ()

Bouřka

Větší nudu jsem dlouho neviděla, scénář o ničem, není to komedie ani drama, ani jeden vtip nebyl vtipný, z chlapů tam udělali chudáky, prostě divný. Ale ty holky byly moc krásný :-) ()