Léa Parkerová (TV seriál)

• Francie

Léa Parker

Lea Parkerová

Akční / Krimi

Francie, 2004, 50x52 min

Sonia Rolland, Eric Defosse, Delphine Chanéac, Guillaume Gabriel, Jo Prestia, Xavier Lafitte, Lionnel Astier, Frédérique Bel, Jana Bittnerová, Richard Sammel, Sergej Avedikjan, Antónia Miklíková, Moon Dailly, Christiane Jean, Youssef Hajdi, Daniel Breton, Mirza Halilovic, Anne Charrier, Karen Alyx, Eric Théobald, Bruno Ricci, Séverine Ferrer, Michel Bompoil, Valérie Steffen, Miglen Mirtchev, Thierry Levaret, Margot Abascal, Ludovic Pinette, David Brécourt, Bernard Bouillon, Ludovic Berthillot, Jean-Marie Frin, Nicolas Carpentier, Marc Brunet, Davy Sardou, Adeline Blondieau, Marc Saez, Nicolas Woirion, Virginie Pradal, Manoëlle Gaillard, Christian Morin, Patrick Steltzer, Manuela Lopez, Lynda Lacoste, Wilfred Benaïche, Jim Adhi Limas, Jade Phan-Gia, Caroline Bourg, Elric Covarel Garcia, Franck Beckmann, Jacques Hansen, Jonathan Burteaux, Kamel Belghazi, Pascal Liger, Xavier Deluc, Alain Flick, Didier Cauchy, Jean-Luc Mimo, Jean Dell, Henri Déus, Jean-François Fagour, Marc Bertolini, Jean-Marc Lebars, Jean-Yves Lemoine, Julie Boulanger, Antoine Stip, Géraldine Danon, Bénédicte Delmas, Jean-Claude Lecas, Cécile Paoli, Laurent Spielvogel, Fabrice Deville, Olivier Pagès, Manuel Gélin, Alika Del Sol, Alain Lahaye, Dominique Guillo, Emmanuel Patron, Ingrid Mareski, Patrick Hamel, Alexandre Le Provost, France Zobda, Warren Zavatta, Louis-Karim Nébati, Barthélémy Grossmann, Jean-Pierre Loustau, Stefan Godin, Louis Gensollen, Juliette Meyniac, Patrick Kodjo Topou, Patrick Médioni, Vincent Bersoulle, Lucie Jeanne, Laurent Hennequin, Morgane Lombard, Kentaró Itó, Patrick Pierron, Grégory Loffredo, Virginie Arnaud, François Duval, Ariane Kah, Noémie Elbaz, Virginia Anderson, Stefan Elbaum, Constantine Attia, Daniel-Jean Colloredo, Eve Bitoun, Serge Dupuy, Virgile Bayle, Guillaume Romain, Geneviève De Fontenay, François Montagut, Célia Bernard, Pascal Parmentier, Tony D'Amario, Jean Senejoux, Philippe Bénard
  • lesumir

Nejsem rasista nebo tak neco, ale Lea Parker je ta nejhorsi a nejdivnejsi hlavni vysetrovatelka, kterou jsem kdy zazil. Pardon, nejhorsi a nejdivnejsi pracovnice v kartotece, ze ktere ji porad volaji a je tam mnoho prace. Pri takovych serialech chytam solidni zachvaty a mam chut neco rozbit. Ne, kecam, ale tohle je vazne uz moc.(2.2.2007)

• rozbris

To má být akční :-DDD Jsem se u toho tak smál až mi zaskočilo a málem jsem se udusil no a to pak bylo akční, ale to co běželo v televizi :-DDD Viděl jsem pár dílu jak to teď běží v televizi ( 21.7 - 31.7.2008) a už to nechci vidět. Snědá borka co má ruce jak špejličky a i s postelí váží 20kg to nandá borcovi, který umí box, mimochodem ona na ten box chodila, ale je asi hodně učenlivá, za týden se naučí všechny možný triky:-DDD To je sranda:-DDD Podívejte se a smějte se tomu se mnou, chudáci kteří se na to musí dívat.(31.7.2008)

• tron

Neobyčajne odpudivý, zlý, hlúpy a nevydarený pokus zúfalých Francúzov o kriminálku. Neviem, či sú horšie odporné dialógy, školácke pokusy o psychologický rozmer, úsmevne bolestivá snaha scenáristov privodiť napätie, nevraviac o otravnom hereckom obsadení (a "akčných scénach"). Ak tento seriál niekoho baví, skutočne mu stačí málo. Dole klobúk.(9.8.2008)

• lekr

Francouzský pokus o seriál z prostřední tajné služby selhává v hodně věceh.Prolínání se s osobními záležitostmi agentů je hodně na škodu, scénáře jsou hodně nedotažené což je oproti docela slušným námětům škoda. V seriálu je sice plno akce, která je ale zoufale špatná. Vůbec udělat ženu hlavní hrdinkou byl špatný nápad. Dopadlo to podobně jako Juliet Lescaut. Hlavní představitelka se sice snaží, ale na kopy s otočkou je specialista Chuck Norris a v jejím podání vypadají hodně trapně. Podobně je to s ostatními herci. Notně podprůměrný seriál...(1.12.2009)

• Tommy987

Neviem, či mám vôbec právo to hodnotiť, lebo sa mi nepodarilo dopozerať do konca ani jednu časť (nie že by som sa snažil), ale asi aj to o niečom svedčí a tak ten odpad dávam. Lea Parker je neskutočná sračka, ktorá svojou "kvalitou" dáva zabrať aj tým najspodnejším rakúsko-nemeckým skvostom seriálovej tvorby. Hlavná hrdinka je nesympatická, dialógy sú na úrovni telenoviel a lepší scenár by dokázal napísať aj psychicky narušený orangután po liečbe elektrošokmi. Takže výsledné hodnotenie ja krásna okrúhla 0 / 10.(23.2.2007)