Reklama

Reklama

Léa Parkerová

(seriál)
všechny plakáty
Akční / Krimi
Francie, 2004, 50x52 min

Hrají:

Sonia Rolland, Eric Defosse, Delphine Chanéac, Guillaume Gabriel, Jo Prestia, Xavier Lafitte, Lionnel Astier, Frédérique Bel (více)
(další profese)

Obsahy(1)

Všetci sa čudujú, čo to vlastne robí. Lea rozhodne nie je typ človeka, ktorý by pracoval v kancelárii a nemihol pritom ani okom. Táto atraktívna mladá žena má totiž povolanie, v ktorom pracuje incognito. Miluje bojové umenia a miluje napätie. Dokáže sa prevliecť do tých najvšemožnejších prevlekov, aby oklamala protivníka a potom mu zasadila zničujúci úder. Pracuje ako špeciálny agent v mene spravodlivosti, no je tu aj jej osobný život. Najbližšia rodina, je priatelia, tí všetci jej nevedomky neraz vedia poriadne znepríjemniť život... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (58)

tron 

všechny recenze uživatele

Neobyčajne odpudivý, zlý, hlúpy a nevydarený pokus zúfalých Francúzov o kriminálku. Neviem, či sú horšie odporné dialógy, školácke pokusy o psychologický rozmer, úsmevne bolestivá snaha scenáristov privodiť napätie, nevraviac o otravnom hereckom obsadení (a "akčných scénach"). Ak tento seriál niekoho baví, skutočne mu stačí málo. Dole klobúk. ()

lekr 

všechny recenze uživatele

Francouzský pokus o seriál z prostřední tajné služby selhává v hodně věceh.Prolínání se s osobními záležitostmi agentů je hodně na škodu, scénáře jsou hodně nedotažené což je oproti docela slušným námětům škoda. V seriálu je sice plno akce, která je ale zoufale špatná. Vůbec udělat ženu hlavní hrdinkou byl špatný nápad. Dopadlo to podobně jako Juliet Lescaut. Hlavní představitelka se sice snaží, ale na kopy s otočkou je specialista Chuck Norris a v jejím podání vypadají hodně trapně. Podobně je to s ostatními herci. Notně podprůměrný seriál... ()

Reklama

Tyler 

všechny recenze uživatele

Naivní, skutečně velmi naivní seriál...Ale po náročném dni se šálkem čaje v ruce a s polovypnutým mozkem se zdá i "Léa Parker" jako poměrně osvěžující dílko (nemluvě o zkouškovém období ;)). Ovšem nutno uznat, že v jistém ohledu patří tenhle seriál, a někteří uživatelé to ve svých komentářích zmiňují, ke špičce - "Léa Parker" totiž geniálně funguje jako přehlídka francouzských půvabů. A to nemluvím jen o hlavní hrdince a její (ještě hezčí) sestře...Za absenci výrazných tvůrčích ambicí, za svižné a myšlenkově nenáročné příběhy, a v neposlední řadě z mužského pohledu si "Léa Parker" ty dvě hvězdičky rozhodně zaslouží. ()

Tommy987 odpad!

všechny recenze uživatele

Neviem, či mám vôbec právo to hodnotiť, lebo sa mi nepodarilo dopozerať do konca ani jednu časť (nie že by som sa snažil), ale asi aj to o niečom svedčí a tak ten odpad dávam. Lea Parker je neskutočná sračka, ktorá svojou "kvalitou" dáva zabrať aj tým najspodnejším rakúsko-nemeckým skvostom seriálovej tvorby. Hlavná hrdinka je nesympatická, dialógy sú na úrovni telenoviel a lepší scenár by dokázal napísať aj psychicky narušený orangután po liečbe elektrošokmi. Takže výsledné hodnotenie ja krásna okrúhla 0 / 10. ()

lesumir odpad!

všechny recenze uživatele

Nejsem rasista nebo tak neco, ale Lea Parker je ta nejhorsi a nejdivnejsi hlavni vysetrovatelka, kterou jsem kdy zazil. Pardon, nejhorsi a nejdivnejsi pracovnice v kartotece, ze ktere ji porad volaji a je tam mnoho prace. Pri takovych serialech chytam solidni zachvaty a mam chut neco rozbit. Ne, kecam, ale tohle je vazne uz moc. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama